NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pomoc w sprawie oszustwa biura
Autor Wiadomość
Haker5
Poczatkujacy

Dołączył: 01 Lut 2012
Posty: 6
Wysłany: Śro Lut 01, 2012 11:13 am   Pomoc w sprawie oszustwa biura

Witam
W Holandii jestem 3 dni, ale już mi się to nie podoba ponieważ przyjechałem tu za pośrednictwem biura z Opola dokładnie Hobij. Osoba która do mnie dzwoniła w Polsce mówiła, że praca dostane zaraz na drugi dzień jak przyjadę wszystko było w porządku do wczoraj, a dlatego, że załatwili mi numer podpisałem umowę z biurem, ale wczoraj dostałem jakąś skróconą umowę o praca to jeszcze by uszło, ale nie to, że w tej pracy nie pracuje. Była rozmowa, że o 4 rano po mnie przyjadą niestety od 4 do 6 rano stałem na zimnie i czekałem nikt się nie pojawił poza listonoszem czy tam gazeciarzem bo nie wiem kto to był, ale wrzucił coś do skrzynki i pojechał dalej. Boję się, że wyrzucą mnie z mieszkania, a nie mam gdzie iść bo nie znam żadnych instytucji ani też nie mam bardzo kasy żeby im płacić około 100 euro tygodniowo za mieszkanie i jakieś tam inne kaucje typu klucz nie zarabiam to ciężko. Prosiłbym o jakieś rady w tej sprawie

czesc postu edytowana ,nie umieszczamy na forum prosb o pomoc
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Śro Lut 01, 2012 11:24 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Śro Lut 01, 2012 11:20 am   

Haker5,

tu caly watek z forum zreszta nie jedyny http://forum.niedziela.nl/viewtopic.php?t=74498

na dlugo przed toba nie napisano nic dobrego o tym biurze
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
Haker5
Poczatkujacy

Dołączył: 01 Lut 2012
Posty: 6
Wysłany: Śro Lut 01, 2012 11:39 am   

Istnieje w ogóle w Holandii jakieś biuro które mogło by mi pomóc.
 
 
YANNOSICK 
Super gaduła
Cogito ergo sum


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 389
Skąd: Zeeland
Wysłany: Śro Lut 01, 2012 12:14 pm   

Haker5 napisał/a:
Istnieje w ogóle w Holandii jakieś biuro które mogło by mi pomóc.
Nie licz za bardzo na pomoc osób trzecich lub jakiejkolwiek instytucji. Nie jesteś ofiarą oszustwa. Jesteś ofiarą własnej naiwności,nieodpowiedzialności i niewiedzy. Może brzmi to ostro ale właśnie dławisz się piwem które sam sobie nawarzyłeś. Masz dwie opcje. Ciśnij biuro (zarówno w Polsce jak i tu) o jakąkolwiek pracę lub zabieraj się z NL jak najszybciej, zanim popadniesz w długi i problemy.
Powodzenia życzę.
_________________
If You always follow, You will never lead.
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Śro Lut 01, 2012 12:51 pm   

Amen
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
Haker5
Poczatkujacy

Dołączył: 01 Lut 2012
Posty: 6
Wysłany: Śro Lut 01, 2012 1:17 pm   

baileys napisał/a:
Amen


Takich postów to mi nie potrzeba wiem, że ja trochę zawaliłem, ale dlatego napisałem na forum aby ktoś doradził. Dzisiaj trochę przycisnąłem babkę z polski i jutro mam gadać w sprawie umowy bo są straszne błędy będą je korygować. Oczywiście pójdę też do innych agencji.
 
 
YANNOSICK 
Super gaduła
Cogito ergo sum


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 389
Skąd: Zeeland
Wysłany: Śro Lut 01, 2012 1:54 pm   

Haker5, I to jest właśnie słuszna droga. Męcz biuro telefonami, mailami, smsami... Jak nie pomoże to przejdź się rano do siedziby i powiedz,że poczekasz na obiecaną pracę. Usiądź spokojnie po cichutku w jakimś ruchliwym miejscu (korytarz, przejście) na przyniesionym za sobą kocu i popijaj kawę z termosu zajadając herbatniki i non stop grzecznie pytaj każdego przechodzącego "czy już jest praca?". To jest bardzo skuteczna metoda. Tylko nie rób scen to nie będą mieli podstaw by Cię usunąć. Co do szukania pracy w innych agencjach to generalnie szkoda czasu. Wszystkie są takie same... Jeżeli już to zawsze zaznaczaj,że masz swoje mieszkanie. Odsortujesz w ten sposób biura żyjąca z pakietów mieszkaniowych.
Daj znać jak Ci poszło. Powodzenia życzę.
_________________
If You always follow, You will never lead.
 
 
Haker5
Poczatkujacy

Dołączył: 01 Lut 2012
Posty: 6
Wysłany: Nie Lut 05, 2012 10:32 am   

Sprawa załatwiona prace mam dobrą, ale w innym oddziele tej firmy 150km od Veghel i ostrzegam wszystkich przed oddziałem w Veghel.
 
 
YANNOSICK 
Super gaduła
Cogito ergo sum


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 389
Skąd: Zeeland
Wysłany: Nie Lut 05, 2012 10:36 am   

:041: gratulacje :041:
Napisz jakimi metodami poradziłeś sobie z biurem. Może komuś to pomoże.
_________________
If You always follow, You will never lead.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group