NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
bardzo wazne dla wszystkich - przestroga przed zlodziejami..
Autor Wiadomość
matthewue 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 16 Cze 2007
Posty: 57
Skąd: UE
Wysłany: Pią Sie 24, 2007 11:52 am   bardzo wazne dla wszystkich - przestroga przed zlodziejami..

Prosze byc wyczulonym na samochud marki reno laguna ta nowa wersja koloru bordo metalik na rejestracji Litewskiej. Sa to zlodzieje ktorzy obrabiaja mieszkania polakom. Wczoraj kolega ich przyuwazyl wiec jestesmy pewni tego.Sa w wieku okolo 30 lat. Pozdrawiam
 
 
Renata_H
PRZYJACIEL FORUM


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 425
Skąd: Den Haag
Wysłany: Pią Sie 24, 2007 12:39 pm   

w jaki sposob to robia, czy wynajmuja razem mieszkanie i pozniej obkradaja wspollokatorow czy w inny sposob...? podaj wiecej szczegolow - gdzie oni "pracuja", jak wygladaja, jak sie dostaja do obkradanych mieszkan...

wczoraj bylam w prenatalu kupic corce hustawke, panmi w sklepie nie mogla zaprezentowac jak dziala bo ludzie.....kradna baterie z urzadzen na wystawie! ile to kosztuje, 5-6 euro, kogo na to nie stac??? w ub sobote ktos ze sklepu wyniosl postawiona na wystawie hustwke fisher price bez przylapania... a ponoc maja tam kamery... ja juz zawsze dobrze pilnuje swojej torby gdy ide do megastores... pierwszym razem w jednym ze sklepow pracownik zatrzymal starszego marokanczyka we drzwiach gdy alarm zaczal dzwonic... tamten sie oburzal bo wkoncu okazalo sie ze jest niewinny... ale sie juz nie dziwie pracownikom sklepow ze sa tak uprzedzeni do nich, megastores jest pelen mlodzieniaszkow z rozbieganymi oczami a wczoraj nawet jakies panny wygladajace na cyganki tam grasowaly...

zaraz wyjde na rasistke :043:
 
 
matthewue 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 16 Cze 2007
Posty: 57
Skąd: UE
Wysłany: Pią Sie 24, 2007 3:53 pm   dodatek

z tego co wiem to zabrali laptopa nowa komorke,paszporty i chyba gluwnie chodzi o papiery bo z jednego domu wzieli same papiery. nie wiem bo nikt ich nie zna i nie kojazy. wchodza do domu przez drzwi wylamuja lomem, lub oknem. bo tak wiadomo po ogledzinach policji. nie wiem wiecej w tej sprawie nic tylko chce wyczulic wszystkich ze taki fakt istnieje.
 
 
rusalka 
Poczatkujacy

Wiek: 38
Dołączyła: 01 Sty 2007
Posty: 26
Wysłany: Pon Sie 27, 2007 3:37 pm   

w ktorych miejscach holandi to bylo?
 
 
 
matthewue 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 16 Cze 2007
Posty: 57
Skąd: UE
Wysłany: Wto Sie 28, 2007 7:57 pm   c.d.

jest to w okregu amsterdamu i w strone Hagi si to ciagnie. nie wiem dokladnie ale z tego co mi wiadomo to grasuja w szerszym rejonie. Gdyz kolega byl przesluchiwany i mu napomkneli o tym.
 
 
hanys
Poczatkujacy


Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 34
Skąd: rotterdam
Wysłany: Wto Sie 28, 2007 8:06 pm   

Nie tylko litwini okradają. Niedawno na Monster okradli dom polaków. Z zapisów kamer wyszło że to polacy. Podjechali pod dom Renault Megane.
_________________
"Dopóki nie użyłem Internetu nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
 
 
matthewue 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 16 Cze 2007
Posty: 57
Skąd: UE
Wysłany: Śro Sie 29, 2007 7:23 pm   

wim ze nie tylko litwini. ale pisze to co wiem wiec nie bede zbytnio wprowadzal w blad. O polakach tez slyszalem ale nie znam szczegółów wiec nie bede zbytnio sie rozpisywal. pozdrowienia dla wszystkich.
 
 
Magda W 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 3 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 09 Lut 2007
Posty: 553
Skąd: Zoetermeer / Gdynia
Wysłany: Wto Wrz 04, 2007 8:38 am   

Witam

Nam niedawno ukradli z auta radio :? :(
_________________
Życie jest za krótkie żeby pić marne wino
Życie jest za krótkie by miłości dać zginąć
Życie jest za krótkie żeby się nie spieszyć
Życie jest za krótkie by się nim nie cieszyć
 
 
Renata_H
PRZYJACIEL FORUM


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 425
Skąd: Den Haag
Wysłany: Wto Wrz 04, 2007 9:45 am   

Polacy czy litwini? ;)

Moj znajomy z Roterdamu mial kilka razy wlamania do samochodu az w koncu sprzedal samochod bo....i tak nim nie jezdzil :lol:
 
 
Magda W 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 3 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 09 Lut 2007
Posty: 553
Skąd: Zoetermeer / Gdynia
Wysłany: Wto Wrz 04, 2007 10:42 am   

Tego nie wiem kto nas okradl sprawe nie zglosilismy na policje bo i tak to jest jak szukanie igly w stogu siana :cry:
_________________
Życie jest za krótkie żeby pić marne wino
Życie jest za krótkie by miłości dać zginąć
Życie jest za krótkie żeby się nie spieszyć
Życie jest za krótkie by się nim nie cieszyć
 
 
ataga 
PRZYJACIEL FORUM

Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 13 Lut 2007
Posty: 478
Skąd: Limburg
Wysłany: Wto Wrz 04, 2007 2:18 pm   

czy to znaczy ze tylko Polakow okradaja? a jak tak to akurat dlaczego Polakow.???
 
 
 
Magda W 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 3 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 09 Lut 2007
Posty: 553
Skąd: Zoetermeer / Gdynia
Wysłany: Wto Wrz 04, 2007 3:26 pm   

Jesli chodzi o nas to zlodziej nie mogl wiedziec czy my to polacy bo mamy auto na holenderskich blachach .Poprostu mielismy pecha i trafilo na nas.
_________________
Życie jest za krótkie żeby pić marne wino
Życie jest za krótkie by miłości dać zginąć
Życie jest za krótkie żeby się nie spieszyć
Życie jest za krótkie by się nim nie cieszyć
 
 
wishmaster

Dołączył: 21 Paź 2007
Posty: 0
Skąd: Koszalin
Wysłany: Pon Paź 22, 2007 9:32 pm   

a czytałem przed chwilką w poście "co ci sie podoba w Holandii a co nie"że to bezpieczny kraj i wszyscy są super mili :)
 
 
kmiecik74 
Poczatkujacy

Wiek: 50
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 47
Skąd: a taki se hamburg
Wysłany: Pon Paź 22, 2007 10:37 pm   

sorki ale to nie moj post gdyz juz nie jestem pod tym nikiem. pozdrawiam
_________________
. Idz albo giń.
 
 
RobKAM 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 17 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2007
Posty: 666
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Pon Paź 22, 2007 11:04 pm   

My jeszcze rok temu,zanim zmienilismy mieszkanie mielismy okradana samochod.Mieszkamy w Rotterdamie a wtedy jeszcze na ulicy,gdzie 80% mieszkancow to Polacy.Po ostatniej kradziezy poszlismy do najblizszego komisu,zeby kupic jakies zwykle radio,najtansze.Bylo fajne w dodatku to ,ktore nam wlasnie w nocy gwizdneli.Komis byl w bloku naszego dobrego znajomego.Teraz wiemy,ze to on okradal samochody kumpli,do tej pory jestem w szoku.Zmienilismy mieszkanie ,na ulicy sa dwie polskie rodziny i kradzieze sie skonczyly.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group