NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kłopoty z kartą i dostępem do konta ing...
Autor Wiadomość
AtomicFeelings 
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 2
Wysłany: Wto Paź 18, 2011 7:59 am   Kłopoty z kartą i dostępem do konta ing...

Witam.

Przedstawie swoją sytuacje:

Mam dwie karty ing, z czego jedną sam sobie wyrobiłem bo stara mi się rozmagnesowała a drugą przysłali mi z holandii nie wiadomo po co. Cały czas jednej używałem, chociaż ostatnio przez 3 miesiące nie używałem jej i gdy wczoraj chciałem z niej pieniądze wypłacić w Polsce wyskakuje mi komunikat w bankomacie "Bankomat nie obsługuje tej karty albo jest ona nieaktywna".

Więc wróciłem do domu po drugą kartę, której pierwszy raz wczoraj używałem i ten sam problem. Później jeszcze spróbuje zapłacić jedną z tych kart może to się chociaż uda.

A drugi problem jest taki że gdy chciałem się zalogować do internetowego konta i zmienić sobie hasło to musiałem już na tę drugą kartę. I teraz nie wiem czy nowy login i hasło przyjdą w dwóch kopertach pod wskazany adres, czy też przyjdzie tylko login a hasło będę musiał w banku odebrać.

Bo jeśli w banku osobiście to mam przechlapane, bo bym sobie musiał nowy pasek niemiecki wyrobić i jechać specjalnie do NL po swoją kasę...

Jeszcze jedno pytanie, gdybym chciał zamknąć konto z polski a mam na nim około 1700Euro to wtedy wyślą mi na inny numer konta kasę?

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez AtomicFeelings Wto Paź 18, 2011 8:27 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Wto Paź 18, 2011 8:21 am   

Cytat:
Mam dwie karty ing, z czego jedną sam sobie wyrobiłem bo stara mi się rozmagnesowała a drugą przysłali mi z holandii nie wiadomo po co. Cały czas jednej używałem, chociaż ostatnio przez 3 miesiące nie używałem jej


ales namotal :029:


poczytaj co pisza w podobnych watkach

http://forum.niedziela.nl/viewtopic.php?t=63223

http://www.niedziela.nl/i...pl&cr=countryNL
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Wto Paź 18, 2011 8:24 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group