NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Meldunek w Holandii
Autor Wiadomość
elzbieta388 
Poczatkujacy
elzbieta388

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 16 Gru 2007
Posty: 18
Skąd: Den Haag
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 7:22 pm   Meldunek w Holandii

Witam.Mam pytanie.Czy jest potrzebny meldunek w Holandii-jakbym chciala podjac prace?Pare osob mowi,ze wystarczy tylko sofi numer.Inni,ze musze miec sofi numer,meldunek i konto w banku.Wiec juz zglupialam.Ciekawe gdzie ja zalatwie meldunek?Mieszkam na czarno i nie mam takiej mozliwosci.Moze ktos wie jak mozna zalatwic meldunek?Dziekuje za odpowiedzi i pomoc.Pozdrawiam. :039:
 
 
wyspiasz 
Poczatkujacy

Pomógł: 1 raz
Wiek: 43
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 18
Skąd: Oostvoorne
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 7:48 pm   

Jak masz juz sofi-numer to aby pracowac nie musisz miec meldunku, ja nie mam meldunku a wlasnie dostalem umowe o prace. Do zalozenia konta w banku (rabobank) potrzebujesz tylko paszport, sofi-numer i umowe o prace.

Pozdrawiam.
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 8:02 pm   

Najlepiej jednak byc zameldowanym...miec numer i konto w banku.... jesli podejmiesz prace to nie ma takiej mozliwosci by nie zapytali o numer konta no bo gdzies kase z wyplata musza przelac .....do reki raczej nie wyplaca.... :091: pozdrawiam
 
 
wyspiasz 
Poczatkujacy

Pomógł: 1 raz
Wiek: 43
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 18
Skąd: Oostvoorne
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 8:25 pm   

Gochna H napisał/a:
Najlepiej jednak [...] miec numer i konto w banku.... jesli podejmiesz prace to nie ma takiej mozliwosci by nie zapytali o numer konta...


I to dla mnie jest absurd bo pracodawca chce numer konta a bank aby zalozyc konto chce umowe o prace. Jedyne wyjscie to dostac do reki umowe o prace i dopiero leciec do banku (oczywiscie po wczesniejszym umowieniu sie).

Pozdrawiam.
 
 
Dorisben 
Super gaduła

Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 13 Cze 2007
Posty: 209
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 8:49 pm   

:039: zeby zalozyc konto trzeba:
- miec umowe o prace
- jezeli nie pracujesz wtedy potrzebujesz meldunek, po to aby udowodnc, ze tu zyjesz

W Postbanku nie trzeba sie umawiac zalatwisz to w ciagu 15 min. Oczywiscie paszport i sofi-BSN
 
 
 
ROBERTFE 

Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 0
Wysłany: Czw Sty 31, 2008 12:23 pm   

Polecam FortisBank, zeby otworzyc konto nie jest wymagane ani zameldowanie ani umowa o prace, wystarcza dwa dowody tozsamosci.
Ostatnio zmieniony przez ROBERTFE Czw Sty 31, 2008 12:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
RobKAM 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 17 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2007
Posty: 666
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Czw Sty 31, 2008 4:27 pm   

http://www.niedziela.nl/forum/viewtopic.php?t=7047
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group