NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak przekazać gotówkę na polskie konto???
Autor Wiadomość
Magda62 
Poczatkujacy

Dołączyła: 23 Sie 2010
Posty: 3
Wysłany: Pon Sie 23, 2010 4:54 pm   Jak przekazać gotówkę na polskie konto???

Nie posiadam konta w holenderskim banku ponieważ wypłaty dostaję w gotówce do ręki. Chciałabym prosić o pomoc jak mogę przekazać tą gotówkę na polskie konto walutowe. Nie znam angielskiego nie mówiąc już o holenderskim dlatego chciałabym wiedzieć od czego mogę zacząć czego się spodziewać. Ogólnie jak to wygląda od strony praktycznej??
 
 
jagodka 
Gaduła nad gadułami :-)
zona udomowiona


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 601
Skąd: HAGA
Wysłany: Pon Sie 23, 2010 7:46 pm   

Z mojego doswiadczenia wiem ze na poczcie nie da sie tego zrobic ani w banku jezeli nie masz konta a piszesz ze nie masz.

Mozesz wyslac przez http://www.westernunion.com
 
 
alfa 
Super gaduła

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 25 Sty 2008
Posty: 275
Wysłany: Pon Sie 23, 2010 10:33 pm   

Uwazaj bo Westernunion stosuje bandyckie taryfy, np za przeslanie 100 euro placisz 17 euro, za 500 - 32 a za 900- 40. Najlepiej poprosic kogos kto ma holenderskie konto zeby przeslal ze swojego; mozesz przeslac dowolna sume i nie kosztuje to wiecej jak 4 euro




nie umieszczaj na forum podpisu reklamujacego wlasna dzialalnosc
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pią Wrz 17, 2010 12:07 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mamqa 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 11 Cze 2009
Posty: 592
Wysłany: Pon Sie 23, 2010 10:40 pm   

Najlepiej to samemu założyć konto i korzystając z wpłatomatów co tydzień można sobie wpłacać pieniądze. A potem tylko przez internet przelew do Polski i po problemie :)

Znaczy się w sumie może być jeden problem... Z tego co czytałam tu na forum to banki żądają teraz Holenderskiego zameldowania by założyć tutaj konto...
_________________
"Mam tylko jedno skrzydło
To prawie tak jak anioł"
 
 
Magda62 
Poczatkujacy

Dołączyła: 23 Sie 2010
Posty: 3
Wysłany: Wto Sie 24, 2010 7:08 am   

Dziękuję bardzo. Widzę, że będzie większy problem z tym niż się spodziewałam. :088:
 
 
stroopwafel 
Mega gaduła
Debesciak

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 1162
Skąd: Noord Holland
Wysłany: Wto Sie 24, 2010 9:18 am   

Western union to nie jest przelew na konto tylko osoba odbiera do reki w banku a co do cen to nie rozumiem zwrotu bandyckie ceny, wolny rynek, nikt ci nie kaze z tego korzystac ale najlepiej rzeczywiscie poprosic kogos komu dasz kase do reki a on ze swojego konta zrobi przelew.
 
 
alfa 
Super gaduła

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 25 Sty 2008
Posty: 275
Wysłany: Wto Sie 24, 2010 11:54 am   

Bandyckie ceny dlatego ze wlasnie nie ma wolnego rynku tylko monopol Wester Union.
Sprobuj przeslac pieniadze gdy nie masz dostepu do konta bankowego. Zostaje ci tylko oprocz Western Union GWK Travelex czyli Western Union lub Money Gram ktory jednak ma niewiele placowek.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group