NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gochna H
Pon Sie 29, 2011 8:22 pm
Zycie po studiach w Holandii realia ?
Autor Wiadomość
trOnk12 
Poczatkujacy

Dołączył: 22 Sie 2011
Posty: 28
Wysłany: Pią Sie 26, 2011 3:43 pm   Zycie po studiach w Holandii realia ?

Witam byc moze ze sprowadze dzieciaka do holandii :) ma on 14 lat wiec jezyka sie nauczy, ma rowniez dobre prodyspozycje do nauk jak narazie i zalozmy ze skonczy studia interesuja go komputery a nawet kiedys bral udzial w kursie jezyka c++ ( jestem rowniez po informatyce ale na innym poziomie :) wiec moze po mnie ma te zainteresowania ) wiec zalozmy ze rowniez studia informatyczne skonczy.

tutaj me pytania znacie moze ludzi po studiach w holandii jak sie im zyje :) ?? chodzi mi o sprawy materialne :) Mozecie nawet napisac jakie ma auto i jaka powierzchnosc ma jego dom konkrety mile widziane naprawde chcialabym wiedziec jakby to wygladala u mojego synka !!

POZDRAWIAM MATEUSZ




sypiesz tematami jak z rekawa zanim zaczniejsz umieszczac wciaz nowe ,zapoznaj sie z tymi ktore sa juz na forum ... o a tu jeden z twoich tematow


http://www.niedziela.nl/f...ghlight=#236538
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pon Sie 29, 2011 8:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
auger 
Nieśmiały użytkownik

Pomógł: 2 razy
Wiek: 42
Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 50
Skąd: Dordrecht
Wysłany: Pią Sie 26, 2011 5:18 pm   

trOnk12 napisał/a:
Mozecie nawet napisac jakie ma auto i jaka powierzchnosc ma jego dom konkrety mile widziane naprawde chcialabym wiedziec jakby to wygladala u mojego synka !!

Że niby jak? Auto, powierzchnia domu? Chcesz, to ci powiem... Mam znajomego po studiach, który nie ma auta, mieszka w kawalerce ze spółdzielni, siedzi na zasiłku i jest wiecznie "pod wpływem", bo przegrał swoje życie w kasynie i coffeeshopie. Zadowolony? Na twoim miejscu pomyślałbym raczej jak dobrze wychować swoje dziecko, wykształcić i uchronić je przed niebezpieczeństwami czyhającymi wokoło...
Normalnie szklane domy z "Przedwiośnia" Żeromskiego...
_________________
:-)
 
 
 
trOnk12 
Poczatkujacy

Dołączył: 22 Sie 2011
Posty: 28
Wysłany: Pią Sie 26, 2011 5:30 pm   

No nie oczekiwalem takiej odpowiedzi ... o wychowaniu nie musisz mi nic mowic ... chce tylko uslyszec konkretna odopwiedz na moje pytanie , czyli na jakim poziomie sie zyje po studiach ... informatyki
 
 
guust 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 546
Wysłany: Pią Sie 26, 2011 5:43 pm   

300m^2, porsche cayenne - on, mazda 6 - ona, 3 zdolnych dzieci, piekna zona, 2 psy, i ojciec co ma kompleksy bo pochodzi z biednego kraju..... :039:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group