NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
workforce
Autor Wiadomość
gutek692000 
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 10
  Wysłany: Śro Gru 10, 2008 12:46 pm   workforce

Wiatm, uwazajcie na ta firme!Wspolpracuje ona z Tempsolution w Oss. Kradna - niewypalcaja pieniadze, klamia a koordynator Jurek jest .......delikatnie mowiac nieodpowiedzialny iniekompetentny...... :072: :062: Mozna ich powiadamiac o zjezdzie, ale i tak nie wyplacaja pieniedzy. Warunki straszne pokoje2m/2m a lozka pietrowe po 6 osob w takim pokoju. Dobrze ze juz chociaz koniarni nie ma."Mieszkanie" z koniami za sciana.Uwazajcie-OSZUSCI!!!! :011:
 
 
 
trojan 
Poczatkujacy

Dołączył: 22 Gru 2008
Posty: 1
Wysłany: Pon Gru 22, 2008 12:29 pm   

quote="gutek692000"]Wiatm, uwazajcie na ta firme!Wspolpracuje ona z Tempsolution w Oss. Kradna - niewypalcaja pieniadze, klamia a koordynator Jurek jest .......delikatnie mowiac nieodpowiedzialny iniekompetentny...... :072: :062: Mozna ich powiadamiac o zjezdzie, ale i tak nie wyplacaja pieniedzy. Warunki straszne pokoje2m/2m a lozka pietrowe po 6 osob w takim pokoju. Dobrze ze juz chociaz koniarni nie ma."Mieszkanie" z koniami za sciana.Uwazajcie-OSZUSCI!!!! :011: [/quote]


Ch ludzie ale wy jesteście dziwni najpierw w trakcie pracy mówicie że narobicie szumu po przyjeździe a teraz siedzicie cicho i baki zbijacie szkoda i Wy sie dziwicie czego takie firmy robią was w konia buuuhhha śmiech na sali!!!!! duzo mozna by było pisać na ten temat ale po co ogólnie to firma partylite jest ok no ale niestety jesteście pod Tempsolution no a to już jest katastrofa nie polecam no ale to wasz wybór. Co tutaj dodać 5 stycznia nowy nabor wiec zaklepujcie miejsca aha jak by co zero kontaktu z koordynatorem więc jesteście zdani na siebie no niestety ale tk jest dobrze że 2 sie troche stara tak jeśli ktoś będzie kierowca jak mój kolega no to nici z dopłat reszte z własnej kieszeni jak coś uszkodzicie ogólnie rzecz biorąć to Żłodzieje i nic wiecej przekonacie się sami aha i przeprowadzki co tydzien do innego miejsca hahaha to jest najlepsze, :082: :088: :030: :072: :073: aha kolega sie pomylił tempsolution wspolpracujde z innymi firmami i ze nadal to robia aż dziwnie no ale nic szkoda juz czasu ja mam tenn koszmar za soba praca dla facetów lekka dla kobiet tez to zalezy pakuje sie tylko o kartonów ale jak zaswieci sie od cholery lampek to masakra hanbhahaha oki trzymam kciuki za WAS!!!!!
 
 
Berlinczyk2 
Poczatkujacy
Berlinczyk

Pomógł: 2 razy
Wiek: 43
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 37
Wysłany: Pon Gru 22, 2008 6:52 pm   

to nie jest pierwszy Twoj post napisany duza litera niestety wiecej powtarzac nie bede





Cytat:
MIALEM PRZYJEMNOSC PRACOWAC DLA TEJ FIRMY NA POCZATKU ROKU PRZEZ FILIE W BYDGOSZCZY.PRAKTYCZNIE PO 3 DNIACH JUZ DO PRACY WYJEZDZALEM OD SPOTKANIA W BIURZE.PRACA MIALABYC PRZYNAJMNIEJ NA POL ROKU.DOJECHALEM NA MIEJSCE,MIESZKANIE NIE BYLO ZLE.PRACA LEKKA NO I WRACAM 4 DNIA Z PRACY I KOLES MI MOWI Z DOMKU, ZE BYL TEN DEBIL JUREK I, ZE DLA MNIE PRACY JUZ NIE MA.BEZ ZADNEGO POWODU.DZWONILEM,ZE NAWET NIE MAM ZA CO ZJECHAC,TO POWIEDZIELI, ZE ONI ZAPLACA ZA MOJ ZJAZD I ZAMOWILI MI BUSA.JAKI BYLEM ZDZIWIONY, ZE PRZEWOZNIK NIE MA O TYM POJECIA,NIC NIE ZAPLACILI.ZA 4 DNI SWOJEJ PRACY DOSTALEM PO MIESIACU 90 EURO I TO JESZCZE Z TEKSTEM, ZE NIE POWINIENEM BO TA JA RZUCILEM PRACE.BANDA ZLODZIEJI I DEBILOW, A JURECZEK SIEDZI W HOLANDII BO NABRAL KREDYTOW NA WYSPACH I JUZ TAM NIE MOZE POJECHAC.WESOLYCH SWIAT :081:
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pon Gru 22, 2008 8:14 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Biala 
Poczatkujacy

Dołączyła: 13 Sty 2011
Posty: 1
Wysłany: Czw Sty 13, 2011 6:31 pm   

Witam wszystkich chcialam was poinformowac o firmie work force ktora posredniczy z biurem w Holandi Tempsolution,kordynatorzy to ludzie chociaz nie ludzie malo poinformowani bez doswiadczenia poza jednym doswiadczeniem wyrywanie lasek.Sa ordynarni cwaniakowaci i mega chamscy podam jeden przyklad chociaz jest ich o wiele wiecej......pojechalam do pracy z czego wyslali mnie na jeden dzien do pracy pozniej kazali mi siedziec na domku i czekac na prace a oni werbowali juz innych z polski znowu do pracy odciagneli mi 90 euro za domek z czego pozniej bylam na minusie a nie mialam z czego tam zyc idac z tym do kordynatora na moje pytanie dlaczego nie mam pracy odpowiedzial tak cytuje To Ty przyjechalas do pracy bez pieniedzy co ja ci na to poradze moglas wziasc ze soba 500euro wtedy bys miala.Biuro w Opolu o tym wszystkim wie ale musza miec z tego porzadna kase .Znajomy zrobil stluczke samochodem poniewaz mial letnie opony w zime,lyse samochod na pol sprawny ale coz dostal kare 500 euro i ziazd do Polski na kredyt bo oczywiscie nic nie zarobil......Biuro nie wyplacalne ,oszusci a ja juz 5 tygodni czekam na moje wakacyjne gdzie mialy byc wyplacoine juz dawno Nie jedzcie tam bo szkoda zdrowia i nerwow kordynatorzy w niczym wam nie pomoga bo czuja sie bezkarni.........
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group