NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
AGITECH B.V
Autor Wiadomość
monteros 
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 2
Wysłany: Pon Wrz 07, 2009 11:20 am   AGITECH B.V

Czy zna ktoś te agencję która przyjmuje monterów rusztowań do pracy?
 
 
-Malwina- 
Poczatkujacy

Dołączyła: 19 Maj 2009
Posty: 3
Wysłany: Czw Wrz 10, 2009 11:24 am   

Witam!Powiem Ci,ze mój kuzyn pracowal troché w tej firmie,i mówil,ze ponoc dobrze placili ale musi byc grupa teraz natomiast zmienil firmé,która jeszcze lepiej placi proponuje Ci firmé msb.która ma siedzibé w Dordrechcie przyjmujá tam polaków i placá 460euro na tydzien i dajá mieszkanie firmowe.Trzeba miec jednak papiery na te rusztowania tzn.vca,zieloná ksiázeczké itd...Oni tez mogá robic jakies szkolenia,bo mojemu kuzynowi wyrabiali wszystko.Chodz teraz niewiem jak to jest.To wszystko co wiem.pozdrawiam.
 
 
kamilwrc99 
Poczatkujacy
kamo

Wiek: 44
Dołączył: 22 Wrz 2009
Posty: 4
Wysłany: Wto Wrz 22, 2009 11:05 pm   

firma jest oki terminowo płaca pracuje u nich i jako izoler i teraz jako monter rusztowan.robert z biura jest konkretnym gosciem . :026:
_________________
kamo i .
 
 
monter 
Poczatkujacy

Wiek: 54
Dołączył: 30 Paź 2009
Posty: 2
Skąd: bialostok
Wysłany: Pią Paź 30, 2009 9:51 pm   

nie polecam nikomu firmy agitech odkont jest tam >>>cenzura<<< polak wszystko sie popsulo, zeby dosac robote czeba mu odpalic ot 1000zl do 2000zl obiecoje zlote gory a okazuje sie ze nie ma pracy albo jest okrojona stawka potem odciagaja z kazdej wyplaty za ubrania i ruze zeczy niewiadomo za co w banku sie pieniadze nie zgadzaja, a turki i >>>cenzura<<< nie odbieraja telefonuw i klamaja ze jusz wsystko jest oki i pieniaszki sa na koacie, kaza mieszkac w barakach nie ma tam ogrzewania nie daja pieniedzy na paliwo i nie zwracaja, stawkin sa smieszne bo 380 euro a obiecuja 420,
 
 
mapett 
Poczatkujacy


Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 30 Lis 2008
Posty: 44
Skąd: Bergen op Zoom
Wysłany: Sob Paź 31, 2009 7:52 pm   

Monter po Twojej ortografii widac, ze zbyt sprytny nie jestes, to i pewnie az grzech Ciebie nie oszukac:P
_________________
Wielkie umysly obgaduja idee, srednie- wydarzenia, a male obgaduja innych.
 
 
 
monter 
Poczatkujacy

Wiek: 54
Dołączył: 30 Paź 2009
Posty: 2
Skąd: bialostok
Wysłany: Pią Lis 06, 2009 8:55 pm   

mozem nie jet za mondry ale roboty nie boje sie pujde do mms bo dorzo chlodakuw poszlo za robotoa z agiteha i jest im lepiej
 
 
sajmon 
Poczatkujacy
sajmon

Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 6
Wysłany: Pią Lis 06, 2009 9:30 pm   

a mozesz dac jakies namiary na ta firme i tam przyjmuja tylko monterow czy tez inne zawody
 
 
Atryda 
Poczatkujacy

Dołączył: 17 Wrz 2009
Posty: 22
Wysłany: Sob Lis 07, 2009 12:20 am   

[quote="monter"]mozem nie jet za mondry ale roboty nie boje sie pujde do mms bo dorzo chlodakuw poszlo za robotoa z agiteha i jest im lepiej[/quote]

Brak słów.....
Mam nadzieje ze probujesz opanowac tylko ojczysty język... :031:
Jak juz znajdziesz prace to od razu oznajmij to swoim pracodawcom tudzież pośrednikom...
Ostatnio zmieniony przez Atryda Sob Lis 07, 2009 12:24 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
qstak 
Poczatkujacy

Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 2
Wysłany: Pon Gru 28, 2009 9:08 pm   

firma jest nawet nawet, piniadze jak juz sie robi to placa, a z praca to nie wiem bo trafivem w >>>cenzura<<<... okresie w niderlandach, zobaczymy po nowym roku moze bedzie gitara, idzcie do debo-techu to zobaczycie co znaczy >>>cenzura<<< nie firma, agitech nie jest taki zly, a robert moze i niejest idealem kumpla w holenderskiej firmie ale duzo mozna z nim zalatwic, a nawet jak nie to zawsze mozna meczyc o inne rzeczy >>>cenzura<<<, gdzie w takim wypadku np.: >>>cenzura<<< by dawno was olal

[ Dodano: Pon Gru 28, 2009 9:24 pm ]
wogule to smiac mi sie chce jak widze te wasze posty typu msb lepiej placa, czy przejdzcie do xxx... to bedziecie sie cieszyc, po pierwsze to wszedzie dobrze gdzie nas nie ma, a po drugie to warunki wszedzie sa podobne tylko okolicznosci inne, masz auto lepiej plaCA NIE MASZ GOZEJ, NIE MASZ TO za rupiecia skasuja malo a za lepsze autko wiecej do tego mieszkania sa najrozniejsze w kazdej firmie bo na biegu malo ktora firma organizuje od razu chatke z satka i wanienka i netem, ale nie ma problemu ze jak juz dlugo pracujesz w agitechu i sami maja z ciebie piniadze to nie wynegocjujesz lepszej chaty? jak ktos jest cwel i paruwa a do tego debil to beda go dymac gdzie sie da, sami nie przyjda i nie powiedza choc mamy leprze mieszkanie i podwyszke ci damy, zastanowcie sie co pisze cie czy macie punkt odniesienia, pozdrawiam jeszcze z polski:-)
 
 
kamilwrc99 
Poczatkujacy
kamo

Wiek: 44
Dołączył: 22 Wrz 2009
Posty: 4
Wysłany: Wto Sty 05, 2010 3:00 pm   

Ludzie sory nie wiem o co Wam chodzi??co nie którzy sachyba tak zdolni ze musza doplacac do wszystkiego.popatrzcie sobie na inne firmy typu msb udgest..
zasada w holandii jest jedna nie potrafisz zadbac o swoje interesy zginiesz..to nie jest przeczkole norwegia gdzie wszedzie prowadzaja was za raczke..ludzie jestescie dorosli sami sie nad soba zastanówcie.wezcie sie za siebie sami..narzekacie na >>>imię usunięte<<<.. a wiekszosc z Was nie potrafi powiedziec dzien dobry w innym jezyku niz polski.
Kasa..nie wiem gdzie dostaniecie 450euro zaplaca wam za mieszkanie i samochod.sory ogarnijcie sie sami i dopiero nazekajcie
_________________
kamo i .
 
 
marekmako 
Poczatkujacy

Dołączył: 12 Sty 2010
Posty: 3
Wysłany: Wto Sty 12, 2010 7:13 pm   

czytam te bzdury i slabo mi sie robi, odnosnie znajomosci jezykow to pracuje kilku chlopakow z anglii ktorze znaja perfekt angielski i dostali w agitechu 380 euro na rusztowaniu, zle sie dzieje w tej firmie i kazdy o tym wie, teraz nie ma pracy i siedzimy na chatach bez roboty juz 2 tydzien a >>>imię usunięte<<< nas sciagnal, szkoda gadac inne firmy maja robote kumple poszli do udgestu z agitechu i maja prace i sa zadowoleni
Ostatnio zmieniony przez Administrator2 Nie Lut 14, 2010 8:01 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
scafol 
Poczatkujacy

Dołączył: 23 Sty 2010
Posty: 1
Wysłany: Sob Sty 23, 2010 10:17 am   

witam wszystkich jesli ktoś zna obecna sytuacje w firmie agitech chodzi mi konkretnie prace dla rusztowaniowcow , maja ja czy sciagaja ludzi a potem trzeba czekac , czy od razu wysylaja do pracy
 
 
jurek1966 
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 16
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 9:15 am   

Właśnie nie chodzi tu o ortografię bo to nie ten temat a o warunki panujące w tej firmie.Również czekam na wyjazd do pracy na rusztowania do tej firmy .Warunki oferowane przez >>>imię usunięte<<< są OK tylko w jakim stopniu się sprawdzą .Widzę że jak na razie przeważają opinie negatywne,a odnośnie postu wyżej pracy na razie nie ma .Kazano przesłać mi skany papierów i czekać na telefon.Proszę o więcej opini
 
 
marekmako 
Poczatkujacy

Dołączył: 12 Sty 2010
Posty: 3
Wysłany: Sob Lut 06, 2010 9:46 am   

jezeli wybierasz sie do agitechu wez ze soba okolo 800euro oraz wszystkie narzedzia i ubranie bo firma cie ostro skasuje okolo 350 euro, musisz miec na 100 % robote, bo skonczysz jak kilkadziesiat osob ktore tu sie blakaja bez pracy juz przez miesiac, niektorzy nie maja juz kasy,
powodzenia
 
 
jurek1966 
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 16
Wysłany: Sob Lut 06, 2010 9:54 am   

Rozumiem teraz zima ,ale jak jest w sezonie też są takie przestoje czy praca jest non stop .Co do ubrań i narzędzi to o tym wiem mam swoje ,a jak jest z mieszkaniem płaci się czy nie i ile?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group