NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
pozyczonym autem do Chorwacjii
Autor Wiadomość
dar12 
Poczatkujacy

Wiek: 49
Dołączył: 02 Cze 2011
Posty: 30
Wysłany: Wto Cze 21, 2011 11:26 pm   pozyczonym autem do Chorwacjii

Witam

Może orientuje się ktoś z forumowiczów jak wygląda sprawa z wjazdem do Chorwacji autem na NL blachach, jeśli nie jest się jego właścicielem. Z tego co się orientuję to potrzebna jest zgoda właściciela na uzytkowanie takiego auta. Pytanie , gdzie i w jaki sposób taki papierek załatwić aby miał urzędową wartość. Za odpowiedzi i rady z góry dziękuję .
 
 
marta75 
Gaduła
marta75

Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 26 Cze 2010
Posty: 159
Skąd: krakow-veenendaal
Wysłany: Śro Cze 22, 2011 7:57 am   

Nie zapomnij o ubezpieczycielu ,bo w razie wypadku koszty moga byc niezwrocone poniewaz ubezpieczalnia nie byla poinformowana.jesli wlasciciel zadzwoni to powinni cie tymczasowo ubezpieczyc ,koszt zalezny od nich.milego wyjazdu
 
 
dar12 
Poczatkujacy

Wiek: 49
Dołączył: 02 Cze 2011
Posty: 30
Wysłany: Czw Cze 23, 2011 12:52 am   

ubezpieczenie na auto jest ważne więc nie ma chyba potrzeby aby druga osoba musiała wykupić polisę po raz drugi
 
 
marta75 
Gaduła
marta75

Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 26 Cze 2010
Posty: 159
Skąd: krakow-veenendaal
Wysłany: Czw Cze 23, 2011 8:39 am   

Niech wlasciciel auto zapyta ubezpieczalnie jak sprawa stoi z osobami trzecimi(kierowcami) w razie wypadku.moja ubezpieczalnia Wuthrich mimo iz mam full pakiet nie pozwala na pozyczenie mojego auto ,nie pokryje wydatkow w razie wypadku jesli ktos inny prowadzil samochod.po prostu sprawdz,zeby nie bylo niemilych niespodzianek.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group