NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ocena pracy w IT
Autor Wiadomość
thomas 
Nieśmiały użytkownik

Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 70
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Nie Sty 27, 2008 11:17 am   Ocena pracy w IT

Hej,

Jak oceniacie prace w Holandii w branzy IT w porownaniu z Polska ? Zarobki - czy jest taka duza roznica ?, atmosfera w pracy, perespektywy... ? :)
_________________
Najwieksze slabosci czlowieka:
watpliwosc i poczucie nizszosci.
Ostatnio zmieniony przez thomas Nie Sty 27, 2008 11:17 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
PawelW 
Poczatkujacy

Dołączył: 22 Lip 2007
Posty: 2
Skąd: Almere
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 12:10 am   

Ja oceniam bardzo dobrze.
Przyjechałem tu do pracy zaraz po studiach i wiem, że w Polsce nie dostał bym takich warunków na początek. Zarobki w porządki, jako początkujący mogę zarobić mniej więcej tyle co osoba na średniej pozycji w Polsce a dodatkowo dostałem auto firmowe, laptopa, telefon.
Atmosfera w pracy bardzo dobra, przyjaźni managerowie, ludzie bardzo mili i pomocni.
Perspektywy myślę, że są duże, tu można zdobyć bardzo dobre doświadczenie pracując przy projektach z największymi firmami w Holandii, a za kilka lat skoczyć dalej w świat lub wracać do PL w zależności od warunków.

Jeżeli chciałbyś się dowiedzieć więcej szczegółów to pisz na priv.
W firmie w której pracuje są miejsca pracy i nie ma problemów z przyjmowaniem polaków, pracuje nas już około 45 osób z polski.
Ostatnio zmieniony przez PawelW Pon Sty 28, 2008 12:10 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group