NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nie czyn drugiemu co tobie nie mile
Autor Wiadomość
taka sobie laska
Poczatkujacy


Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 6
Wysłany: Pią Lis 30, 2007 3:17 pm   Nie czyn drugiemu co tobie nie mile

Witam wszystkich,

Z gory przepraszam jesli urazilam wielu rodakow. Robilam to specjalnie, mialam powod.Nie mile to bylo z mojej strony, wiem.
Nie bylam zalogowana, ale przegladalam wasze posty z bardzo duza ciekawoscia.Wrecz nie moglam się doczekac kiedy znowu sobie staniecie na odcisk...
Do czego zmierzam?
Jak zauwazyli niektorzy, czepialam się pewnych tematow,bylam zlosliwa ....ale tak jak i wy. Balam sie ze zostane wyrzucona z forum i nie zdarze powiedziec co mysle. Dlatego ten dzisiejszy post.
Robilam to specjalnie by pokazac niektórym, jak to jest być „zbluzganym”na forum, jak to latwo dawac wskazowki innym a samemu się do nich nie stosowac,być nie tolerancyjny,nie mieć szacunku do pogladu drugiego...

Ah moglabym tu wymieniac i wymieniac.... Zalosne i plytkie to wszystko.
Polacy jak zaden inny kraj na swiecie opluwaja sami siebie.

Gratuluje administratorowi i moderatorom udanego forum, ale niektórych forumowiczow nie stac na korzystanie z niego. Jeden przez drugiego , jeden mądrzejszy od drugiego , wyzwiska i zazdrosc, zawiść. Po co tak bluzgac na siebie...???
Jeden przez drugiego , jeden mądrzejszy od drugiego .
Otóż, znane powiedzenie "nie czyń drugiemu..." pasowaloby w tym przypadku przekształcić w "Czyń drugiemu to, co Tobie nie miłe".
Jako Polacy nie potrafimy siebie samych zrozumiec szczegolnie na obczyznie ,gdzie gora czlowieka bierze:zlosc, nienawisc, zazdrosc.
A robimy z siebie tylko dno i posmiewisko, co wyraznie widac tu na forum.
Albo jestesmy niedowartosciowani albo zapatrzeni w siebie.

Forum stworzone jest po to by sobie pomagac na obczyznie, wymieniac doswiadczenia a nie być madzrejszym od drugiego.
Podam tu przykład dwoch tematow gdzie robicie jazde na Anioleczku w temacie „Problemy z mieszkaniem i parkowaniem samochodu dla Polaków” badz „Szukam pracy-opiekunka dzieci, osób starszych, sprzątanie”.Ale to tylko dwa przyklady jest ich wiecej. Jest nowa, szuka pomocy a wy "Jazda bez trzymanki".Dzieki Dutchowi i Pstragowi, chyba zrozumieliscie o co jej wlasciwie chodzilo?Ale podziekowala wszystkim za pomoc nawet tym zlosliwcom.Bravo Anioleczku!!!
Każdy powód jest dobry, by dociąć .
Ja staram się obracać we wszystkich możliwych towarzystwach, najmniej chętnie - w przeważająco-polskich. Powiecie to się obracaj i spadaj z forum.Dokladnie to zrobie, bo zrobilam to co chcialam.Narobilam szumu , ale jak powiedzialam mialam powod.Moze do niektórych dotarlo, trzeba spojrzec najpierw na siebie by innego oceniac.

Opinia, że ‘Polak Polakowi poza krajem wilkiem jest’ chyba się zgadza. A przyczyny?: nadmierne oczekiwania, pasywność jednych, nad-aktywność innych, generalne zderzenie kultur (bardziej i mniej zasiedziałych), pazerność, anonimowość, pycha przemieszana z kompleksami.
Ja mogę zapisac się dotej grupy bardziej zasiedzialych i nie wypowiadam się na temat kultury innych np.Surianamow,Turkow,czy Marokancow jeśli nie liznelam ich kultury.Nie oceniam ich po wygladzie ani po powierzchownych bluzgach jakie ktos o nich daje np. na tym forum.Staram się poznac dokladnie kulture,religie i obyczaje, a przede wszystkim jego osobowosc, a potem się wypowiadac.

Chcialabym dalej pozostac na tym forum i czasami podyskutowac z wami, udzielic rad, czy pomocy.Ale boje się ze nikt mnie zaakceptuje po tym incydencie, a może wlasnie tak....?

Pozdrawiam wszystkich, szczególnie „Dutch”i „Pana Diabla”!!! Wasze posty dodawaly tu naprawde sporo ciepla, a tego wlasnie forum potrzebuje. Mam wielki sacunek dla innych narodowosci w Holandii, ze sie tak ze soba trzymaja i nie pozwola na bluzgi i wyzwiska nawet swojego sasiada.A tu na forum , polskie kobiety byly ostnio bardzo jechane przez rodakow. Wstyd, naprawde przykro bylo to wszystko czytac.

To jest moja opinia, a każdy do tego prawo ma, czekam na reakcje , te cieple i te mniej cieple tez....
No teraz mi sie oberwie.

Taka sobie laska :wink:
Moze tu kiedys od czasu do czasu zajrze...moze bedzie weselej i cieplej...
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pią Lis 30, 2007 4:37 pm   

Cytat:
bo zrobilam to co chcialam.Narobilam szumu , ale jak powiedzialam mialam powod.Moze do niektórych dotarlo, trzeba spojrzec najpierw na siebie by innego oceniac.
...ale, jakiego szumu narobilas ? po prostu wyrazilas swoj poglad na temat ktory akurat Cie interesowal i chwala Ci za to,lubie ludzi ktorzy maja cos konkretnego do powiedzenia.... a jesli jeszcze robia to z pasja to naprawde cenie takie charaktery ..ale to tylko moje zdanie nie wiem jak odebrali Cie inni forumowicze .....pozdrawiam :)
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
Pola
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 49
Wysłany: Pią Lis 30, 2007 4:55 pm   

Nie wiem o jaki incydent chodzi, ale podziwiam, ze chcialo ci sie wysmarowac taki elaborat.
Moja rada - trolle omijamy z daleka, no i ...troche wiecej luzu, to tylko forum internetowe i wiadomo, ze jak czlowiek jest anonimowy, to na wiecej sobie pozwala (vide - internet, czy chamskie zachowania kierowcow).
 
 
Magda W 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 3 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 09 Lut 2007
Posty: 553
Skąd: Zoetermeer / Gdynia
Wysłany: Pią Lis 30, 2007 5:44 pm   

Witam


Cytat:
forum stworzone jest po to by sobie pomagac na obczyznie ,wymieniac doswiadczenia a nie byc madrzejszym od drugiego



Wlasnie dobrze to ujelas i cieszy mnie to ze zrobilas ten szum specjalnie a nie z czystej zlosliwosci badz natury .Skoro robilas to specjalnie to pozostaje mi tylko Cie przeprosic zea wczorajszy moj post do Ciebie :wink: .Pozdro
_________________
Życie jest za krótkie żeby pić marne wino
Życie jest za krótkie by miłości dać zginąć
Życie jest za krótkie żeby się nie spieszyć
Życie jest za krótkie by się nim nie cieszyć
 
 
Kuba 
Nieśmiały użytkownik

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 76
Skąd: Zoetermeer/Gdynia
Wysłany: Pią Lis 30, 2007 6:11 pm   

Czesc
No to prosze odemnie ta mniej ciepla:
Nie potrafie zrozumiec jak mozna specjalnie prowokowac do klotni, co prawda dyskusja byla ostra ale bez wyzwisk (do pewnego momentu). Pozdrawiasz osoby ktore obstawialy za toba czyli kto nie znami ten przeciwko nam) dziwne jak na tolerancyjna dziewczyne.

Cytat:
Pozdrawiam wszystkich, szczególnie „Pana Diabla”!!! Wasze posty dodawaly tu naprawde sporo ciepla

Ciekawe ktore te o porownaniu do penisa? Chyba mamy odmienne poczucie milych wypowiedzi.(Dutch wyciolem bo nie odczulem od niego/jej nic obrazliwego)

Chcialas opini to oto moja moze Ci sie spodoba, ale pewnie nie

A Twoja wypowiedz niech bedzie pleta bo tego komentowac nie trzeba.
Cytat:
zrobilam to co chcialam.Narobilam szumu


Jestem na nie
(moze Twoje nastepne wejscie bedzie spokojniejsze, taka mam nadzieje)

Pozdrawiam i powodzenia zycze (nie tylko w robieniu szumu)
:)
_________________
Tak jestem honofobem
GA 1929
 
 
taka sobie laska
Poczatkujacy


Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 6
Wysłany: Pią Lis 30, 2007 6:51 pm   

Strzala Kuba,

1.Nikogo nie prowokowalam do klotni, weszlam w temat i dalam swoja opinie. Ktos inny do tego sprowokowal.
2.Czy wypowiedz Pan Diabla o penisie jest jedyna ktora wniosl w tym forum?
3.Nie pozdrawiam osob ktore obstawialy za mna, pisze wyraznie pozdrawiam wszystkich, szczegolnie Dutch i Pana Diabla.

Kazdy powod jest dobry by dociac, kurde Kuba tobie nawet nie odpowiada to kogo ja chcem pozdrowic a kogo nie?

Nie chcem znowu byc zlosliwa ale prosze czytajcie dokladniej , a potem odpowiedz.
Dziekuje mimo wszystko ze tez sie wypowiedziales , dobrze jest znac opinie kogos, nawet jesli sie ze mna nie zgadza.

Uwazam ze sporo klotni na forum wynika chyba z tego ze nie czytamy dokladnie co jest napisane....

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez taka sobie laska Pią Lis 30, 2007 7:58 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
cudna_lisse
Poczatkujacy

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 45
Skąd: Lisse
Wysłany: Pią Lis 30, 2007 7:46 pm   

Brawo !! Wreszcie ktos odwazyl sie napisac prawde !! Gratuluje :) I mam nadzieje, ze moderatorzy zostawia Twoj post jako przestroge i moze nawet nauczke dla co poniektorych forumowiczow, ktorzy potrafia tylko krytykowac, wysmiewac i ublizac innym. Ja (nie na forum) mialam niestety stycznosc z polskimi "psami ogrodnika" !! Uchodzimy (nie tylko w holandii) za najbardziej niezyczliwy sobie nawzajem narod !! Przykre to bardzo .. bo przeciez na obczyznie wlasnie potrzbujemy (przynajmniej ja) zyczliwych nam osob, ktorzy sa w podobnej sytuacji i powinni rozumiec nasza tesknote za ojczyzna, za jezykiem, za bliskimi !!
Jeszcze raz wielki szacunek !!
 
 
 
kmiecik74 
Poczatkujacy

Wiek: 50
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 47
Skąd: a taki se hamburg
Wysłany: Nie Gru 02, 2007 9:50 pm   

wkoncu malo inteligetni siedza na forum a nie wspomne o gramatyce. Tak zostalem skwitowany wiec zostawie to bez kometarza. slodka atmosfera.no ale zeby kogos tak skwitowac to trzeba go poznac. Zreszta wkoncu to net i co niektorych fantazja ponosi. A ja i tak swoich pogladow nie zmienie nie jestem jak choragiewka. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i moj cien rowniez. wkoncu jestesmy tylko ludzmi a ze roznimy sie coz wkoncu tak juz jest z nami i nie zawsze nasze poglady sa te same.wiecie co czasami podkrecenie tematu daje nam to by sie pokazac z innej strony. Owszem sa ludzie co chca sie dowartosciowac w taki sposub na necie ale czy to warte tego bo w realnym swiecie znaczyli lub znacza tyle co piosenka Lady Pank. no wlasnie . dobra spadam bo bede za bardzo krytykowany.
_________________
. Idz albo giń.
 
 
taka sobie laska
Poczatkujacy


Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 6
Wysłany: Nie Gru 02, 2007 9:59 pm   

Tak jak Pola powiedziala , jest to forum internetow , wiec kazdy sobie anonimowo wiecej pozwala.
Mimo wszytko dziekuje za opinie Kmiecik !
Bardzo cieszy mnie to ze nie zmienisz swoich pogladow, bo inaczej cienko by sie gaworzylo, jakby kazdy mial ta sama opine , no nie?

A co gramatyki, czy interpunkcji do ktorej u mnie tak sie czepiasz :

Cytat:
w taki sposub na necie ale czy to warte


Reszty nie cytuje nie mam czasu.A jest tego ...

Nie bede zlosliwa i pomysle ze sie bardzo spieszyles i nie w ta literke kliknales co trzeba.

Mimo twojej zlosliwosci jeszcze raz ci dziekuje za opinie.

Pozdrawiam
_________________
Podobno wszystkie nauki poszly w las...
Moze by tak zrobic nagonke w tym lesie?
 
 
kmiecik74 
Poczatkujacy

Wiek: 50
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 47
Skąd: a taki se hamburg
Wysłany: Nie Gru 02, 2007 10:34 pm   

nie jestem zlosliwy. sorki ale nie ten typ. I nie czepiam sie twojej gramatyki bo sam jej nie uznaje. wkoncu mam swoje poglady i jesli ktos ich nie popiera lub krytykuje to trudno wiec ja tez potrafie krytykowac. Pozdrawiam Cie serdecznie i nie mysl o mnie zle
_________________
. Idz albo giń.
 
 
taka sobie laska
Poczatkujacy


Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 6
Wysłany: Nie Gru 02, 2007 10:57 pm   

Strzala Kmiecik

Twoj pierwszy cytat:
Cytat:
wkoncu malo inteligetni siedza na forum a nie wspomne o gramatyce


Twoj drugi cytat :
Cytat:
nie czepiam sie twojej gramatyki


:wink: No comments :wink:

O co ci wogole chodzi?
Nie prowokoj bym dostala bana (chyba ze o to ci wlasciwie chodzi), bo zaczyna sie robic tu serdeczniej na forum, takie bynajmniej mialam wrazenie...

PS.Nie mysle o tobie zle.I nie pisz juz wiecej w tym temacie bo tu nie o to w tym chodzi. Wypowiedzialam sie w powyzszym poscie, co mialam na mysli, dlaczego,przeprosilam,chyba dokladnie przeczytales, a moze nie bo moja zla gramatyka ci wpadla w oko...a ty za mna jak cien...
Polska msciwosc?
Badz madrzejszy prosze i nie odpowiadaj na tego posta OK?

Pozdrawiam cie rowniez serdecznie
_________________
Podobno wszystkie nauki poszly w las...
Moze by tak zrobic nagonke w tym lesie?
 
 
kmiecik74 
Poczatkujacy

Wiek: 50
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 47
Skąd: a taki se hamburg
Wysłany: Nie Gru 02, 2007 11:05 pm   

mi o nic nie chodzi tylko ujol mnie ten temat. Dawno sie tak nie bawilem. I wiesz co nie mam wogole zamiaru cie prowokowac bys dostala bana . wkoncu kazdy pisze co mysli a to tez swiadczy o nim a ze inni to inaczej odbieraja coz pech. pozdrawiam musze przyznac ze cieta jestes. podoba mi sie to. pozdrawiam
_________________
. Idz albo giń.
 
 
taka sobie laska
Poczatkujacy


Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 6
Wysłany: Nie Gru 02, 2007 11:15 pm   

Cytat:
pozdrawiam musze przyznac ze cieta jestes. podoba mi sie to. pozdrawiam


Dzieki serdeleczne...czesze sie niezmiernie. :lol:

Do uslyszenie w innym temacie,byc moze mniej sliskim i cieplejszym dla nas obojga.

Pozdrawiam
_________________
Podobno wszystkie nauki poszly w las...
Moze by tak zrobic nagonke w tym lesie?
 
 
kmiecik74 
Poczatkujacy

Wiek: 50
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 47
Skąd: a taki se hamburg
Wysłany: Pon Gru 03, 2007 5:25 am   

no wlasnie z tym ze my sami podkrecamy sobie ten temat. no ale zawsze jakies urozmaicenie jest prawda. pozdrawiam cie serdecznie no i innych forumowiczow rowniez
_________________
. Idz albo giń.
 
 
Justine 
Super gaduła


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 03 Cze 2007
Posty: 209
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Pon Gru 03, 2007 9:50 am   

A ja napisze szczerze, w koncu tak glosno tutaj o prawach forumowiczow, kazdy moze wyrazac wlasna opinie.

Dla mnie ten temat to jest przerost formy nad trescia.
Mam nadzieje ze teraz kazdy nie bedzie pisal takich oczywistych "elaboratow"
:shock: :shock: :shock:

Nie rozumiem w jakim celu... Ale spox, kazdy ma prawo do glosu, w koncu to forum.
_________________
Work like you don't need the money,
Love like you've never been hurt,
And dance like no one's watching.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group