NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Sob Lut 11, 2012 11:40 am
Kilka słów o salonie fryzjerskim w Hadze
Autor Wiadomość
kasia2106 
Poczatkujacy

Wiek: 34
Dołączyła: 05 Sie 2011
Posty: 3
Skąd: Den Haag
Wysłany: Nie Sie 07, 2011 3:43 pm   Kilka słów o salonie fryzjerskim w Hadze

Witam Wszystkich

Nie polecam salonu fryzjerskiego ”Asia Beauty Center”, znajdującego się na PaulKrugerlaan.

Pani, która jest pracownicą, wykazała się kompletnym brakiem umiejętności. Farbuje i ścina jak koleżanka, a nie fryzjer salonowy, za którego się płaci i można wymagać dobrze zrobionych włosów. Balejaż z podkreśleniem pokrycia odrostów, który został zamówiony, został nałożony niezdarnie, nieprofesjonalnie. Wszystko nierówne, odrosty kompletnie nie pokryte. Gdy udałam się do innego fryzjera okazało się, że balejażu wcale nie ma, bo kolor jest jednolity, jedynie jaśniejsze, ciemniejsze, pomarańczowe plamy od dłuższego i krótszego trzymania folii na włosach (plam, których Pani chciała uniknąć, twierdząc że nie mogła pokryć odrostów, których zostawila 2 cm!) Pani ścinała ‘profesjonalną ręką’ z ‘prędkością światła’ a podczas rozmowy nie można było być pewnym, czy ktoś operuje mózgiem.

W rozmowie na następny dzień Pani, z początku przyjmowała postawę obronną, ale gdy zaproponowałam 20 euro za poprawienie i pokrycie odrostów, spotkałam sie aprobatą i odpowiedzią żeby przyjść jutro (było już blisko zamknięcia), od godziny 9 będzie.
Na drugi dzień, z entuzjazmem udałam się do Salonu Fryzjerskiego „Asia” i spotkałam się z inną odpowiedzią. Dowiedziałam się, że włosy zostały zrobione poprawnie i jeżeli chce się pokryć odrosty to musi zostać zapłacone 25euro. Utrzymując, że balejaż czy pasemka nie oznacza pokrycie odrostów... (brak słów, biorąc pod uwagę fakt jeszcze, że zostało podkreślone pokrycie odrostów).

Trzy siedzące i nic nie robiące Panie w salonie chciały jeszcze zarobić na spapranej robocie.

Gdy powiedziałam, że sytuacja zostanie opisana na niedzieli, odpowiedzią Pań ze skrzywieniem było „Prosze bardzo” niepewnym głosem.

Nie polecam!
 
 
 
jagodka 
Gaduła nad gadułami :-)
zona udomowiona


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 601
Skąd: HAGA
Wysłany: Nie Sie 07, 2011 3:47 pm   

Skoro prosze no to maja :)
 
 
denhaag1990 
Poczatkujacy

Dołączyła: 07 Sie 2011
Posty: 1
Wysłany: Nie Sie 07, 2011 7:06 pm   

Potwierdzam, panie z tego salonu w ogóle nie znają się na fryzjerstwie! A jak zwróci się im uwagę, że nie jest się zadowolonym z nowej "fryzury" to naskakują na Ciebie i z początkowo nawet miłych stają się takie wredne, że brak słów!!! Dobrze, że w końcu ktoś to opisał, nie ma sensu korzystać z usług fryzjerskich tych damulek! W Hadze jest sporo doświadczonych i naprawdę bardzo dobrych fryzjerów i fryzjerek. A ten salon radzę omijać z daleka!
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 35
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Nie Sie 07, 2011 8:50 pm   

A ja radze aby tacy usterzy co maja po 1 poscie nie wypowiadali sie wcale na temat danej firmy czy zakladu bo mi to wygląda na "NEGATYWNA " reklamę ...

Nie napisali nic na forum ale na pewne tematy maja sporo do powiedzenia ... :011:

Nie znacie innych metod reklamy niz anty reklama ??? :021:
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
kasia2106 
Poczatkujacy

Wiek: 34
Dołączyła: 05 Sie 2011
Posty: 3
Skąd: Den Haag
Wysłany: Nie Sie 07, 2011 10:36 pm   

Miałam potrzebę zarejestrowania się, napisania posta, tak tez zrobiłam.
Do czytania nie potrzebny mi byl użytkownik.
o, teraz już 2 posty.
Ostatnio zmieniony przez kasia2106 Nie Sie 07, 2011 10:37 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
jagodka 
Gaduła nad gadułami :-)
zona udomowiona


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 601
Skąd: HAGA
Wysłany: Nie Sie 07, 2011 10:51 pm   

Beny.rac napisał/a:
A ja radze aby tacy usterzy co maja po 1 poscie nie wypowiadali sie wcale na temat danej firmy czy zakladu bo mi to wygląda na "NEGATYWNA " reklamę ...

Nie napisali nic na forum ale na pewne tematy maja sporo do powiedzenia ... :011:

Nie znacie innych metod reklamy niz anty reklama ??? :021:


To sie jeszcze okaze, Gochna czy to "blizniaczki"? :)
 
 
kasia2106 
Poczatkujacy

Wiek: 34
Dołączyła: 05 Sie 2011
Posty: 3
Skąd: Den Haag
Wysłany: Nie Sie 07, 2011 11:22 pm   

Z całym szacunkiem.
Macie coś do powiedzenia na temat czy szukacie miejsca gdzie możecie nastukać kilka postów?
 
 
 
jagodka 
Gaduła nad gadułami :-)
zona udomowiona


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 601
Skąd: HAGA
Wysłany: Pon Sie 08, 2011 11:26 am   

kasia, jezeli tam cie tak potraktowano to uwazam ze jak najbardziej powinnas to opisac aby przestrzxec innych. To co napisalas to naprawde jest przegiecie.

Ale jezeli jest tak jak Beny sugeruje to uwazam ze jest to nie fair, chwyt ponizej pasa....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group