NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Walentynki.
Autor Wiadomość
elzbieta388 
Poczatkujacy
elzbieta388

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 16 Gru 2007
Posty: 18
Skąd: Den Haag
Wysłany: Wto Sty 15, 2008 11:46 pm   Walentynki.

Witam wszystkich.Juz za miesiac Walentynki.Jak myslicie czym moglabym zaskoczyc mojego faceta?Moze ma ktos oryginalny pomysl?Zgadzam sie z moja kolezanka,ze to nie jest nasze narodowe swieto,ale milo jest dostac cos od ukochanej osoby...w tak szczegolnym dniu.Dziekuje za propozycje pomyslow.Pozdrawiam.
 
 
AnnaW 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 22 Paź 2006
Posty: 551
Skąd: Delft
Wysłany: Śro Sty 16, 2008 7:17 am   

Ja zawsze lubie wymyslic jakas wycieczke i gdzies razem pojechac na caly dzien (to poza prezentem oczywiscie)
Na poczatku naszej znajomosci przystrajalam dom w serca, sercowe swieczki, sercowe balony, sercowe ciasto pieklam, itd....ale juz mi sie nie chce tak wariowac jak kiedys :) A przejd sie do Xenosa na przyklad, pelno jest wszystkiego do dekoracji i wszystko w serca :)
 
 
Italania 
Gaduła

Dołączyła: 07 Wrz 2007
Posty: 103
Skąd: Nieuw Vennep
Wysłany: Śro Sty 16, 2008 10:59 am   

Z atmosfera serduszkowa romantyczna kolacje przy swiecach mozna polaczyc.Wiemy o tym wszyscy,ale niespodzianka ma zawsze mily efect.A moze by tak chlopcy zdradzili co im by sie podobalo...
 
 
Pan Diabel 
Poczatkujacy
Fashe Romantyk


Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 31
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Śro Sty 16, 2008 11:41 am   

Powiedz mu ze mialas romans z cala Brygada Alpejskich Spadochroniarzy.

A tak na powaznie. Skoro az musisz zasiegac rady innych jak zaskoczyc swojego wlasnego faceta to raczej slabo...
Ostatnio zmieniony przez Pan Diabel Śro Sty 16, 2008 11:41 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Justine 
Super gaduła


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 03 Cze 2007
Posty: 209
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Śro Sty 16, 2008 9:50 pm   

Myślę, że po prostu "Daj się zaskoczyć" ;)

A jeżeli zapomni z jakiś dziwnych powodów o tym dniu... Bo facetom niestety tak się zdarza....Hmmm...
Ja bym wybrała tzw "standardowy zestaw"...Kolacja, świece, koniecznie jakieś afrodyzjaki, owoce morza, albo gorąca czekolada z chilli, nastrojowa muzyka ;) a wieczorem?? sexi bielizna, walentynkowa, czerwona, miło by było, gdyby on sam Ci ją wybrał :)

To tyle :) Może nie jest to zbyt oryginalne, ale myślę, że powinno się spodobać!

Mój prezent na Walentynki będzie taki, że zrobię wszystko, żeby je spędzić razem z moją drugą połówką, czyli po prostu będę ;)

Pozdrawiam!!!
_________________
Work like you don't need the money,
Love like you've never been hurt,
And dance like no one's watching.
 
 
baba jaga 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 03 Gru 2007
Posty: 466
Skąd: Z klanu Nosferatu
Wysłany: Śro Sty 16, 2008 11:45 pm   

Cytat:
Mój prezent na Walentynki będzie taki, że zrobię wszystko, żeby je spędzić razem z moją drugą połówką, czyli po prostu będę


i o to wlasnie chodzi... : :038: a nie o sexbielizne...czy dekoracje z xenosa...sercowe balony...czy romans z cala Brygada Alpejskich Spadochroniarzy...
Ale oczywisccie to tylko moja opinia :)
 
 
AnnaW 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 22 Paź 2006
Posty: 551
Skąd: Delft
Wysłany: Czw Sty 17, 2008 7:22 am   

Jestem kazdego dnia w roku, a w Walentynki lubie zrobic cos szalonego lub postarac sie na wiecej niz tylko byc!
Ostatnio zmieniony przez AnnaW Czw Sty 17, 2008 7:23 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Justine 
Super gaduła


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 03 Cze 2007
Posty: 209
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Czw Sty 17, 2008 12:28 pm   

Niestety mnie moj kochany jak na razie ma tylko "od swieta"... Ale juz niedlugo ;)
Zycze wszystkim zakochanym udanych walentynek!!
_________________
Work like you don't need the money,
Love like you've never been hurt,
And dance like no one's watching.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group