NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
czy mozecie mi
Autor Wiadomość
klaudiaa
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 1
  Wysłany: Wto Lut 05, 2008 11:27 am   czy mozecie mi

Witam
czy mozecie mi podac adresy stron internetowych na ktorych sa mieszkania do wynajecia??
wiem ze byl juz podobny post bo go czytalam ale niemoge go znalezc. ze znajomymi znalezlismy sie w glupiej sytuacji musimy sie wyprowadzic z mieszkania do 20 lutego wczoraj sie o tym dowiedzielismy i szybciutko musimy cos znalezc :088: tak wiec prosze o podanie mi tych stron za co z gory dziekuje. jezeli napisalam post nie w tym miejscu co powinnam to prosze o przeniesienie go w dobre miejsce. jeszcze dodam ze najlepiej by bylo gdyby te mieszkania byly w hadze ale to niema wiekszego znaczenia.
 
 
ajax4ever 
PRZYJACIEL FORUM

Pomógł: 12 razy
Wiek: 35
Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 439
Wysłany: Wto Lut 05, 2008 11:52 am   Re: czy mozecie mi

klaudiaa napisał/a:
Witam
czy mozecie mi podac adresy stron internetowych na ktorych sa mieszkania do wynajecia??
wiem ze byl juz podobny post bo go czytalam ale niemoge go znalezc. ze znajomymi znalezlismy sie w glupiej sytuacji musimy sie wyprowadzic z mieszkania do 20 lutego wczoraj sie o tym dowiedzielismy i szybciutko musimy cos znalezc :088: tak wiec prosze o podanie mi tych stron za co z gory dziekuje. jezeli napisalam post nie w tym miejscu co powinnam to prosze o przeniesienie go w dobre miejsce. jeszcze dodam ze najlepiej by bylo gdyby te mieszkania byly w hadze ale to niema wiekszego znaczenia.


www.marktplaats.nl lub www.viavia.nl

To są stronki z różnego rodzaju ogłoszeniami, właśnie miedzy innymi z wynajęciem mieszkań, więc myślę, że warto przejrzeć.

Powodzenia
Ostatnio zmieniony przez ajax4ever Wto Lut 05, 2008 11:53 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Wto Lut 05, 2008 9:07 pm   

tu: http://www.vestia.nl/inde...=n&nav_id=10123
 
 
Kuba 
Nieśmiały użytkownik

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 76
Skąd: Zoetermeer/Gdynia
Wysłany: Wto Lut 05, 2008 10:05 pm   

http://www.funda.nl
_________________
Tak jestem honofobem
GA 1929
 
 
RobKAM 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 17 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2007
Posty: 666
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Śro Lut 06, 2008 12:26 pm   

Zadzwon do Devilee Makelaars tel 070 352 42 01 ,maja mieszkania w Hadze i Rotterdamie,srednio po 450-500 euro,nie sa one umeblowane zbytnio,ale nie jest zle.Moj znajomy wynajal ostatnio domek w Rotterdamie za 750 euro od nich.Kiedys tez wynajmowalismy przez to biuro.
 
 
kociambr 
Poczatkujacy
becia

Dołączyła: 05 Lut 2008
Posty: 36
Wysłany: Śro Lut 06, 2008 1:41 pm   

Mam tel. można tam wynająć też mieszkanie z kontraktem Haag +31703020224 może się przyda pozdrawiam
_________________
becia
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group