NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
EU-Arend-Leiden
Autor Wiadomość
Piotr77 
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Lut 2008
Posty: 2
Wysłany: Nie Lip 06, 2008 5:35 pm   EU-Arend-Leiden

Ostrzegam przed firmą EU-Arend 'Teresa Januszewska' LEIDEN Titus Brandsmalaan 66 Ta miła pani prowadzi firme -Administracja ,ksiegowosc..Obsługuje ona jednoosobowe firmy polskie np:klusbedrijf ,timerbedrijf , itp. Jest to nie kompetentna amatorka bez odpowiednich kfalifikacji.Pobiera opłaty nie wykonujac swoich obowiazków,zwykla oszustka wykorzystuje nieznajomosc prawa i jezyka swoich klijetów nacjagajac na dodatkowe koszty bez zadnych efektów.TO NIE JEST KSIEGOWA za jaką sie podaje. Powieżajac jej prowadzenie ksiegowosci swojej firmy jesteś skazany na porazke -dodatkowe koszty (żadnych zwrotów),problemy z urzędem skarbowym (belasting) ODRADZAM !!!
Ostatnio zmieniony przez Piotr77 Nie Lip 06, 2008 5:59 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gwiel 
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 2
Wysłany: Nie Kwi 26, 2009 6:07 pm   

podpisuję się pod tym,2008 rok korzystałem z jej usług,interesowała ją tylko kasa,którą dostawała zawsze z góry,oszustka podlicza tylko faktury,poza tym nic nie robi,a dodatkowe koszta wzrastały co kwartał,na pytania odpowiadała ze tyle pan zarabia to pana stać!zmieniłem oszustkę i nieroba,ale nie odzyskałem wszystkich papierów,teraz sąd ją czeka,jestem spokojny mam sprawdzonego księgowego.ODRADZAM TERESE JANUSZEWSKą,radzę jak najszybciej zmienić
 
 
ŻANETA 
Poczatkujacy
zana

Wiek: 49
Dołączyła: 17 Cze 2008
Posty: 11
Wysłany: Pią Kwi 01, 2011 8:28 pm   

post edytowany w calosci

nie umieszczaj postow napisanych duza litera
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pią Kwi 01, 2011 8:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group