NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Czw Sie 19, 2010 9:11 pm
dofinansowanie na ubiór dla dziecka
Autor Wiadomość
mwodyk1 
Poczatkujacy

Wiek: 51
Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 6
Skąd: polska
Wysłany: Czw Sie 19, 2010 12:51 pm   dofinansowanie na ubiór dla dziecka

Dzień dobry
wyczytałam gdzieś tu na forum, że istnieje coś takiego jak jednorazowe, raz w roku, dofinansowanie na ubrania i buty dla, uczącego się w szkole holenderskiej, dziecka.
Jeśli cos takiego faktycznie jest to czy ktoś mógłby mi powiedzieć gdzie i jak się coś takiego załatwia, jaka jest to kwota, jakie trzeba spełniać kryteria, czy załatwiamy to drogę internetową czy można osobiście /co jest dla mnie łatwiejsze bo ni w ząb nie znam holenderskiego i tu papierki są dla mnie koszmarem, natomiast konwersacja w j.ang. zbawieniem :) /.
Będę wdzięczna za każde wskazówki.
z góry dziękuję i pozdrawiam
Wiola
_________________
brak
 
 
Niunia27 
Gaduła

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 23 Lip 2010
Posty: 113
Wysłany: Czw Sie 19, 2010 2:36 pm   

Mozesz uzyskac dofinansowanie dla dziecka w Belastingdienst(urzad podatkowy) o nazwie "Kindgeboden bedget".A kwoty sa rozne.W zaleznosci od tego jakie masz dochody na rok(bo oni naliczaja to z rocznych dochodow rodziny)chyba to jest ok.80 e na miesiac.Tak,mozesz to zalatwic przez internet ale musisz miec DigiD kod(www.digid.nl).Jezeli masz kogos kto umie holenderski to mozesz sie wszystkiego dowiedziec na stronie http://www.toeslagen.nl/i tam chyba mozesz sciagnac wniowek,albo zadzwonic do Belastingdienst i o takowy poprosic.Masz jeszcze jakies pytania?Pozdrawiam :039:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group