NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
volvo v70
Autor Wiadomość
pstrag
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 99
Skąd: rwacy potok
Wysłany: Nie Lis 18, 2007 9:49 am   volvo v70

witam wszystkich.
nosze sie z zamiarem kupna samochodu volvo v70 diesel rocznik od 2002 wzwyz. moje pytanie to czy ktos zna ten samochod od strony technicznej.
moze sa tu posiadacze takiego modelu ewentualnie jacys mechanicy znajacy to auto.kazda pomoc i podowiedz mile widziana.dziekuje i pozdrawiam.
_________________
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka
 
 
Prezi
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Lip 2007
Posty: 7
Wysłany: Nie Lis 18, 2007 2:24 pm   

Posiadaczem takeigo modelu jest moj znajomy i jedyne co moge powiedziec to to , ze jest to auto nie do zajechania. Silnik 2.4 diesel , prawie 300000 km przebiegu, awarii brak - tylko zalewac diesla i jezdzic ;)
 
 
 
kluxklux
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 45
Skąd: boxtel
Wysłany: Nie Lis 18, 2007 4:13 pm   

zagladalem kiedys na polskim forum VOLVO i wlasciciele narzekali bardzo na polski serwis
 
 
malgosia
Super gaduła

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 16 Lis 2006
Posty: 296
Wysłany: Nie Lis 18, 2007 8:51 pm   

wspaniale auto, moj maz mial takie sluzbowe, bajecznie jezdzilo, doskonale , nieporownywalnie, bylo to juz kilka lat temu i porownanie wytrzymal tylko z saabem 9.5, 2.0 low pression turbo , volvo to byloT5, 2.4 turbo, mankamentow brak, zakochalam sie wtedy w volvo i teraz sama jezdze v50. aha przez krotki czas mielismy podobne cenowo audi a6, quattro, volvo 3x lepiej jezdzilo ... (samochody byly sluzbowe i wszystkie nowe, wiec dalo sie porownywac). goraco polecam. natomiast z servisem w Polsce nie wiem jak jest, wiem, ze sa to samochody raczej drogie w utrzymaniu tzn. czesci sa na pewno drozsze niz volkswagen czy audi (czyli cala grupa vw) malgosia
 
 
Jarek20007 
Poczatkujacy
yaro20007

Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 2
Skąd: YSSELSTEYN
Wysłany: Wto Lut 19, 2008 3:35 pm   

szczeże mówiąc najlepszą jednostką napędową dla v70 jest motor 2,5 litra w dieslu jest to 5 cylindrowa rzędówka zapożyczona z audi ale niestety była ona stosowana w modelach przed liftingiem. z tego co wiem to 2,4 l jest już silnikiem typowym volvo ale nie ma z nimi wiekszych problemów trzeba tylko pilnować aby w czasie wymieniać płyny eksploatacyjne i szczególnie rozrząd. Jeśli to auto nie bedzie długo jeździć po polskich drogach to posłuży ci na wieki. Ponieważ w stosunku do wagi samochodu volvo ma dość słabe zawieszenie jeśli chodzi o jazde po polskich drogach. Ogólnie polecam bardzo dobre autko. pozdrawiam i życze udanego kupna!!!
_________________
JAREK
 
 
 
Tommy
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 67
Skąd: Gorinchem
Wysłany: Śro Lut 20, 2008 11:01 pm   

mi tez sie marzy volo ale S70 do kombi nigdy nie moglem sie przekonac :]
z wygladu bardzo mi sie podobaja, no i szwedzi robia auta nie pod publike ale od praktycznego punktu widzenia. Tylko qrna takie v70 to z 1500kg wagi no i diesel to podatek ladny za to zleci.

Ale jesli Ci sie uda to z góry gratuluje, auto z klasa.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group