NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Pią Sie 08, 2008 7:20 pm
Biura pośrednictwa pracy którym nie można zaufać!
Autor Wiadomość
hjkr
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 24
Wysłany: Pią Maj 11, 2012 12:57 pm   

beveril napisał/a:
Venus napisał/a:
Level 1, Flex-worx (Flexible Human Service), Eurosteps, Metal Flex, Polned, Progress, Oxmopeople, Peters, Axidus, Mundi Flex, Axel, Kowalski-Poland, Otto, Work Support, Interkosmos, Pollux, SBA, Bakker Detachering, Talent, ATE BU, Modrex, Flexipool, H2, P&P, &You and Sou, ICN, Xworkes, Hands to Work, AS&J, Libre, MSB, Segment, Tec Tec: Impakt Interhim, Maintec Contracting, Oceanwide, Columbus Detachering, UKD Duijndam, FHS, Flex-in, Groenflex (Eurocontakt), T&S, Graser, Alpha BV i Future Job Center, P&E, Wijco, Unipower, Total-Team, Your Allround Partner, Tempo-Team EU Flex, Exotic Green, Euroservice, Workservice........
I NAPEWNO JESZCZE WIELE, WIELE INNYCH. :088:
A i jeszcze jedno: jak tak dalej pójdzie to do Holandii nie będzie po co jeździć a pracownicy tych biur wspólnie z nieuczciwymi Holendrami sami będą zapier...ć w tych wszystkich fabrykach etc.




Chyba nie warto go słuchac bo z tylu firm wyleciał, a nie przyznaje sie za co.( gandzia alkochol) Wiec oczernia firmy które dawały mu zarabiac.



gowno prawdo, dobrze prawi, a jak polaczki jada i sie ciesza, ze w ogole dostaja jakies piniadze, robiac za 4.5uro netto, po odjeci walow, kajs za 3 albo i 2 i jeszcze maja czelnosc zachwalac posrednika takiego, bo placi to az mie cisnienie bierze.
Te agencje to jedna wielka zbieraniana oszustow i racje ma wszystkie te ktore wymienil kantuja, w ten sam bezczelny sposob
 
 
Paweł79 
Poczatkujacy

Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 44
Wysłany: Pią Maj 11, 2012 1:20 pm   Te agencje to jedna wielka zbieraniana oszustow i racje ma w

Pomieram to bandy oszustuw!!!
 
 
ben jonson 
Poczatkujacy

Dołączył: 12 Maj 2012
Posty: 6
Wysłany: Sob Maj 12, 2012 2:45 pm   

Na pewno nie polecam The Perfect Match stawka 5,25 euro, mieszkanie niby za darmo a wakacyjne w stawce godzinowej czyli pracuje się za 4 około 4 euro śmiech na sali :038:
 
 
lozias
Poczatkujacy

Dołączył: 16 Maj 2012
Posty: 1
Wysłany: Śro Maj 16, 2012 1:53 pm   

chcialbym przestrzedz przed altrad sp. zoo to tak na prawde krekels ale na polskiej umowie ktora po sprawdzeniu w zusie nie istnieje, nie chca placi overtimow i ciagle sa problemy, brak podatku gdziekolwiek, zero ubezpieczena, ogolny walek, kiedys krekels byl w miare ok a teraz to padaczka omijajcie krekels a w szczegolnosci spolke zoo altradu
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Śro Maj 16, 2012 2:30 pm   

ben jonson, a ty masz moze wiekowke ? Czy to juz netto po odciagnieciu wszystkiego ?
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
ben jonson 
Poczatkujacy

Dołączył: 12 Maj 2012
Posty: 6
Wysłany: Sob Maj 19, 2012 5:14 pm   

Nie mam wiekówki taka jest u nich stawka netto
 
 
KR 
Poczatkujacy

Dołączyła: 30 Maj 2012
Posty: 1
Wysłany: Śro Maj 30, 2012 9:09 am   Crown Group

Witam, czy pracował ktoś za pośrednictwem Crown Group? Prosiłabym o opinie na ich temat=)
Ostatnio zmieniony przez KR Śro Maj 30, 2012 9:09 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Doktor666 
Poczatkujacy

Dołączył: 01 Cze 2012
Posty: 1
Wysłany: Pią Cze 01, 2012 9:23 am   

siemka dostalem propozycje od firmy T&S na wyjazd do holandi cromvoirt na jakieś pakowanie elektroniki ktoś coś może mi przybliżyc na temat pracy tam i firmy T&S???

GG 913526 :039:
 
 
arekd38
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 2
Wysłany: Sob Cze 02, 2012 8:11 pm   uitzendbureau z Oss

witam nie polecam firmy Maross b.v z oss


arekd38 napisał/a:
Witam wszystkich.
Przedstawie wam pewną historie uitzendbureau z Oss a mianowicie firmy Maross .b.v.
Pracowałem przez to biuro prawie trzy lata przy produkcji zup,z dnia na dzien dostalismy telefon z biura z informacja ze juz do pracy nie idziemy i mamy przyjechac do biura na rozmowe,tak tez zesmy zrobili i pojechalismy na tą niby rozmowe a co tam sie okazało to uszy wiedły,uitzendbureau twierdziło ze fabryka w ktorej pracowalismy zbankrotowała co sie okazaz nie prawdą,fabruka z zupami rewelacyjnie sie rozrasta,wracajac do danego uitzendbureau pracowałem przez nich do 15.02.2012r i do tego dnia powinni mi wypłacic moje zaległe pieniażki za week 6 ,wakacyje oraz urlopowe dzis mamy 1.06.2012 r i do tej pory nie moge sie doprosic swoich pieniedzy w zwiazku z tym prosze o porade co mam zrobic,kiedy dzwonie do tego biura z zapytaniem kiedy mi wypłaca te pieniazki to oni mnie zbywaja tym ze jak im ta fabryka zapłaci zaległe pieniazki to oni mi wtedy wypłacą ,a z tego co wiem to ta fabryka zadnych pieniedzy nie ma im zapłacic bo z jakiej racji, prosze o porade !!!! :039:
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Nie Cze 03, 2012 2:30 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Tomeczek1
Poczatkujacy

Dołączył: 15 Sty 2013
Posty: 1
  Wysłany: Wto Sty 15, 2013 12:41 am   Axidus

Siemanko Powiem wam tak Byłem w Holandii w Pracy z Axidus-em nie podobało mi się za bardzo ale da się wytrzymać jak ktoś nie jara i nie pije ciągle to da rade ogarnąć temat, stawkę miałem wiekową 4,61 na 1h fakt ze do pracy się chodzi 3,4 dni w tygodniu zależy gdzie na jaką firmę trafisz jak trafisz na >>>cenzura<<<..ę to będziesz chodził 2 dni w tyg a jak trafisz na lepszą to zdarza się ze zapierd...sz jak głupi codziennie, ja akurat miałem trochę lipę bo miałem 3 dni w tyg dobrze że miałem ze sobą mielonki z Polski bo bym chyba się zadłużył u współlokatorów mieszkania są w sumie ok nie narzekałem miejsce też mieszkałem w centrum Rotterdamu miałem umowę na 3 miechy ale przyjechałem po 2 bo nie miałem za co praktycznie już żyć z pieniędzmi (wypłatami) walili w Hu.a i to strasznie urywali za nic wiec nie polecam Firmy Axidus :011:
 
 
scottissj
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 1
Wysłany: Wto Lut 12, 2013 11:36 am   

Ja tam na Mc DoIt nie narzekalem, moze i proboja cos ciulac ale kazde biuro proboje, w mcdoit przynajmniej idzie sie "nie dać" wystarczy dobrze gadac i wszystko jest jak powinno byc, a z tym ze nie maja pracy i kaza zjezdzac do pl to oni przynajmniej mowia wprost jedz bo nie ma pracy a nie ze siedzisz na domku pracujesz 1 dzien w tyg zeby domek oplacic i wiecej nic, a swoja droga warunki mieszkaniowe sa w miare dobre i cena za domek nie jest duza, ja mialem elegancka prace i pewna, z tym ze na domku alkocholiki i cpuny :D dlatego zrezygnowalem, cala reszta byla ok
 
 
rasia 
Poczatkujacy


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 20
Wysłany: Wto Lut 12, 2013 7:25 pm   

scottissj napisał/a:
ja mialem elegancka prace i pewna, z tym ze na domku alkocholiki i cpuny :D dlatego zrezygnowalem, cala reszta byla ok



no i to jest właśnie urok, ciemniaków roadków polaczków - których się powinno deportować a nie wpuszczać między ludzi...
 
 
inkognito
Poczatkujacy

Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 1
Wysłany: Śro Lut 13, 2013 5:58 am   Re: Te agencje to jedna wielka zbieraniana oszustow i racje

post edytowany w calosci
-naucz sie cytowac

jesli chcesz sie wypowiedziec w temacie, zrob to w zrozumialym dla innych jezyku
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Śro Lut 13, 2013 11:12 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Anna Baranowska 
Poczatkujacy

Dołączyła: 08 Lis 2012
Posty: 4
Wysłany: Pon Lut 18, 2013 1:57 pm   Biura pośrednictwa, którym nie można zaufać - Arbex Services

Witam, czy ktoś może mi coś opowiedzieć o firmie Arbex? Mam niedługo rozmowę w sprawie pracy ewentualny wyjazd w marcu, ale ostatnie posty jakie znalazłam na temat tej firmy w internecie są z 2010 roku, czy ktoś ostatnio wyjeżdżał za ich pośrednictwem, jak jest teraz, czy coś się zmieniło?
_________________
ziemowit
 
 
TadziaQ 
Poczatkujacy

Wiek: 37
Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 6
Wysłany: Pon Lut 18, 2013 5:38 pm   

UWAGA NA FIRMĘ SHERPA INTERNATIONAL FORCE!!
(Na forum ktoś napisał, że niedawno zmienili nazwę z Hands to Work)

Na ich portalu znajduje się super ogłoszenie "Pracownik biurowy - archiwizacja danych"
Oferują pracę w Reuver w firmie która zajmuje się archiwizacja danych.

Udało mi się dotrzeć bezpośrednio do tej firmy i po kontakcie z managerem dowiedziałem się że nie ma i w najbliższym czasie nie będzie tam żadnych przyjęć!

Wydaje mi się, że to ogłoszenie ma na celu zareklamowanie biura (w rzeczywistości takiej oferty nie ma!). Ogłoszenie znajdziecie na różnych portalach.

Bądźcie czujni!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group