NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zakup samochodu za tablicach zjazdowych
Autor Wiadomość
profanator 
Poczatkujacy
Mario

Dołączył: 26 Maj 2011
Posty: 3
  Wysłany: Czw Maj 26, 2011 9:45 pm   Zakup samochodu za tablicach zjazdowych

Witam serdecznie. Mam pytanko odnośnie zakupu samochodu który jest już na tablicach zjazdowych. Jest oczywiście opłacony ma papiery z VWE. Czy w Polsce nie będzie problemów z rejestracją jeżeli osoba kupująca auto w Holandii jest inna od rejestrującej w polsce ? Mam zamiar kupić taki samochód i nie chce mieć problemów. Czekam na info
 
 
 
adamek88
Gaduła

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 113
Wysłany: Nie Maj 29, 2011 1:52 pm   

Kolego nie będzie problemów bo w Polskich urzędach nigdzie się nie wpisuje danych z tablic, podaje się tylko czy samochód przyjechał na tablicach czy na lawecie ( jeśli na tablicach to Ci je zabierają - ale tego nikt nie sprawdza ) wypełniasz tylko takie oświadczenie o braku tablic i wszystko. Więc nie ma z tym problemu
 
 
 
senior024 
Nieśmiały użytkownik
senior024

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 54
Wysłany: Nie Maj 29, 2011 8:02 pm   

Nie wiem jak to jest w Hol ale dwa lata temu kolega kupił samochod dla swojego tescia w Niemczech.Wszystkie papiery leciały na niego(tez miał zjazdowe tablice).W Polsce spisał tylko umowe,nie było z tym problemu w urzedach ze widnieje inna osoba na papierach niemieckich.Sprobuj zadzwonic do swojego wydziału komunikacji w PL i sie zapytaj.

[ Dodano: Nie Maj 29, 2011 8:10 pm ]
adamek88.
Od kiedy to w polsce zabieraja zjazdowe tablice?
Chyba ze nie jestem doinformowany!
Ostatnio zmieniony przez senior024 Nie Maj 29, 2011 8:05 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
adamek88
Gaduła

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 113
Wysłany: Nie Maj 29, 2011 10:02 pm   

W urzędzie komunikacji w którym już kilka aut rejestrowałem ( Białystok) albo podpisujesz oświadczenie o braku tablic , albo tablice dołączasz do wniosku o rejestracji- inaczej Ci nie przyjmą wniosku i co za tym idzie nie zarejestrujesz auta.
pozdrwaiam :039:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group