NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Wto Cze 28, 2011 2:40 pm
Policja czy inna instytucja?
Autor Wiadomość
asterix 
Poczatkujacy

Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 2
Wysłany: Wto Cze 28, 2011 2:28 pm   Policja czy inna instytucja?

witam
pracuje w Holandi od zeszlego roku.dowiedzialem sie ze osoby pracujace moga sie rozliczac z podatku,ubiegac sie o rodzinne itd.
teraz mam pytanie czy by mogl mi ktos pomoc bo zostalem oszukany przez pewna kobiete nazywa sie dane osobowe usuniete jej firma nazywa sie dane osobowe usuniete z Dongen.
zaplacilem jej 250e za rozliczenie ze zdrowotnego ubezpieczenia(otrzymalem pieniadze),za rozliczenie z podatku,za dzieciece dodatki,za wyrobienie numeru sofi dla mojej zony i za rozliczenie mojej zony.
chce dodac ze moja zona jest z Kosova i nie jest obywatelem EU.nie meiszka w Holandi i czy jest nawet taka morzliwosc zeby jej wyrobic numer sofi i ja rozliczyc?
nie jestem jedyna oszukana osoba poniewarz terz moja kolezanka s pracy terz zaplacila dotycznej 50e za dzieciece dodatki i jurz nigdy nie zostala skontaktowana.
ja zaplacilem za 5 spraw po 50e i tylko jedna zostala zalatwiona.chce to zglosic na policje,ale bym chcial sie zapytac czy jest jakas inna instytucja w Holandi ktora sie zajmuje takimi sprawami?
mam mail od tej kobiety gdzie potwierdza ze jej zaplacilem,i placilem jej przelewem prze konto czyli sa to dowody.nigdy jurz nie zostalem skontaktowany pomimo wyslanych maily czy telefonow.czekam na odpowiedz jurz pare miesiecy i nic.
czy jurz ktos mial do czynienia z ta kobieta i gdzie mam zglosic ta sprawe?
dziekuje za wszelka informacje jaka by mi mogl ktos udzielic.


post czesciowo edytowany
prosze nie umieszczac na forum danych osobowych osob bez ich zgody
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Wto Cze 28, 2011 2:40 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
czarna1912 
Poczatkujacy
czarna

Wiek: 50
Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 35
Skąd: Zeewolde
Wysłany: Wto Cze 28, 2011 2:51 pm   

Ja mialam podobna sytuacjie ale juz nie pamietam z kad ona byla do tego zabrala orginaly moich dokumentow i nic nie zalatwila ,w moim przypadku kasy nieoddala ale mi zalezalo tylko na papierach powiedzialam ze przyde z policja a jak nie to do sadu z tym pujde i na jedno szczescie mi oddala papiery.....to byla Polka mieszkala z Holendrem bardzo nieprzyjemnym ,na jej pech wiedzialam gdzie mieszka i gdzie ma biuro wtedy juz zamkniete a okantowala nie jednego ,teraz znam jedna Polke naprawde solidna kobieta podam ci nr do niej 0031649270027 to jest jej strona iternetowa zajmuje sie tez tym o czym mowisz,http://nl.linkedin.com/pub/ilona-swinkels/11/934/396.......pozdrawiam i zycze powodzenia
_________________
czarna1912
 
 
 
asterix 
Poczatkujacy

Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 2
Wysłany: Wto Cze 28, 2011 2:54 pm   

czy moge podac nazwe firmy?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group