NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Co na swiateczny prezent :)
Autor Wiadomość
Justine 
Super gaduła


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 03 Cze 2007
Posty: 209
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Śro Gru 05, 2007 12:06 am   Co na swiateczny prezent :)

Mam pytanie, pewnie wiekszosc z was wlasnie w tym czasie, ma tego typu dylemat...
Co kupic swojej drugiej polowie na prezent?
Dodam, ze aktualnie jestem w Polsce, moj chlopak przyjezdza do mnie na swieta. Pragne mu pokazac jak wygladaja prawdziwe polskie swieta, czyli kilka dni w rodzinnym cieplym gronie, zajadanie sie makowcem i pierogami, choinka, kolendy i mam nadzieje ze spadnie snieg :)
Jednak ogromny problem mam z wyborem prezentu dla niego. Kosmetyki odpadaja, byly w zeszlym roku, ubrania to temat bardzo delikatny i sliski, poniewaz moj Schatje ma bardzo specyficzny gust i w PL trudno znalezc takie ubrania...
Czekam na wasze sugestie (dziewczyny przede wszystkim :P ) ale chlopacy takze, moze napiszecie co fajnie jest dostac pod choinke :|
_________________
Work like you don't need the money,
Love like you've never been hurt,
And dance like no one's watching.
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Śro Gru 05, 2007 12:26 am   

hmm... moze jakies fajne zdjecie... oczywiscie twoje zdjecie lub zdjecie na ktorym jestescie oboje... i do tego fajna ramka... lub ramka ktora ty sama zrobilas/pomalowalas...
 
 
anabolix
Poczatkujacy

Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 23
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro Gru 05, 2007 4:12 am   

Fajke wodna np. na www.bongoz.pl najlepiej taka szklana a tam tanie i fajne te cos ok 14cm z duzym cybuchem
 
 
 
ataga 
PRZYJACIEL FORUM

Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 13 Lut 2007
Posty: 478
Skąd: Limburg
Wysłany: Śro Gru 05, 2007 9:45 am   

ja zawsze mysle o jakis narzedziach typu: wiertarka, klucze, srubokrety itd. Moj chlopak np. interesuje sie gra w pokera, a teraz mozna dosc duzo ksiazek na ten temat dostac.... pomysl jakie ma hobby to moze najdzie ci cos na mysl...

pozdrawiam
Agata
_________________
Wlasciwoscia czlowieka jest bladzic, glupiego- w bledzie trwac.

Cyceron
 
 
 
baba jaga 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 03 Gru 2007
Posty: 466
Skąd: Z klanu Nosferatu
Wysłany: Śro Gru 05, 2007 10:34 pm   

Hoi,

Ja zawsze przywoze tu dla znajomych w prezencie dobra polska wodeczke.Sa teraz takie zgrabne , elganckie flaszeczki. Polska wodka jest bardzo chwalona, tylko nie Smirnoff(ruski)!!! Tu tez mozna ja kupic, ale mam na mysli jakis fajny Chopin albo cos w tym styliku.

I do tego nasze znane "krowki", jeszcze w tym opakowaniu , z krowka bialo-czarna.Holendrzy maja cos do tych krow, kupilabym krowki dla zartu... :) Na pewno padnie ci do nog.. :wink:

Sa tez super ladne albumy o Polsce (nawet w jezyku angielskim).Ostatnio polecana jest bardzo ksiazka "100 najpiekniejszych miejsc w Polsce".
Niech zobaczy nawet na obrazkach, jaka Polska jest piekna,byc moze cos go zauroczy i wybierzecie sie tam razem w lato?

Pozdrawiam.
 
 
Justine 
Super gaduła


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 03 Cze 2007
Posty: 209
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Czw Gru 06, 2007 12:33 am   

Kurczę, fajkę wodną to on ma, poza tym, jakoś nie wyobrażam sobie "wręczania" prezentu przy mojej całej rodzinie...
Fajny pomysł z tym zdjęciem (ale ramka w gre nie wchodzi, bo mam dwie lewe do tego typu robót) a takze z albumem o Polsce. Co prawda mój chlopak miał okazję już zwiedzić ze mną niektóre piękne zakątki w PL ale taka ksiązka może być ciekawa... :)
Dzięki wam za sugestie :) Czekam na wiecej :) Może komuś ten topic ułatwi zadanie, tak jak mi ;)
Wracam do poszukiwań :)
_________________
Work like you don't need the money,
Love like you've never been hurt,
And dance like no one's watching.
 
 
pstrag
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 99
Skąd: rwacy potok
Wysłany: Sob Gru 08, 2007 1:49 pm   

witam
prezentow dla facetow jest cala masa,ktore chcieli by dostac.
jednak kazdy ma inne zainteresowania.jezeli pani "schatje"ma jakies hobby to cos w tym stylu.jezeli brak jakich kolwiek zainteresowan to polecam slownik polsko-holenderski ,aby mogl sie nauczyc polskiego .
ewentualnie mozna kupic jakies piekne drzewko bonzai.jezeli bedzie potrafil sie to roslinka opiekowac to pania rowniez sie zaopiekuje.wesolych swiat i milych prezentow.
pozdrawiam
_________________
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka
 
 
emila z geleen
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 4
Skąd: geleen
Wysłany: Sob Gru 08, 2007 2:22 pm   

no tak chyba kazda z nas ma taki problem. Wiez moze lubi srebro moze jakis lancuch z branzoletka albo zegarek.
 
 
Justine 
Super gaduła


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 03 Cze 2007
Posty: 209
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Sob Gru 08, 2007 2:25 pm   

pstrag napisał/a:
witam
prezentow dla facetow jest cala masa,ktore chcieli by dostac.
jednak kazdy ma inne zainteresowania.jezeli pani "schatje"ma jakies hobby to cos w tym stylu.jezeli brak jakich kolwiek zainteresowan to polecam slownik polsko-holenderski ,aby mogl sie nauczyc polskiego .
ewentualnie mozna kupic jakies piekne drzewko bonzai.jezeli bedzie potrafil sie to roslinka opiekowac to pania rowniez sie zaopiekuje.wesolych swiat i milych prezentow.
pozdrawiam


Witam Pana Rybę? Jak nastrój przed świętami?
Jeżeli chodzi o hobby, owszem ma. Tylko, że niestety nie mogę nic kupić, co będzie z nim związane. Słownik polsko-holenderski już ma, jak również kurs do nauki polskiego na CD. A drzewko bonzai to akurat totalnie nietrafiony pomysł jeżeli chodzi o mojego Schatje. Nie ma on żadnej rośliny w domu. Poza tym myślę, że to mało "męski" prezent.
Dziękuję za sugestie. Pozdrawiam i życzę udanych przygotowań świątecznych.
_________________
Work like you don't need the money,
Love like you've never been hurt,
And dance like no one's watching.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group