NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: pawel1979
Sob Mar 15, 2008 8:11 am
Moze nowa strona na forum"Strona dla dzieci"
Autor Wiadomość
ADAMEK 
Poczatkujacy
Wisnia

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Lip 2007
Posty: 39
Wysłany: Sob Sty 19, 2008 8:38 pm   Moze nowa strona na forum"Strona dla dzieci"

Nie wiem czemu nie ma na forum strony dla naszych dzieciakuw my mozemy sobie "pogadac"" ale dzieciaki tez majom swoje tematy co o tym myslicie?
 
 
PaTii 
Poczatkujacy
Patrycja.

Wiek: 31
Dołączyła: 19 Sty 2008
Posty: 1
Skąd: Bergen op Zoom
Wysłany: Sob Sty 19, 2008 9:14 pm   

To naprawdę dobry pomysł.
Mój brat pewnie by się zainteresował.
:)
_____________________________
Mam pytanie.
Kto mieszka w Holandii w Bergen op Zoom ?
Z chęcią porozmawiałabym z osobą która ma już doświadczenie.
Mieszkam tu od 1 października 2007, czyli ok. 4 miesięcy.
Patrycja.

Pozdrawiam gorąco.
:)
 
 
fijne_vent 
Gaduła


Pomógł: 7 razy
Wiek: 47
Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 188
Skąd: ze Fsi ;)
Wysłany: Sob Sty 19, 2008 9:16 pm   

ale z drugiej strony maja tez msn-a czy gadu-gadu a w nim 10.000 kontaktow :083:

Pozdro :wink:
_________________
Gdyby Mickiewicz nadal żył
to z pewnością wciąż by pił
 
 
malamute 
Poczatkujacy


Wiek: 38
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 1
Skąd: Eindhoven / Opole
Wysłany: Sob Sty 19, 2008 9:55 pm   

moze jeszcze dla dziadkow i babc ? .. sorry ale to chyba chybiony pomysl, ale to moje zdanie :)

pozdrawiam
 
 
 
ADAMEK 
Poczatkujacy
Wisnia

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Lip 2007
Posty: 39
Wysłany: Sob Sty 19, 2008 10:55 pm   

Moze chybiony a moze nie :119: . A tak na serio to muj 10 letni syn patrzonc jak ja pisze do innch zapytal czy on tez moze ,bo przeciez w Holandi tez som inne polskie dzieci .I dlaczego tyko dorosli mogom pisac o swoich sprawach. Uwarzam ze ma racje w koncu wiele naszych dzieci zamieszkalo tu tak jak my (nie urodzili sie w Holandi po prostu wyemigrowali razem z rodzicami) i moze tez majom swoje doswidczenia kturymi chcieli by sie podzielic ,a moze po prostu zawrzec znajomosc .Pomyslcie nad tym.
 
 
pstrag
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 99
Skąd: rwacy potok
Wysłany: Sob Sty 19, 2008 11:02 pm   

Witam


--------------------------------------------------------------------------------

Pawel 1979 napisał/a:


właścicielem forum jest spółka Birlet Services VOF i ma prawo dokonywać wszystkich zmian nie pytając nikogo o zdanie.
Czy jak malujesz w domu ściany lub zmieniasz meble to też pytasz wszystkich którzy Cię odwiedzają czy możesz na taki kolor czy inny chyba nie? Więc muszę przyznać że twoje pytanie jest nie na miejscu.
Pozdrawiam
_________________
ojciec dyrektor trzyma lape na calym jego domu i bekarty nie beda malowaly mu scian na kolar jaki im sie podoba.
pozdrawiam
_________________
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Nie Sty 20, 2008 2:03 am   

pstrag napisał/a:
Witam


--------------------------------------------------------------------------------

Pawel 1979 napisał/a:


właścicielem forum jest spółka Birlet Services VOF i ma prawo dokonywać wszystkich zmian nie pytając nikogo o zdanie.
Czy jak malujesz w domu ściany lub zmieniasz meble to też pytasz wszystkich którzy Cię odwiedzają czy możesz na taki kolor czy inny chyba nie? Więc muszę przyznać że twoje pytanie jest nie na miejscu.
Pozdrawiam
_________________
ojciec dyrektor trzyma lape na calym jego domu i bekarty nie beda malowaly mu scian na kolar jaki im sie podoba.
pozdrawiam
czy ten post jest umieszczony we wlasciwym temacie ??? :021:

[ Dodano: Nie Sty 20, 2008 2:16 am ]
malamute napisał/a:
moze jeszcze dla dziadkow i babc ? .. sorry ale to chyba chybiony pomysl, ale to moje zdanie :)

pozdrawiam
dziadkowie i babcie niejednokrotnie wiedza wiecej niz nam sie wydaje chocby z racji swojego doswiadczenia zyciowego i ja osobiscie nie mialabym nic przeciwko aby wypowiadali sie na forum ...czasem warto posluchac dobrych rad :041:
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
pawel1979 
Mega gaduła

Wiek: 45
Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 1346
Skąd: NL
Wysłany: Nie Sty 20, 2008 9:23 am   

pstrag napisał/a:
ojciec dyrektor trzyma lape na calym jego domu i bekarty nie beda malowaly mu scian na kolar jaki im sie podoba.
pozdrawiam

i widzisz znowu sie mylisz nie jestem związany z Birlet Services VOF i na przyszłość powstrzymaj sie od takich komentarzy

A sprawa dotycząca dzieci to przecież nikt nie zabrania nastolatkom napisać temat w dziale Pogaduchy --- Openhartige bespreking --- Chit chat , przecież na forum nie ma weryfikacji od ilu lat można pisać posta :roll:
 
 
pstrag
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 99
Skąd: rwacy potok
Wysłany: Nie Sty 20, 2008 10:11 am   

Witam
Cytat:
czy ten post jest umieszczony we wlasciwym temacie ???


Moim zdaniem jak najbardziej jest umieszczony we wlasciwym miejscu .Inaczej admin lub moderator powinnien ten post umiescic w odpowiednim miejscu.
Cytat:

i widzisz znowu sie mylisz nie jestem związany z Birlet Services VOF i na przyszłość powstrzymaj sie od takich komentarzy

Przepraszam pana ,ale ja sie w tej sprawie nie myle i na przyszlosc bede pisal to co mi sie podoba . Czy zostanie to opublikowane to juz zalezy od wlascicieli forum.
Pozdrawiam
_________________
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka
 
 
Final Fantasy 
Poczatkujacy

Wiek: 34
Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 4
Wysłany: Nie Sty 20, 2008 8:30 pm   

Moze az taki malutki nie jestem (17lat) ale mysle, ze to dobry pomysl. Nie tylko dla dzieci...Powiedzmy "dla dzieci i mlodziezy" :D Od niedawna mieszkam w Holandii, poznalbym rowiesnikow, no i niby sa tematy typu"poznam" ale 99% piszacych tam to dorosli ... bardzo dorosli :083: Przydalby sie taki dzial dla mlodziezy albo cos... :)
Ostatnio zmieniony przez Final Fantasy Nie Sty 20, 2008 8:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kascha17 
Poczatkujacy

Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 10
Skąd: dordrecht
Wysłany: Pią Mar 14, 2008 9:50 pm   

pstrag a może pstrąg mamy tu z jawną dyskryminacją dzieci i młodzierzy. dzieci i ryby głosu nie mają ty tak twierdzisz pstrąg(pstrąg to ryba ponoć tak jest) :043:
 
 
RobKAM 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 17 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2007
Posty: 666
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Pią Mar 14, 2008 10:45 pm   

Raczej nie odpowie Ci na pytanie,bo ma bana sadzac po ilosci ostrzezen.Pozdrawiam
_________________
nie jestem idealna,ale idealnie sobie z tym radze...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group