NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przelot samolotem z Amsterdamu do Katowic - prosze o pomoc
Autor Wiadomość
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 35
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Nie Gru 16, 2007 7:49 pm   Przelot samolotem z Amsterdamu do Katowic - prosze o pomoc

Witam,

Zastanawiam sie czy nie wrócić z Holandii właśnie samolotem (powrót cos kolo 25-27 styczeń )

Mam prozbe czy mógłby mi ktoś podać mniej więcej cene takiej usługi jezeli bilet zamówił bym gdzieś na dniach ...

Szukałem na necie ale cos nie bardzo mi to wyszło - może ktoś z forum mogłby mi podać namiary na jakies stronki itp albo jakieś przydatne info...

Z góry dziekuje za pomoc
Daniel

Psss
Nie wiem czy wybrałem dobry dział ale moim skromnym zdaniem chyba tak... jezeli nie to prosze o przeniesienie do tam gdzie trzeba;)
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
meg 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 02 Lut 2007
Posty: 95
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Nie Gru 16, 2007 7:53 pm   

na Slask najtaniej wizzair z Eindhoven
kiedys z Amsterdamu latal sky europe do Krakowa, ale juz nie lataja
na styczen polecam wizzair zobacz strone internetowa:
http://wizzair.com
 
 
silver 
Poczatkujacy

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Wrz 2007
Posty: 29
Skąd: Rotterdam/Katowice
Wysłany: Pią Mar 07, 2008 11:18 pm   

od kwietnia 2008 zaczyna latac CENTRALWINGS na trasie KRAKOW-AMSTERDAM choc jak donosza moje zrodla nie wiadomo jak dlugo polata poniewaz firma zanotowala dosc duzy dolek w zeszlym roku i trwaja negocjacje co dalej - byc moze firma bedzie latac tylko na lotach czarterowych w polskich biurach podrozy wiec pozostaje Eindhoven :) w razie czego

Pozdrawiam

SILVER
Ostatnio zmieniony przez silver Pią Mar 07, 2008 11:40 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group