NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Porod w RODE KRUIS HAGA
Autor Wiadomość
marte78 
Gaduła

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 29 Gru 2008
Posty: 191
Wysłany: Pią Lis 06, 2009 7:23 pm   Porod w RODE KRUIS HAGA

jak to jest z ubezpieczeniem w holandii?wybierajac ubezpieczenie wybralam AV+ w VGZ aby w ciazy miec pelen pakiet.przy wyjsciu ze szpitala pani poinformowala nas,ze musimy zglosic dziecko do ubezpieczenia i kopie wraz z numerami polisy przeslac do szpitala w ciagu 4 tyg.nie uplynelo jednak 2 tyg.a przyszedl do domu rachunek za pobyt w szpitalu.jak mam to rozumiec?mamy to zaplacic i ubiegac sie o zwrot z vgz czy czekac cierpliwie na dokumenty od ubezpieczyciela i przeslac do szpitala?wysylajac koszty ueczenia do ubezpieczyciela wystarczy kopia dokumentu stwierdzajacego leczenie czy musi byc na jakims specjalnym druku?jak mam przeslac te dokumenty?
Ostatnio zmieniony przez marte78 Pią Lis 06, 2009 7:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Nie Lis 08, 2009 12:04 pm   

najlepiej zadzwon do ubezpieczalni... mi rowniez rachunek za malego przyszedl... zadzwonilam do ubezpieczalni i powiedzieli mi, ze nie mam nic placic bo oni maja umowe podpisana z Rode Kruis i sami to zaplaca... i tak tez sie stalo... do ubezpieczalni przeslalam tylko ten rachunek...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group