NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
AZOR biuro w rotterdamie
Autor Wiadomość
poziq
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Sty 2012
Posty: 3
Wysłany: Pon Lut 27, 2012 8:05 pm   AZOR biuro w rotterdamie

przestrzegam przed tym biurem pośrednictwa pracy. czytałem wcześniejsze komentarze z 2008 i 2010 roku ale myślałem że może coś się zmieniło. niestety dzisiaj na własnej skórze przekonałem się jaka jest prawda. obóz pracy to mało powiedziane. wywieźli nas do firmy VANLIND przy plantach. praca od 6:00, w południe dowiedzieliśmy się od przypadkowego pracownika że mamy pracować do 21 !!! żadnej umowy, kontraktu, wszystko na krzywy ryj. kiedy zadzwoniłem do szefa AZORA całego pana Mustafy (marokańczyka) bez ogródek powiedział że może, może jutro podjedzie z kontraktem i jak chcemy to możemy spadać do domu jak nam się nie podoba. dzień wcześniej w niedziele w biurze zarzekał sie że praca jest maksymalnie do 18 a przed pracą podpiszemy kontrakty. przestrzegam przed tym biurem. wszyscy ludzie którzy tam pracowali mieszkali na ich domkach więc nie mogli nawet się odezwać bo stracili by miejsce zamieszkania. sloganem tej firmy powinno być "Arbeit macht frei". unikajcie tego biura. ja wraz z trzema kolegami po prostu uciekliśmy. nawet do ubikacji zabraniali nam wychodzić poza przerwami, a ich szef traktował nas jak bydło, gdy człowiek na chwilę stanął aby odpocząć ten zjawiał się nie wiadomo skąd i darł się jak szaleniec "tempo, tempo, tempo".
 
 
dzagunias22 
Poczatkujacy

Wiek: 38
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 3
Wysłany: Śro Mar 28, 2012 11:07 am   

Witam, widze ze nic nie zmienilo sie w firmie AZOR, pracowalam w 2010 roku w tej firmie... to prawda ostrzegam ludzi przed praca w AZORZE, maja zakwaterowania w Rotterdamie, praca w Booskop w firmie VAN LINT, pracuje sie bardzo dlugo nawet w upaly nie mozesz isc napic sie wody, plecy bola bo praca jest na polu lub w szklarnii bindujesz planty maszynka nie warto tracic zdrowia, Mustafa szef i jego prawa reka Kamal 2 marokancow - zero szacunku do ludzi, nie warto pracowac przez biuro Azor jest wiele innych lepszych biur
 
 
YANNOSICK 
Super gaduła
Cogito ergo sum


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 389
Skąd: Zeeland
Wysłany: Śro Mar 28, 2012 11:58 am   

AZOR. Hmm jakieś takie psie biuro...
_________________
If You always follow, You will never lead.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group