NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
pobicie przez szefa w holandi
Autor Wiadomość
grizzly86 
Nieśmiały użytkownik

Wiek: 37
Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 63
Skąd: Venray
Wysłany: Sob Paź 02, 2010 12:20 pm   pobicie przez szefa w holandi

dzisiaj w pracy zostałem uderzony przez kierownika w głowe narożnikem do usztywniania palet. powodem było to że nie znalazłem 2 palet na hali. oprócz bólu głowy nie odnioslem inncyh obrażen chodzi o sam fakt cos takiego miało miejsce. Nie mialem komu tego zgłosic jedyny szef który jest jeszcze wyżej od niego ma wolne a moja agencja jest dzis zamknieta. wszystko wydaje sie smieszne ale to niestety prawda :( od kiedy pracuje pierwszy raz mam taką sytłacje.czuje sie poniżony i nie chce tego tak zostawic. pytam o porade bo nie wiem co robic i gdzie to moge zgłosic
Ostatnio zmieniony przez grizzly86 Sob Paź 02, 2010 12:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Sob Paź 02, 2010 12:38 pm   

grizzly86, a nie mogles mu tym samym naroznikiem oddac ? :033:

nie bylo swiadkow ?

ja bym zadzwonila do lekarza ,mozesz miec wstrzasnienie mozgu nie od razu daje ono znac
jesli zle sie bedziesz czul,( mdlosci wymioty zawroty glowy ) to zglos sie na pogotowie ....
i opowiedz lekarzowi co sie stalo
w poniedzialek zadzwon do pracy zglos chorobe i dokladnie przedstaw sytuacje
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Paź 02, 2010 12:40 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
grizzly86 
Nieśmiały użytkownik

Wiek: 37
Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 63
Skąd: Venray
Wysłany: Sob Paź 02, 2010 12:56 pm   

jest świadek... ale nie pomoże, zaczoł on prace tydzien temu i nie chce robic sobie problemów. wstrząsu mózgu nie mam, bardziej ucierpiałem psychicznie niż fizycznie
 
 
 
caliber1973 
Gaduła


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Maj 2007
Posty: 130
Skąd: ROTTERDAM
Wysłany: Sob Paź 02, 2010 1:49 pm   

Jeżeli ja miałbym taką sytuacje ,tytuł tematu byłby
"Pobiłem szefa"
 
 
grizzly86 
Nieśmiały użytkownik

Wiek: 37
Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 63
Skąd: Venray
Wysłany: Sob Paź 02, 2010 2:44 pm   

no tak ale pózniej co ??? za takie cos ja juz nie mam czego szukać w NL. mi jako obcokrajowiec i tak by sie gorzej oberwało niż jemu. A ochota by oddac była duża, nie powiem ze nie
 
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Sob Paź 02, 2010 2:56 pm   

grizzly86,
No wlasnie ,zawsze bedzie zadawane to pytanie, co pozniej ,co z tego wyniknie ?

zadaj sobie pytanie :jak zachowasz sie w podobnej sytuacji bedac/pracujac w Polsce, przeciez tam tez z praca wcale nie tak rozowo ?

Jesli nalezysz do zwiazkow zawodowych, to zadzwon do nich i umow sie na spotkanie
przeciez w poniedzialek jak pojdziesz do pracy,
TO albo bedziez musial udawac ze nic sie nie stalo, albo jak puszcza Ci nerwy to zrobisz z faceta miazge... :035:
Jaka masz gwarancje ze taka sytuacja sie nie powtorzy i ze facet znow nie zaatakuje
nie mysl o tym ze jestes obcokrajowcem, pomysl o tym ze jestes ,czlowiekiem...i nikt nie ma prawa ciebie ponizac
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Paź 02, 2010 3:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
alicja2911 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 11 Gru 2006
Posty: 390
Wysłany: Sob Paź 02, 2010 10:25 pm   

Posłuchaj rady Gochny H i nie ma sensu udawac,że nic sie nie stało .Następnym razem zastanowi się ,zanim łapę podniesie.
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Nie Paź 03, 2010 10:03 am   

Zgłoś to w poniedziałek wyższemu szefowi. Nikt nie ma prawa Cię poniżać!
_________________
<cenzura>
 
 
Gryzomir 
Gaduła


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 136
Wysłany: Czw Paź 07, 2010 10:04 pm   

bagniaczka napisał/a:
Zgłoś to w poniedziałek wyższemu szefowi. Nikt nie ma prawa Cię poniżać!


Idz na policje dopoki masz goza. Moze nie pomoga ale przypadek zostanie odnotowany. Moze sie przydac na przyszlosc.
 
 
calanau 
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 2
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 2:07 pm   

hej

Uwazam, ze takie incydenty MUSZA byc odrazu zglaszane! Czy to do twojego pracodawcy, jest nia firma albo agencja czy tez na policje! Jako czlonek Unii Europejskiej masz w holandii swoje prawa i nie mozesz sie bac utraty pracy albo innych przykrosci. W tym przypadku postawil bym sprawe jasno poszedl do pracodawcy powiedzial co sie stalo ityle. Jesli nei to do agencji przez ktora jestes zatrudniony!. Jesli nie bedziesz sie szanowal i odpuscisz nie zdziw sie ze bedziesz dalej traktowany tak jak zostales potraktowany przez swojego przelozonego!

powodzenia
 
 
aymar 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 508
Wysłany: Pią Paź 15, 2010 10:59 am   

uderzył Cie raz zrobi to i drugi raz ,zobaczy ze nic nie robisz będziesz workiem treningowym to nie dopuszczalne-bez jaj!
_________________
Bóg często nas odwiedza,ale przeważnie nie ma nas w domu...
 
 
Ratek 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 19 Sty 2010
Posty: 96
Wysłany: Pią Paź 15, 2010 7:18 pm   

Nie dramatyzujcie...to czym kolega dostał w głowe jest wykonane z twardej tekturki także żadne wstrząśnienia mózgu, mdłości czy nawet guzy nie miały miejsca jak sądzę. Problem tkwi w tym że jak kolega postanowi jakoś dociekać sprawiedliwości to prawdopodobnie poleci z pracy bez różnicy czy pójdzie do związków, na policje czy do głównego szefa. Szef zbagatelizuje sprawe jak dowie sie czym dostałeś klapsa...Wydaje mi sie że najlepiej dla Ciebie bedzie poszukać nowej pracy i zapomnieć o całym zajściu z tego względu że raczej wątpie żeby szef wstawił sie za Tobą a nie za kierownikiem....Poza tym jeśli ktoś podniósł w pracy na Ciebie rękę to wygląda na to że mają Cie za nic...nic dobrego to na przyszłość nie wróży. Pieniądze pieniędzmi to zrozumiałe ale dobre samopoczucie w pracy też jest ważne. Powodzenia.
Ostatnio zmieniony przez Ratek Pią Paź 15, 2010 7:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
aymar 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 508
Wysłany: Nie Paź 17, 2010 8:54 am   

"Nie dramatyzujcie"-co Ty piszesz ?do czego namawiasz?żeby siedział cicho i szukał nowej pracy!Kolejne przyzwolenie na takie traktowanie!Trzeba spokojnie czekac aż udeży czyms mocniejszym i zabije-wtedy ktoś zrobi z tym porządek ...:088:
_________________
Bóg często nas odwiedza,ale przeważnie nie ma nas w domu...
 
 
Ratek 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 19 Sty 2010
Posty: 96
Wysłany: Nie Paź 17, 2010 10:42 am   

aymar napisał/a:
"Nie dramatyzujcie"-co Ty piszesz ?do czego namawiasz?żeby siedział cicho i szukał nowej pracy!Kolejne przyzwolenie na takie traktowanie!Trzeba spokojnie czekac aż udeży czyms mocniejszym i zabije-wtedy ktoś zrobi z tym porządek ...:088:


Ja do niczego nie namawiam, napisałem tylko jakie wg mnie jest najlepsze wyjście z sytuacji. Jeśli uważasz że powinien iść na policje to gratulacje i powodzenia....:) Następnym razem ktoś napisze że dostał liściem od kwiatka klapsa i też padnie propozycja "zrób obdukcje...idź na policje"....Zaznaczam że w mojej wypowiedzi zaznaczyłem że najlepszym rozwiązaniem jest opuścić to miejsce pracy bo jak widać pracodawca czy tam kierownik mają go za NIC. Owszem jak już sie zwolni może wtedy osobiście po pracy oddać cwaniakowi bo wtedy już go nikt nie zwolni.
 
 
EdysiaK 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 565
Wysłany: Nie Paź 17, 2010 11:54 am   

Ratek napisał/a:
Owszem jak już sie zwolni może wtedy osobiście po pracy oddać cwaniakowi bo wtedy już go nikt nie zwolni.

tyle, ze to potem on bedzie notowany na policji :072:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group