NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Podatki itp
Autor Wiadomość
MidasAG 
Poczatkujacy
wrwe

Wiek: 36
Dołączył: 25 Cze 2010
Posty: 23
Wysłany: Śro Sie 10, 2011 5:46 pm   Podatki itp

Witam, mam pytanie do Was, belasting wysyła mi papiery o istniejącym długu, bo niby otrzymywałem od niech pieniądze tak zwane dofinansowanie do ubezpieczania, któreych w 80% nie widziałem na oczy, dodatkowo nie otrzymałem zwrotu za rok 2009 a rozliczałem sięw terminie.

Do meritum, wszystko począwszy od zwrotu podatku do dofinansowania do ubezpieczenia załatwiałem poprzez polsko-holenderskie biuro podatkowe, gdy ich poprosiłem o pomoc, z początku napisali po tyg ze belasting dał odpowiedź w mojej sprawie i wszystkie pieniądze co niby dostałem + zwrot 2009 poszedł na inne konta bankowe i odzyskanie ich będzie mnie kosztowało około 30eu ( procedura TOR ) , po 2 tyg ciągnięcia tej sprawy odpisali, że są zaskoczeni odpowiedzią z urzędu skarbowego i wszystko się zgadza i rozpoczęcie procedury TOR nie jest konieczne i mam spłacić cały dług około 2000eu ( których nie widziałem na oczy ) + moje zaległy zwrot którego nie otrzymałem około 1000eu ( razem ponoszę straty około 12.000zł ) pięknie...

No i co dalej, biuro podatkowe napisało abym wysłał im skan konta bankowego no to im wysłałem, i tam jest czarno na białym że z tych 2000eu dostałem jedyne 698eu i ze nie dostałem zwrotu podatku około 1000eu, po czym biuro napisało

'' Przepraszamy, ale nie możemy się zająć Pana sprawą, pozdrawiamy ''

Pierwsze co nasuwa się na myśl, to gdzię się podziały moje pieniądze ... :(


I pytanie do Was, co w takich sprawach się robi, ciągle naliczają odsetki, proszę o jakieś rady!!!

GaduGadu: 6412099 (można pisać)
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Śro Sie 10, 2011 6:40 pm   

http://forum.niedziela.nl/viewtopic.php?p=56435
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group