NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Internetbankieren - Rabobank - Pytanie!!!
Autor Wiadomość
fixer82
Poczatkujacy

Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 3
Wysłany: Śro Mar 04, 2009 11:13 am   Internetbankieren - Rabobank - Pytanie!!!

Witam

Czy ktos jest w stanie mi pomoc jak zalozyc internetbankieren w Rabobanku? Przed Bozym narodzeniem bylem w siedzibie banku ale tam niechcieli mi zalozyc mowiac ze nalezy zrobic to przez internet. Po wejsciu na stronke banku i wybraniu zakladki Internetbankieren zaczynaja sie schody. Niema tam jezyka angielskiego a holenderski nie za bardzo znam. Prosze o info krok po kroku- co kliknac a co gdzie wpisac. Zgory dzieki i Pozdrawiam
_________________
fixer82
 
 
 
jaroslaw 
Nieśmiały użytkownik
falubaz

Wiek: 59
Dołączył: 23 Lut 2007
Posty: 95
Skąd: ziomek
Wysłany: Śro Mar 04, 2009 12:44 pm   

ja zalatwilem wszystko w banku
 
 
 
tomala 
Super gaduła


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 272
Skąd: lepiej nie wiedzieć
Wysłany: Śro Mar 04, 2009 1:28 pm   

Bo to tylko w banku się załatwia.
Dostajesz tam randomreader (tzw. token) bez którego ani rusz w internecie.
_________________
Analiza uryny może wykryć chorobę jednostki, analiza urny - chorobę całego społeczeństwa.
 
 
jaroslaw 
Nieśmiały użytkownik
falubaz

Wiek: 59
Dołączył: 23 Lut 2007
Posty: 95
Skąd: ziomek
Wysłany: Śro Mar 04, 2009 1:44 pm   

tomala dokladnie-masz racje.konto bardzo ulatwia zycie...bankowe(przelewy,sprawdzanie konta itp)szczegolnie gdy jestem w polsce.wiem co i jak na moim koncie.pozdrawiam
 
 
 
fixer82
Poczatkujacy

Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 3
Wysłany: Śro Mar 04, 2009 2:13 pm   

No to fajnie macie ze mogliscie w banku zalozyc. Mi kobieta w bnku powiedziala ze przez internet. Z tego co sie orientuje to musze wszystkie sprawy zwiazane z kontem zalatwiac w siedzibie- tam gdzie zakladalem konto, wiec chyba nic mi nieda jak pojde do innej siedziby? Jak ktos zakladal przez internet niech da znac
_________________
fixer82
 
 
 
marcinekpl 
Gaduła
The one and only

Wiek: 45
Dołączył: 13 Kwi 2008
Posty: 162
Skąd: Noord Holland
Wysłany: Śro Mar 04, 2009 3:10 pm   

Pojscie do innej siedziby rzeczywiscie nic nie da,bylem kilkanascie razy, musisz sie udac tam gdzie zakladales konto. Ja niedlugo bede jechal do banku 100 km tylko zeby zmienic adres korespondencyjny i wlasnie uruchomic usluge internet bankieren.
 
 
astynka 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 27 Kwi 2008
Posty: 61
Skąd: Best
Wysłany: Śro Mar 04, 2009 3:37 pm   

A ja w piątek mam umówione spotkanie na zakładanie konta w Rabo i dzięki Bogu nic mi nie wymyślili jak w ABN że od tego roku nie zakładają kont dla osób pracujących poprzez uitzendbureau, a co najlepsze mój kolega zakładał tam konto tydzień wcześniej i też pracuje dla uitzend. Ale mniejsza o to :) A więc jak będe zakładać konto (pierwszy raz w życiu i kto pyta nie błądzi :) to musze mu powiedzieć, że chce mieć dostęp do internetu żebym sama później decydowała o przelewach i takich tam no i o to urządzenie, bodajże czytnik zresztą nie wiem jak to sie nazywa dokładnie. Bo to chyba dzięki temu kalkulatorowi (nazwijmy go tak) ma się dostęp do internetu?
Pytanie banalnie czy nie ale będę mądrzejsza o jedną rzecz więcej :)
Tak więc czekam na odpowiedź pozdrawiam :)

P.S. Mam nadzieję, że mi się w piątek nie wykręca na tym spotkaniu, że zaś coś nie tak i mi sie nie uda :(

Aha i dodam jeszcze, że mój chłopak zmienił sobie adres w ABN i to nie w tym co zakładał, a wszystko dzięki bardzo miłej i uprzejmej pani, która nie widziała w tym problemu i zaoszczędziliśmy nerwów i kasy na paliwo na drugi koniec Holandii. A więc oby więcej takich osób w urzedach i innych instytucjach :)
_________________
Niebo ogarnia tych, co odeszli...
Ostatnio zmieniony przez astynka Śro Mar 04, 2009 3:40 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Krisrott 
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 47
Wysłany: Śro Mar 04, 2009 4:28 pm   

Ja niedawno otwierałem zonie konto w rabobanku i nie było problemu. Astynka idź na spodkanie i napewno wszystko załatwisz. tylko nie zapomnij napomknąć ze chcesz internetbankieren :) . a teraz do fixer82, wchodzisz na rabobank.nl>klanten service>direct aanvragen>Vraag dan nu Rabo Internetbankieren aan i później wybierasz opcje Ik wil mijn bankzaken met de Rabobank dag en nacht via internet kunnen regelen. zaznaczasz tam JA. później podajesz to o co sie pytają nr karty itp. jak coś to podpowiem ci jeszcze na gg jak tam bedziesz. mój gg 2236374
 
 
astynka 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 27 Kwi 2008
Posty: 61
Skąd: Best
Wysłany: Śro Mar 04, 2009 5:30 pm   

hehe zapisze sobie to by nie zapomnieć :) bo skleroza nie boli a za to trzeba sie nachodzić :D dzieki bardzo.
_________________
Niebo ogarnia tych, co odeszli...
 
 
 
fixer82
Poczatkujacy

Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 3
Wysłany: Śro Mar 04, 2009 6:35 pm   

Krisrott jestes WIELKI!!!! :026: Dziekuje bardzo za pomoc :041:
_________________
fixer82
 
 
 
aymar 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 3 razy
Wiek: 51
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 508
Wysłany: Śro Mar 04, 2009 7:34 pm   

konto w rabobanku można założyć przez internet jest prościej i nie słucha się uwag o obcokrajowcach
_________________
Bóg często nas odwiedza,ale przeważnie nie ma nas w domu...
 
 
jaroslaw 
Nieśmiały użytkownik
falubaz

Wiek: 59
Dołączył: 23 Lut 2007
Posty: 95
Skąd: ziomek
Wysłany: Śro Mar 04, 2009 7:51 pm   

ja jak zakladalem to nie slyszalem zadnych uwag o obcokrajowcach.poszlo szybko,gladko i sympatycznie a waty w uszach nie mialem-przysiegam.pzdr
 
 
 
Krisrott 
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 47
Wysłany: Śro Mar 04, 2009 9:08 pm   

Polecam sie na przyszłość :) a co do mojego wrazenia z rabobankiem to tez super atmosfra i oczywiscie dobra kawa do tego :)
 
 
astynka 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 27 Kwi 2008
Posty: 61
Skąd: Best
Wysłany: Sob Mar 07, 2009 9:38 am   

Nie wszędzie jest tak samo! Opowiem Wam jaką ja miałam długą droge..
Pierwszy raz poszłam do ABN i tam wszystko ładnie było ale jak Pani zobaczyła, że jestem Polką i pracuje przez uitzendbureau to usłyszałam "Przepraszamy od tego roku mamy przepisy, że dla osób pracujących dla uitzendbureau nie otwieramy konta". Tak więc podziękowałam nie zadowolona i poszłam. Później spróbowałam w Rabo bo miałam tam konto 2 lata ale moje ostatnie biuro mi je zamkło bo nie było moją "niby" własnością. Pani powiedziała mi, że wszystko ładnie i nie ma problemu ale jak sie spytała dla jakiego biura pracuje i powiedziałam Tempo-Team to pokazała mi jakąś kartke, że nie mają z tym biurem podpisanej jakieś umowy i nie mogę sobie u nich założyć i bardzo mnie przepraszała i mówiła jak jej to przykro. Więc nic podziękowałam i z uśmiechem życzyłam udanego dnia :) Trochę się załamałam ale przecież w Polsce jest tak samo z tymi "świętymi starymi krowami" w urzędach. Więc mi później przeszło... I poszłam u mnie do Rabo, umówili mnie na spotkanie i wczoraj założyłam sobie konto :) Rozmawialiśmy o wielu rzeczach, nawet obsługująca mnie Pani chwaliła się, że umie powiedzieć po polsku dziękuje i proszę :) Ja w moim podstawwym pakiecie mam :
rabofoon, Rabo internetbankieren, Rabo Internet bonus sparen, Rabo interhelp extra, elektronische rekeningafschriften a wszystko za 30 euro rocznie:)
Nie które wiem co oznaczają słowa ale reszty nie, więc poprosiłabym o przetłumaczenie :)
Aha idąc załawiać jakąś sprawe do urzędu czy bele-gdzie, pamiętajcie, że sami jesteście lustrem swojego odbicia :) Jak pokażecie uśmiech on się do Was odbije i sie nie załamujcie :)
Pozdrawiam cierpliwych ludzi :039:
I rzeczywiście dobrą kawkę podają :)
_________________
Niebo ogarnia tych, co odeszli...
Ostatnio zmieniony przez astynka Sob Mar 07, 2009 9:39 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
ARF 
Poczatkujacy

Wiek: 45
Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 10
Skąd: ZEELAND
Wysłany: Pon Mar 09, 2009 11:29 pm   

Właśnie z uśmiechem trzeba podchozić!
U mnie w rabo nie umiałem zapłacć za prom do uk bo nie miałem karty kredytowej.
Niemiły pracownik miło wyjaśnił mi czemu i poprośiłem miło o kartę kredytową.
Powiedział mi miło że polakom takiej karty się nie daje.
Więc miło poprosiłem o rozmowę dyrem banku.
Ponieważ mam tam sporo kasy nie sprawił mi żadnych problemów.
A więc jak się chce coś załatwić(nie ważne angielski czy holenderski) wszystko z lekkim uporem da się załatwić.
Powodzenia!!!
ARF
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group