NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sex 12letniego dziecka z doroslym
Autor Wiadomość
misia0101 
Super gaduła


Pomogła: 6 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 22 Mar 2011
Posty: 368
Skąd: Bikinibroek
Wysłany: Wto Maj 24, 2011 7:55 am   Sex 12letniego dziecka z doroslym

link do tematu ponizej:

http://wiadomosci.wp.pl/k...iadomosc_prasa.

:021:
Czy ktos ma linki do nl nieuwsa na ten temat (tej sytuacji)?



oooo, gdzies godzinke po powyzszym artykule na wp znalazlam ta perelke:
http://wiadomosci.wp.pl/k...mosc_prasa.html
_________________
Ik Ben Er Klaar Voor.... trochę żółtego koloru na tym wiecznie szarym forum.
Ostatnio zmieniony przez misia0101 Wto Maj 24, 2011 8:41 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rauf 
Gaduła

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 172
Skąd: Netherlands
Wysłany: Wto Maj 24, 2011 8:41 am   

po kliknieciu w link wychodzi info ze nie ma takiej strony :026:
 
 
misia0101 
Super gaduła


Pomogła: 6 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 22 Mar 2011
Posty: 368
Skąd: Bikinibroek
Wysłany: Wto Maj 24, 2011 8:42 am   

artykul pierwszy z rzeczpospolitej:

Salezjanin przez lata przygotowywał dzieci do pierwszej komunii, choć był członkiem organizacji walczącej o legalizację pedofilii - czytamy w "Rzeczpospolitej".

Ojciec Van B., jak określiły go media, dwa razy trafiał do aresztu za obnażanie się przed dziećmi. Od 20 lat pracował w różnych parafiach na terenie Holandii. Jednak każdą dość szybko opuszczał, a zostawały po nim jedynie dziwne podejrzenia. Telewizja RTL Nieuws ujawniła, że ksiądz za bardzo lubił dzieci.

Lubił je na tyle, że w 2008 roku został członkiem Fundacji Martijn walczącej o legalizację pedofilii.

Herman Spronck, szef holenderskich salezjanów, tłumaczy, że nie mógł nic zrobić, bo usunąć księdza można jedynie wtedy, gdy ciążą na nim poważne zarzuty np. gwałtu, a tu nic takiego nie miało miejsca. Poza tym Spronck również uważa, że w relacjach seksualnych dorosłych z dziećmi nie ma nic złego. - Dzieci od 12. roku życia mogą uprawiać seks z dorosłymi. Nie musi to być szkodliwe - powiedział RTL Nieuws
_________________
Ik Ben Er Klaar Voor.... trochę żółtego koloru na tym wiecznie szarym forum.
Ostatnio zmieniony przez misia0101 Wto Maj 24, 2011 8:42 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Wto Maj 24, 2011 11:35 am   

misia0101,

ok, ale gdzie link do tego artykulu ?
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
mavd 
Mega gaduła

Pomogła: 45 razy
Wiek: 58
Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1134
Skąd: Hilversum
Wysłany: Wto Maj 24, 2011 12:06 pm   

http://wiadomosci.onet.pl...,wiadomosc.html
 
 
Grusia 
Poczatkujacy


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Maj 2010
Posty: 24
Skąd: BDG,Rotterdam
Wysłany: Wto Maj 24, 2011 2:14 pm   

Co za zboczeńcy, potem dziwić się że dzieci mają dzieci jak dorośli sami do tego namawiają. Niedługo to zboczeńcy będą chcieli zalegalizowania sexu ze zwierzetami albo ze zwłokami. Nie rozumiem jak można na takie coś pozawalać przecież to ma ogromny wpływ na psychikę człowieka, a tym bardziej tak młodej osoby
 
 
jso 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 963
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Wto Maj 24, 2011 4:32 pm   

Grusia napisał/a:
Niedługo to zboczeńcy będą chcieli zalegalizowania sexu ze zwierzetami albo ze zwłokami.


Zapytam przewrotnie: co złego jest w seksie ze zwierzętami? Ludzie je hodują i całe życie torturują trzymając w strasznych warunkach (np. kury, które całe zycie są w klatkach, w których nie są w stanie się ruszyć, w celu ich utuczenia), a potem niestaranne zabijane (np. wieprz żywcem wrzucony do wrzątku, bo nie do końca go ogłuszono, lub lis obdzierany żywcem ze skóry, bo tak łatwiej schodzi, a jego skóra idzie potem na eksport do Europy; wybijanie pałkami młodych fok w Kanadzie). W kontekście przyzwolenia na takie traktowanie zwierząt współżycie ze zwierzęciem wydaje się drobnostką.

Nekrofilię za uprzednią zgodą zmarłego mogłyby być traktowane na równi ze stosunkiem homoseksualnym (bo dlaczego by nie?).
_________________
Dumny Polak
 
 
jagodka 
Gaduła nad gadułami :-)
zona udomowiona


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 601
Skąd: HAGA
Wysłany: Wto Maj 24, 2011 5:51 pm   

jso, zadam inne pytanie: moze to nic zlego zlego ze strony zwierzat, mniejsza cruelty moze nawet taka kozka nie poczuje ze rolnik coz za jej plecami robi, co to za roznica czy ja na lancuchy ciagnie czy **********
Nekrofilia - co to za problem, zmarly wczesniej dal zgode to niech ktos go po smierci ************ czy tez zje, co to za roznica czy robaki pod ziemia czy sasiad z niego bigos zrobi...


Jso wiesz jaka jest tutaj roznica? taka ze drugiej stronie to wisi co sie z niej dzieje (z twoich przykladow), gwalcone dzieci tez nie daja pozwolenia na cos czego tak naprawde nie rozumieja - tutaj problem jest w osobach ktore to robia. To ich psychika jest >>>cenzura<<< ze zamiast doic krowe to ja **********, zamiast sprawic pogrzeb to zmarlego ***********.

I jezeli Ty taka przewrotnosc jestes zdolny uznac za normalne to... trudno, ale ja tego nie rozumiem :119:
 
 
jso 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 963
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Wto Maj 24, 2011 6:49 pm   

Co do pedofilii jestem przeciwko, nie chciałem wykazywać, że pedofilia jest też ok (dziecko nie jest w stanie w pełni świadomie podejmować decyzji o swoim współżyciu, a poza tym to pewnie głównie dochodzi do molestowania dzieci za pomocą gwałtu lub podstępu). Jeśli tak to wyszło to źle się wyraziłem.
_________________
Dumny Polak
 
 
misia0101 
Super gaduła


Pomogła: 6 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 22 Mar 2011
Posty: 368
Skąd: Bikinibroek
Wysłany: Śro Maj 25, 2011 6:18 am   

ja bym chciala zapytac: sex od 12 roku zycia ?

Wiem ze jakis czas temu byla jakas partia, powstala petycja, ale czy rzad zalegalizowal wspolzycie od 12 roku zycia???? Jesli sie nie myle w holandii mozna wspolzyc od 16 lat (czy 15 lat)? Ciarki troche po plecach przechodza...
_________________
Ik Ben Er Klaar Voor.... trochę żółtego koloru na tym wiecznie szarym forum.
 
 
jagodka 
Gaduła nad gadułami :-)
zona udomowiona


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 601
Skąd: HAGA
Wysłany: Śro Maj 25, 2011 9:38 am   

Legalizacja seksu z 12letnimi dziecmi to legalna pedofilia i gwalty!

Okay znam 12laki, dzwieczynki ktore sa absolutnie swiadome swojego wygladu i jak dzialaja na doroslych mezczyzn i to potrafia wykorzystac ale przeciez oprocz wygladu one wciaz sa tylko dziecmi! Bedzie zalegalizowane - pedofile beda sie cieszyc.

Natomiast 12letnie dziec i to rowniez chlopcy ktorzy (wybaczcie chlopaki ale taka prawda) oni w tym wieku mimo pozowania na wyzelowanego macho to rozwoj psychiczny maja nadal na poziomie 7-8latka czyli totalne dzieciuchy ktorzy njchetniej by sie wciaz bawili w zlodzieja i policjantow a nie w sypialni z jakims oblesnym staruchem ktory sie cieszy ze nic mu legalnie nie grozi.

DLa mnie jedna z najgorszych rzeczy, przestepst z ktore nalezy sie wielka kara jest pedofilia. Tego nie moge zrozumiec jak kogokolwiek moze krecic seks z dzieckiem. Cos co absolutnie nei moge zrozuzmiec. Zwlaszcza ze jest to dziecko (potencjalnie) w wieku dzieci czy nawet wnukow pedofila
Ostatnio zmieniony przez jagodka Śro Maj 25, 2011 9:41 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Grusia 
Poczatkujacy


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Maj 2010
Posty: 24
Skąd: BDG,Rotterdam
Wysłany: Śro Maj 25, 2011 11:59 am   

Pedofile powinni być karani, a nie jeszcze szczycą się tym że są zboczeńcami bo inaczej tego nazwać nie idzie. Powinna to byc kara adekwatna do tego co zrobili. Krzywdząc niewinne dziecko oni tez powinni być tak samo ukarani i dodatkowo przymusowe leczenie psychiatryczne, a nie że dobrowolne tak jak jest teraz. Bulwersuje mnie ten temat i to strasznie bo miałam niestety z tym doczynienia , co prawda nie ja byłam ofiarą lecz bardzo bliska mi osoba, więc nie powinno nikogo dziwić moje stanowisko.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group