NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
HELMOND!
Autor Wiadomość
bebusia 
Poczatkujacy

Dołączyła: 27 Maj 2008
Posty: 1
Wysłany: Pon Cze 02, 2008 10:35 pm   HELMOND!

Witam bardzo prosze o jakiekolwiek informacje na temat zycia w tym miescie,szkoly dla 12 latka ..prosze o informacje i z gory baaaaaaaaaaardzo dziekuje
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Wto Lip 19, 2011 9:34 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pon Cze 02, 2008 11:45 pm   

bebusia, Helmond, miasto w południowej Holandii w prowincji Brabancja Północna, nad kanałem Zuid-Willemsvaart, 13 km na wschód od Eindhoven. 71 tys. mieszkańców (1992). Miasto partnerskie Zielonej Góry. W sezonie letnim spotkać tam można wielu Polaków. Najbardziej znana ulica Helmond to Heistraat.

http://www.properazzi.com...szkania/wynajem http://www.niedziela.nl/forum/viewtopic.php?t=446
 
 
pasQdzia 
Gaduła nad gadułami :-)

Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 471
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Wto Cze 03, 2008 5:48 pm   

mozna znalesc wielu polakow to prawda..
jak dla mnie miasto niezbyt ciekawe a mam na mysli ze niebezpieczne..
 
 
mandarynka00 
Poczatkujacy

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Maj 2008
Posty: 40
Wysłany: Śro Cze 04, 2008 6:50 pm   

Hej!Mieszkam w Helmond z narzeczonym już dość długi czas i nie spotkałam się tutaj prywatnie oczywiście z jakimś niebezpieczeństwem.Co mogę powiedzieć..Hmmm...Bardzo lubimy ze znajomymi chodzić do kawiarenek nad kanałem,na końcu pasażu.Oczywiście sklepy :D :D :082: :082: Mój facet ma ich dosyć :033: Uwielbiam spędzać poranki w miłej kafeterii-piekarence Bakkerij Bart,kawa i bułeczka z czym tylko sobie wymarzysz :) Park przy zamku,idealne miejsce kiedy chciałabyś zostać sama.Jeśli miałabyś jakieś pytania to po prostu pisz :) Polecam jeśli będę wiedziała :074:

Zapomniałam,ale już się poprawiam.Możesz zapisać się do agencji od której otrzymasz mieszkanie stronka internetowa www.woonpartners.net i adres Kasteel Traverse 1 - 5701 NR - Helmond,wszyscy moi znajomi otrzymali mieszkanie w ciągu około niecałego roku.Wpisowe to 25 euro na rok.Życzę powodzenia !!!!
Ostatnio zmieniony przez mandarynka00 Śro Cze 04, 2008 7:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kachna39 
Poczatkujacy
Kachna39

Dołączyła: 26 Mar 2011
Posty: 7
Wysłany: Wto Lip 19, 2011 9:14 pm   

to nie temat o wynajmie mieszkan
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Wto Lip 19, 2011 9:34 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group