NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
weekendowe wyprawy samolotem
Autor Wiadomość
guust 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 546
Wysłany: Nie Wrz 20, 2009 6:41 pm   weekendowe wyprawy samolotem

hej,

ostatnio pomyslalem ze mamy w holland i DE lotnisk ze spora iloscia tanich lotow po calej europie, wiec moze warto na weekend gdzies smignac, bez brania urlopu... czyli wylot poznym wieczorem w piatek, powrot w niedziele wieczor... prosze o wasze propozycje, czy znacie jakies ciekawe miejsca a przede wszystkim polaczenia lotnicze do nich!
Prosze tylko trzymania sie koncepcji - nie brania urlopu... czyli wylot w piatek popoludniu(lub sobota wczesnie rano) i powrot w niedziele!

pzdr
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Nie Wrz 20, 2009 7:13 pm   

Jakis czas temu bylo cos co latalo ze Schiphola do Pragi - wylot byl w piatek okolo 21 powrot w niedzele kolo 22... Koszt w 2 strony zamykal sie w €100....
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
 
 
filnec 
Gaduła


Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 168
Skąd: Twente / Hengelo
Wysłany: Nie Wrz 20, 2009 10:31 pm   

pomysł jest cudowny, bo mało jest w sumie osób które nie skusiły by się na 2 dniowy urlop gdzieś daleko. Proponuję w dniach 5-7 grudzień Gran Canarie, lot do w sobote (6-10), powrót w niedzielę (17-23), tam zawsze jest ciepło powyżej 20st, a sam lot kosztuje 65euro. groeten :035:
 
 
 
jacek76 
Gaduła


Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 112
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Pon Wrz 21, 2009 9:51 am   

m4rcin a jest jeszcze to polaczenie?bo szukam od dluzszego czasu i nie moge nic takiego znalezc a wlasnie takie polaczenie do Pragi najbardziej mi odpowiada.
_________________
"Jedną nogą w Europie, drugą głęboko w gównie"
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Pon Wrz 21, 2009 10:05 am   

jacek76 napisał/a:
m4rcin a jest jeszcze to polaczenie?bo szukam od dluzszego czasu i nie moge nic takiego znalezc a wlasnie takie polaczenie do Pragi najbardziej mi odpowiada.


np.

Fr, 4.12.2009
From To Flight
Amsterdam
Netherlands (AMS)
19:25 Prague
Czech Republic (PRG)
20:50


Su, 6.12.2009
From To Flight
Prague
Czech Republic (PRG)
17:05 Amsterdam
Netherlands (AMS)
18:40


z liniami http://secure.csa.cz/en/click4sky
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
 
 
marta81 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 12 Lut 2007
Posty: 67
Skąd: Delft
Wysłany: Pon Wrz 21, 2009 5:50 pm   

Najlepsze polaczenia Amsterdam-Praga jak i amsterdam-Wieden byly oferowane przez SkyEurope. Niestety, linie lotnicze zbankrutowaly kilka tygodni temu.

Sprawdz oferty na www.ryanair.com lub wizzair.com

Wyloty sa z Eindhoven, ale za to mozna znalezc bardzo atrakcyjne ceny.

Mozesz tez poszukac weekendowe oferty z d-reizen.nl, czasem maja cos milego.

Mysle, ze polaczenia typu Hol-Londyn lub Hol-Sztokholm sa godne polecenia.

Powodzenia!
 
 
 
jso 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 963
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Pon Wrz 21, 2009 8:13 pm   

To ja polece mega zarabista stronke, do wyszukiwania tanich lotow. Mozna na niej wpisac np tylko skad chcemy leciec, przez caly rok, a to nam wyszuka dokad mozemy sie dostac i za ile, posortowane wg ceny.

Podaje kilka przykladow, dla lotnisk z Holandii oraz okolic: Brukseli, Dortmundu i Dusseldorfu-Weeze (szczegolnie to ostatnie jest zaraz za granica z Holandia).

Najtansze loty z calej Holandii:
http://www.skyscanner.net...ands.html?rtn=1

Najtansze loty z Dusseldorfu-Weeze:
http://www.skyscanner.net...dorf.html?rtn=1

Najtansze loty z Dortmundu:
http://www.skyscanner.net...mund.html?rtn=1

Najtansze loty z Belgii:
http://www.skyscanner.net...gium.html?rtn=1

Jest tam MULTUM lotow ponizej 10 euro w 2 strony (+ zazwyczaj w Ryanie 10euro za platnosc karta kredytowa, ale to i tak niewiele). Bylem juz tak we Wloszech, na poludniu Francji i Norwegii, zawsze za maks 15euro w 2 strony. Bol jest jednak taki, ze najczesciej te tanie loty maja wylot i powrot gdzies w srodku tygodnia, tylko czasami mozna zlapac cos akurat na weekend.
_________________
Dumny Polak
 
 
jacek76 
Gaduła


Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 112
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Wto Wrz 22, 2009 12:54 pm   

dzieki za pomoc!!
_________________
"Jedną nogą w Europie, drugą głęboko w gównie"
 
 
Ewa P 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 546
Skąd: NL
Wysłany: Wto Wrz 22, 2009 3:37 pm   

Polecam zdecydowanie www.expedia.de , a takze niemieckie biura podrozy. Tanio i bardzo dobrze jakosciowo. Ostatnio znalazlam Chorwacje za 169 euro , na 4 dni opcja all inclusive (wszystko wliczone- przelot, sniadanie, drugie sniadanie, lunch, przerwa kawowa, kolacja, wszystkie nappje alkoholowe do przez caly dzien, i lokalne napoje alkoholowe caly dzien tez za darmo). Naprawde , taka oferta to jak za darmo.

Ach, no i bylabym zapomniala, zakwaterowanie w hotelu 4* .

:039:
Ostatnio zmieniony przez Ewa P Wto Wrz 22, 2009 3:40 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
guust 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 546
Wysłany: Czw Gru 17, 2009 9:32 pm   

kto jest chetny na weekend na Grand Canaria na weekend sobota-niedziela w marcu?? w nocy impreza, spania nie ma! :030:
 
 
filnec 
Gaduła


Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 168
Skąd: Twente / Hengelo
Wysłany: Pon Sty 11, 2010 4:57 pm   

pomysł dobry. termin, nie bardzo... bardziej by mi pasował koniec lutego (i 3 dni zamiast 2) :)
 
 
 
guust 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 546
Wysłany: Wto Sty 19, 2010 6:29 pm   

no niestety, ale ja pod koniec lutego mam wakacje wiec luty mi odpada, ale pozniej jak najbardziej - marzec kwiecien, ale niestety z mojej strony tylko 2 dni, bo nie chce urlopu brac... ale mysle, ze jak bylby ktos chetny na 3 dni, to ja moge doleciec tylko na 2... pozdrawiam
 
 
filnec 
Gaduła


Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 168
Skąd: Twente / Hengelo
Wysłany: Śro Sty 27, 2010 7:01 pm   

no szkoda, bo koniec lutego jest dla mnie idealny wręcz; rozważam inne możliwości odnośnie terminu i wyspy. :083:
 
 
 
piotrm 
Nieśmiały użytkownik

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 53
Wysłany: Czw Sty 28, 2010 9:33 am   

z Weeze lot na Gran Canarie trwa 5 godz prawie,wiec nie wiem czy oplaca sie tylko na wekeend,jesli ktos chce zobaczyc cos wiecej niz hotele,bungalowy i morze polecam stolice Las Palmas,sa tanie hotele i apartamenty niedaleko najlepszej plazy Canteras.My wrocilismy w sobote z tygodniowego wypoczynku,bylo do 27stopni,za bilety lotnicze zaplacilismy po 30 eur w 1 strone.Jesli ktos chcialby jakies szczegoly zapraszam na priv
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group