NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
toeslagen
Autor Wiadomość
filip1500 
Poczatkujacy
spawacz

Wiek: 46
Dołączył: 01 Wrz 2009
Posty: 38
Wysłany: Nie Kwi 08, 2012 2:23 pm   toeslagen

czy jak dziecko mieszka w polsce a ja zameldowany jestem w Nl nalezy sie dodatek(kindgebondenbudged)??
 
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Nie Kwi 08, 2012 2:52 pm   

filip1500,


jesli otrzymujesz kinderbijslag na dziecko to i z powyzszym nie powinno byc problemu
trzeba pamietac iz otrzymanie kindgebonden budged jest jednak zalezne od zarobkow
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
filip1500 
Poczatkujacy
spawacz

Wiek: 46
Dołączył: 01 Wrz 2009
Posty: 38
Wysłany: Nie Kwi 08, 2012 3:15 pm   dodatki

w sumie nie chodzi o mnie,tylko ciekawy jestem czy nic sie nie zmieniło w tym temacie.a co z dodatkiem do ubezpieczenia???pracuje z wegrami ktorzy nie sa zameldowani i od stycznia juz nie dostaja dodatku
 
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Nie Kwi 08, 2012 9:40 pm   

filip1500,


obilo mi sie o uszy ze ,ze jesli nie jestes/jest sie wpisanym do bevolkingsregister (GBA) to zaczynaja sie schody z dodatkami typu: bijstand, huursubsidie, kinderbijslag, itp.

a ponizej pisze , ze jesli nie posiadasz stalego adresu (meldunku) to nie mozesz pobierac uitkering z UWV
w gemeente mozna dowiedziec sie czy w razie odmowy w UWV nalezy sie lub czy masz prawo do bijstanduitkering

Cytat:
Kan ik zonder vast adres een uitkering van UWV krijgen?

Nee, als u geen vast adres heeft, krijgt u geen uitkering van UWV. Wel kunt u bij uw gemeente vragen of u recht heeft op een bijstandsuitkering.



https://www.medemblik.nl/...gen/id_13570654

gdzies na forum bylo juz cos podobnego omawiane ,i nie ulega watpliwosci ,ze meldunek w gemeente ulatwia zycie
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Czw Kwi 12, 2012 2:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group