NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gochna H
Wto Sty 05, 2010 9:57 pm
Ciąża
Autor Wiadomość
malutka 
Poczatkujacy
malutka

Dołączyła: 12 Mar 2009
Posty: 2
Wysłany: Wto Sty 05, 2010 8:14 pm   Ciąża

Mam bardzo duży problem zaufałam nieodpowiedniemu i niestety zaszłam w ciążę. To są początki ok 4 tygodnia. Wiem,że w Holandii są dopuszczalne tabletki wczesnoporonne. Czy ktoś wie jak one się nazywają,gdzie je można kupić lub u jakiego lekarza można je zdobyć. Ludzie proszę pomóżcie mi. Jestem załamana i naprawdę nie wiem co robić. Czekam na odpowiedzi.
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Wto Sty 05, 2010 9:58 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sylwia_lelystad 
Gaduła nad gadułami :-)
zajeta..xD


Pomogła: 13 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 10 Wrz 2009
Posty: 826
Skąd: Lelystad schiphol
Wysłany: Wto Sty 05, 2010 8:24 pm   

Przede wszystkim jak najszybciej idz do swojego normalnego lekarza...wytlumacz mu i on na pewno skieruje Cie tam gdzie potrzeba.

:039:
_________________
...stoję, nic więcej i nic mniej niż człowiek
z każdą wadą i zaletą gotowa konsekwencje ponieść...
 
 
 
Maxy 
Gaduła
Lucas

Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Dołączył: 26 Lut 2007
Posty: 152
Skąd: ASSEN
Wysłany: Wto Sty 05, 2010 8:25 pm   

post edytowany
_________________
Administrator nie jest tylko od usuwania postów Powinien służyć pomocą ^^
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Wto Sty 05, 2010 9:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ona21 
Nieśmiały użytkownik
ona

Dołączyła: 30 Cze 2009
Posty: 77
Wysłany: Wto Sty 05, 2010 9:17 pm   

nie rozumiem dlaczego moderatorzy nie karaja takich osob jak ty MAXY za twoje teksty. Dziewczyna prosi o pomoc a ty jej poprostu dogryzasz swoimi glupimi tekstami!!!!
 
 
andevi 
Super gaduła

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 29 Wrz 2008
Posty: 326
Wysłany: Wto Sty 05, 2010 9:25 pm   

Dziewczyny, Wasze odpowiedzi sa okrutne...

malutka, dlaczego chcesz zabic swoje dziecko?????
Ja stracilam coreczke w 14 tygodniu ciazy. Dowiadywalam sie o mozliwosci adopcji dziecka w Holandii. Jest tyle par, ktore pragna dziecka, ktore nie tylko majatek, ale i zycie oddadza za to, by pokochac cudze dziecko. Prosze Cie, rozwaz taka mozliwosc.
Nie wiem, czy slyszalas o Adopcji ze Wskazaniem. Matka biologiczna sama wybiera rodzine adopcyjna dla swojego dziecka i od momentu kontaktu z taka rodzina to adopcyjni rodzice opiekuja sie i dzieckiem, i jego matka. Adopcje zalatwia sie bezposrednio przez sad, nie przez osrodek, dziecko nigdy nie trafia do Domu Dziecka, a od razu po porodzie do rodziny adopcyjnej. Mysle, ze dla dziecka jest to najlepsza forma adopcji, i dla matki buiologicznej, bo ma kontakt zarowno z dzieckiem, jak i z jego opiekunami.
www.adopcjazewskazaniem.pl
To jest forum dla matek biologicznych i rodzin adopcyjnych, poczytaj, popytaj moderatorow, na pewno otrzymasz pomoc!
 
 
ossamus 
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Lip 2009
Posty: 42
Wysłany: Wto Sty 05, 2010 9:30 pm   Re: Pomóżcie mi

malutka napisał/a:
Mam bardzo duży problem zaufałam nieodpowiedniemu i niestety zaszłam w ciążę. To są początki ok 4 tygodnia. Wiem,że w Holandii są dopuszczalne tabletki wczesnoporonne. Czy ktoś wie jak one się nazywają,gdzie je można kupić lub u jakiego lekarza można je zdobyć. Ludzie proszę pomóżcie mi. Jestem załamana i naprawdę nie wiem co robić. Czekam na odpowiedzi.



....ze co zaufalam nieodpowiedniemu...... nie badz smieszna , chyba jestes duza dziewczynka i wiesz skad sie biora dzieci , winna jestes na rowni z nim , bo ..do tanga trzeba dwojga :-)
 
 
sylwia_lelystad 
Gaduła nad gadułami :-)
zajeta..xD


Pomogła: 13 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 10 Wrz 2009
Posty: 826
Skąd: Lelystad schiphol
Wysłany: Wto Sty 05, 2010 9:32 pm   

ALBO JESTESCIE OPOZNIENI W ROZWOJU ALBO NIE UMIECIE CZYTAC ZE ZROZUMIENIEM.

JEJ PYTANIE BRZMI :
ossamus napisał/a:
Czy ktoś wie jak one się nazywają,gdzie je można kupić lub u jakiego lekarza można je zdobyć.
KONIEC.

Nie znasz odpowiedzi nie wypowiadaj sie czy to takie trudne ?

Pomysl z zatrzymaniem dziecka jest ok, pod warunkiem ze sie tego chce....jak juz piszesz na forum i prosisz informacje, raczej nie bardzo sie nad tym zastanawiasz...szkoda, ale zycie takie jest...
_________________
...stoję, nic więcej i nic mniej niż człowiek
z każdą wadą i zaletą gotowa konsekwencje ponieść...
 
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Wto Sty 05, 2010 9:34 pm   

malutka,
http://forum.niedziela.nl...a51d3a55cff9077
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
andevi 
Super gaduła

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 29 Wrz 2008
Posty: 326
Wysłany: Wto Sty 05, 2010 9:52 pm   

sylwia_lelystad,
Wrzeszczenie, nazywanie ludzi opoznionymi w rozwoju czy mowienie, ze ich wypowiedzi sa pieprzeniem, to wlasnie nazywam pyszczeniem.

Niunia,troche przystopuj, nie kazdy tu ma Twoja inteligencje i jak to mowisz serce otwarte do pomocy. Czasem trafiaja sie tu po prostu normalni ludzie, uzywajacy normalnej mowy, a nie slangow.
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Wto Sty 05, 2010 9:56 pm   

temat zamykam podobny znajduje sie na forum podalam link do niego w poscie wyzej
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Wto Sty 05, 2010 9:56 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group