NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Galeria pracy - opole
Autor Wiadomość
abc 
Poczatkujacy

Dołączyła: 27 Maj 2008
Posty: 3
Wysłany: Wto Maj 27, 2008 7:58 pm   Galeria pracy - opole

hej,
jeśli się nie myle Galeria pracy to nowe biuro pośrednictwa w Opolu, wie ktoś może coś wiecej na temat tej działalnosci?
 
 
chloe 
Poczatkujacy

Dołączyła: 30 Cze 2007
Posty: 7
Wysłany: Nie Cze 01, 2008 10:28 am   

hej, ja jestem z Opola i mam zamiar w tym tygodniu przejśc się do biura i zobaczyc co i jak, wiec się odezwę ;)

[ Dodano: Pon Cze 02, 2008 7:35 pm ]
ok. byłam dzisiaj w tej agencji i juz pisze, czego sie dowiedzialam
Otóż pani powiedziała, iż na rynku istnieją od 6 lat- teraz utworzyli jakąś spółkę. Nie spytałam, jaką nazwę nosili wcześniej, czy też jakie firmy wchodzą w spółkę, ponieważ nie chciałam przerywać monologu, a później umknęło to mej pamięci

-oferty pracy mają różne, w zależności od terminu wyjazdu, trzeba się z nimi kontatktować jakieś 1,5 tygodnia przed planowanym wyjazdem, celem zorientowania się w nowych ofertach, ponieważ jedynie w takim odstępie czasu są w stanie podać oferowane msca pracy- ale to chyba w większości biur tak jest.

- za przejazd [ busem o nazwie F1 :D ] płaci się jakieś 270- 290 zł, nie pamiętam.
Zakwaterowanie jest zapewnione i nie płaci się za nie- jest oczywiście jakoś wliczone w zarobki brutto, a po odciągnięciu określonej sumy- i tak ponosimy koszta, to jasne.
- zarobki - w zaleznosci od wieku/rodzaju pracy itd. średnio 5- 6 euro.

- ogólnie jakoś tak zbyt kolorowo troche Pani przedstawiala wszystko, twierdząc, iż zalezy im na jakosci, nie ilosci, ze szanują pracownikow, wiedzą jak praca jest dla nich ważna, bo gdyby nie była, to nie musieliby jechać. Przedstawila tez ubieglotygodniową sytuacje, kiedy grupa ludzi miała jechac do pracy w hotelu, ale nie pojechali, gdyz osoba odpowiedzialna za zapewnienie im zakwaterowania, nie potwierdzila tego i nie mogli wyslac ludzi w ciemno, nie majac dla nich mieszkan.

No nie wiem co o tym myslec, pani bardzo miła, biuro eleganckie. Zlozylam cv, zobaczymy,
No i wlasnie, najlepiej do nich isc - jesli ktos ma mozliwosc dojazdu do Opola, albo zlozyc Cv przez maila [ niestety nie znam], wtedy oni wpisują cie do bazy.

poza tym na szyldzie byl adres strony internetowej
www.galeriapracy.eu
ale z tego co widzę, nie działa, więc może mają zamiar ją dopiero założyć, nie wiem/

No, to by było na tyle.
Pozdrawiam.
 
 
sunny87 
Poczatkujacy

Dołączyła: 30 Maj 2008
Posty: 2
Wysłany: Wto Cze 03, 2008 12:21 pm   

Otóż to, pracownicy galerii pracy są niezwykle mili i uprzejmi oraz przekonujący, co może wydawac się podejrzane. Wciąż powtarzają, że zależy im na dobru pracownika, żeby wrócił zadowolony itd. Z tego co wiem to firma ta prosperuje dopiero od 2 miesiecy...
Mogłby cos napisac ktos, kto ma juz doswiadczenia w pracy z ta agencją...
 
 
abc 
Poczatkujacy

Dołączyła: 27 Maj 2008
Posty: 3
Wysłany: Czw Cze 05, 2008 12:04 pm   

chloe napisał/a:
za przejazd [ busem o nazwie F1 :D ] płaci się jakieś 270- 290 zł, nie pamiętam.


mi mówili że 250

chloe napisał/a:
Przedstawila tez ubieglotygodniową sytuacje, kiedy grupa ludzi miała jechac do pracy w hotelu, ale nie pojechali, gdyz osoba odpowiedzialna za zapewnienie im zakwaterowania, nie potwierdzila tego i nie mogli wyslac ludzi w ciemno, nie majac dla nich mieszkan.


ubiegłotygodniową hm a dwa tygodnie temu pojechała pierwsza grupa do tych hoteli, ciekawe tylko gdzie mieszkali, no i pewnie oni jechali w ciemno

chloe napisał/a:
Otóż pani powiedziała, iż na rynku istnieją od 6 lat- teraz utworzyli jakąś spółkę.


wcześniej prawdopodobnie była to firma t&s, no cóż zatem nie ma się czym chwalić,

nie ma idealnego pośrednictwa ;)
 
 
efelinka 
Poczatkujacy
efelinka

Wiek: 34
Dołączyła: 11 Wrz 2008
Posty: 3
Wysłany: Czw Wrz 11, 2008 10:28 am   

hej ja mialam jechac do sprzatania hoteli wtedy ale nie wypalilo trudno sie mowi... dla mnie osoby tam pracujace sa bardzo kompetentne...bus kosztowac mial 270 zl a nie 250....pozdrawiam :081:
 
 
 
perelka123 
Poczatkujacy

Dołączyła: 12 Wrz 2008
Posty: 1
Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 1:39 pm   

byl ktos z tego biura w holandii do sprzatania hoteli ?? mam zamiar jechac wlasnie do takiej pracy ale nie wiem czy ryzykowac , ma ktos jakies informacje o tej firmie ?>
pracowal ktos dla nich ???
 
 
siemej 
Gaduła

Dołączyła: 02 Sty 2009
Posty: 158
Wysłany: Śro Sty 07, 2009 11:39 am   

Powroce do tematu. Juz minelo pewnie troche czasu od Waszego wyjazdu (jesli do niego doszlo) wiec prosze o opinie na temat tej firmy.
_________________
niewazne ile mamy....zawsze chcemy wiecej....
 
 
 
Krzysztof85 
Poczatkujacy

Wiek: 38
Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 3
Wysłany: Pią Sty 09, 2009 3:15 pm   

Przyłączam się do prośby i proszę o opinie na temat Galerii Pracy z Opola
 
 
 
daro84 
Poczatkujacy
Den Haag

Wiek: 40
Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 1
Skąd: Kędzieerzyn-Koźle
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 9:30 am   

chloe, hej..szukasz pracy..to powiedz mi co najbardziej Cie interesuje???
_________________
DaroDarecki
 
 
 
sara5555 
Poczatkujacy

Dołączyła: 10 Sty 2009
Posty: 2
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 8:38 pm   

witam,
jestem osobą która wyjechała z Galerii do pracy. Na miejscu jak się okazało umowa z Galerią już Nas nie obowiązywała i były troszkę inne warunki. Podpisaliśmy umowę z innym pośrednikiem - holenderskim. W której pracowało dwóch holendrów i dwóch polaków.Byli pracownicy firmy T&S więc daje dużo do myślenia... Z pracą było różnie , z kasą też... wakacyjne i urlopowe wliczone w stawkę godzinową, z ubezpieczeniem też kiepsko, co niektórzy dopiero po czterech miesiącach dostali kartę choć przez cały czas pobierane były pieniądze... mieszkanie zależy jak kto trafił , samochody do pracy stare gruchoty

cóż nic nadzwyczajnego ... a każdy ma swój rozum i wolę... :039:
 
 
anulka111 
Poczatkujacy

Dołączyła: 26 Sty 2009
Posty: 1
Wysłany: Pon Sty 26, 2009 9:32 pm   

Witam
więc z przykrością napiszę to co niestety agencja "proponuje"... mieszkanie - koszmar, praca? na całe 3tygodnie przepracowane dni kilka - bo nie ma pracy i jest kryzys a umowa tak skonstruowana że generalnie można im potem nafikać, a pani która gada tam w galerii i opowiada bajeczki i życzy powodzenia, to już w ogóle jakaś paranoja....totalna żenuaaa i nie porozumienie, ludzie jadąc tam mają obiecaną pracę, i warunki mieszkaniowe godne każdego uczciwie pracującego. Na miejscu zastajemy totalnie sytuacje na odwrót , pokoje w stanie takim, że brak słów, każdy prysznic kończy się litanią, różańcem i gorącą modlitwą prosząc Boga, coby żadnej grzybicy ( w najdelikatniejszej wersji)sie nie nabawić, potem dokładnie trzeba powycierać to czym się spłukałeś, bo spływ jakby nie działa, jedynym pocieszeniem tejże "kąpieli" jest fakt iz każdy może tam za Tobą wejśći chcąc czy nie dołączyć do Ciebie, bo przecież drzwi także są widać dla picu. na zakończenie termin w którym to trza sie z mieszkania wynieść....i dodam, że ta "prośba" zostaje nam złożona na 3 tygodnie po rozpoczęciu pracy.. i owszem każdy ma swój rozum i wolę, ale też nadzieje idące wraz z tym wyjazdem, które w sposób >>>cenzura<<< nie fair zostają wykorzystane... Co do samochodów, nie będę się wypowiadać - dodam tylko, że do odważnych świat należy...
ale co nas nie zabije to nas wzmocni...
 
 
Snoopy 
Poczatkujacy
Snoopy

Wiek: 40
Dołączyła: 05 Lut 2009
Posty: 1
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 6:43 pm   Re: Galeria pracy - opole

Galeria pracy!!!!!!!! to porazka nie biuro,mielismy tam pracowac razem z chlopakiem, jak dojechalismy na domek, to ciezko powiedziec domek rudera materace pomaranczowr pozaciekane dziury w sufitach i zero wyposarzenia na domku w kuchni ani jednego garnka chata jak z dziada pradziada haaha teraz sie z tego smieje ale dobrze ze mamy rodzine w hol to spedzilismy tam tylko noc i ucieklismy porazka nie da sie tego poisac NIE POLECAM TEJ FIRMY NIEEEEEEEE :091: :021: :021: :013: :074: A mialo byc tak pieknie pan przez telefon byl taki mily ... :072:
 
 
patrys18 
Poczatkujacy
patrys

Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 1
Wysłany: Pią Lip 03, 2009 7:27 pm   

nie przesadzaj mieszkania sa bardzo ladne wyposazone w garnki telewizory i do tego sa bardzo rzetelni wobec pracownikow przychodzi dzien wyplaty pieniadze sa na koncie jestem tu od niedawna ale nie moge narzekac na ta firme.jesli mam jakis problem zawsze koordynator jest gotowy aby pomoc nie zaluje ze tu trafilem
 
 
 
zunia 
Poczatkujacy
***********

Wiek: 34
Dołączyła: 11 Lip 2009
Posty: 1
Wysłany: Sob Lip 11, 2009 11:46 am   

witam, ja z moim mężem od połowy grudnia, przez kilka m-cy, pracowaliśmy w NL przez tą firmę... sytuacje były różne, bo nie mogę powiedzieć że wszystko było świetnie i nie było na co narzekać, ale mimo to źle wspominam rodaków... nigdy bym nie przypuszczała że ludzie potrafią być aż tak nie do życia... nic tylkopod ścianę i :072:

Ale jeśli chodzi o galerię to pani opisała wszystko w samych superlatywach, pojechaliśmy i w sumie nie było źle... Przez m-c mieszkaliśmy w bungalu (standart b. dobry), po tym okresie przenieśliśmy się na mieszkanie... No cóż, tu można by było opuścić ręce, spakować się i wrócić do domu. Ale nie, jesteśmy uparci, zostaliśmy. Nie żałuję bo mimo że kamienica stara i nie luksusów tam nie było to chociaż tyle że zlokalizowana w dużym mieście. Co do pieniążków to różnie to było, ale wszystkie pieniążki otrzymaliśmy, czasami w póżniejszym terminie ale były...

Koordynatorką była kobieta (to prawda że pracowała wcześniej w T&S) nie było z nią żadnych problemów, zastrzeżeń brak :)

W pracy w zależności od tego jak pracujesz i jakie masz nastawienie do pracy i do ludzi tak cię traktują, jeśli wykonujesz swoje obowiązki sumiennie i zależy ci na pracy nie powiedzą ci żebyś jechał do domu. Mogę tylko powiedzieć że praca była świetna, każdemu życzę żeby trafił na takich współpracowników.

Firma posiada samochody osobowe (Chevrolet Matiz) i mini busy...

Jeśli macie jakieś pytania to piszcie, jak będę coś wiedzieć to odp.
_________________
:)
Ostatnio zmieniony przez zunia Sob Lip 11, 2009 11:52 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bafana 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 76
Wysłany: Czw Paź 08, 2009 4:59 pm   

Witam chciałbym się dowiedzieć na jakie miesięczne zarobki można liczyć przy stawce 5-6 euro po odliczeniu wszelkich opłat. W jakich miastach są kwatery i ile do pracy? :039:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group