NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie dobrze zjesc i niedrogo
Autor Wiadomość
jagodka 
Gaduła nad gadułami :-)
zona udomowiona


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 601
Skąd: HAGA
Wysłany: Nie Lis 28, 2010 11:55 am   Gdzie dobrze zjesc i niedrogo

Wszystkim tym co lubia orientalna kuchnie, kuchnie indyjska serdecznie polecam restauracje w Rotterdamie
Restaurant Zainab Roshni Mahal

Nieuwe Binnenweg 317,
3021 GH ROTTERDAM
T: 0104771244
Email: [email protected]
maandag t/m zondag 16:00-23:00
http://www.indianfoodz.nl/

Jedzenie jest swietne, nie za ostre ale jednak zachowany oryginalny smak a nie tak jak inne indyjskie restauracje ktore gotuja po europejsku tak ze nie wiem czy jem jakies pieczerki w sosie czy prawdziwe curry :)
No i co najwazniejsze maja oni opcje bufetu za 14 euro za osobe i jedzenie bez limitu. Ja naprawde unikam miejsca tego typu ale ta restauracja zostala mi polecona przez stalych tam bywalcow i teraz ja wszystkim polecam bo jedzenie jest swietne swieze co inaczej nie moz ebyc przy takiej liczbie klientow, czesto trzeba wczesniej zadzwonic w weekendy aby zarezerwowac stolik.
Ja zawsze lubie ich szpinak, ryz, grilowany kurczak tandoori i najlepsze ze wszystkich kurczak w sosie miodowym - pychota!
Oprocz tych co wymienilam maja oni europejska zupke ;) jeszcze jedne curry z kurczaka, jednao z jagnieciny, dwa warzywne, salatki i dwa desery.
Dodatkowo mozna kupic chlebek naan i picie ktore nie jest wliczone w buffet cene ale w koncu na czyms oni musza zarobic ;)
Tak wiec goraco polecam ta restauracje dla tych co lubia indyjskie jedzenie, szczegolnie dla znawcow - napewno sie nie zawiedziecie ;)
Informacja dl atych komu robi to znaczenie: jedzenie jest halal ale mozna dostac napoje alkoholowe



Kolejnym miejscem jest
VAPIANO w DEN HAAG
BUITENHOF 45-51 .
2513 AH DEN HAAG
PHONE: +31 (70) 365 06 87 begin_of_the_skype_highlighting              +31 (70) 365 06 87      end_of_the_skype_highlighting
OPENINGSTIJDEN
ZO. - DO. 10.00 - 24.00 . VR. EN ZA. 10.00 - 01.00
http://www.vapiano.com/

Dla milosnikow pizzy i pasty. Jedzenie smaczne, robione w kilka minut przed Toba :)
Vapiano ma inny system platniczy: dostajesz karte ktora przed kazdym zamowieniem skanujesz a kucharz wbija na nia cene, za jedzenie, za picie, desery. Jest to taki self service z taca podchodzisz i wybierasz co chcesz jesc, nie ma rezerwacji stolikow siadasz gdzie chcesz. iejscie w miare przyjacielskie dla dzieci, duzo miejsca (dwa poziomy). Po skonczeniu posilku dajesz przy kasie karte gdzie jest wszystko podliczone co zjadles i tyle placisz - super opcja gdy sie idzie na kolacje z kims za kogo nie masz checi placic rachunku :D
Napoje alkoholowe rowniez dostepne

A teraz czekam na Wasze propozycje :) [/i]
Ostatnio zmieniony przez jagodka Nie Lis 28, 2010 11:57 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Nie Lis 28, 2010 12:56 pm   

Vapiano to sieciowka :) Mozna ich rowniez w PL znalesc
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Nie Lis 28, 2010 3:25 pm   

Genki-Tei - japonska restauracja z otwarta kuchnia... z zewnatrz nie wyglada najciekawiej... ale jedzenie paluszki lizac... z wieksza grupa warto zarezerwowac:-)

Dagelijkse Groenmarkt 31,
2513AL, Den Haag
Tel (070) 363 88 39
http://www.genki-tei.nl/

Tapasbar Mi Vida - nazwa mowi sama za siebie...
Lange Houtstraat 25,
2511 CV Den Haag
tel. 070 346 5637 ‎
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Nie Lis 28, 2010 3:28 pm   

zapomnialam dodac, ze w obu restauracja jest dostateczny wybor wegetarjanskich potraw:-)
 
 
Mucha_75 
Gaduła nad gadułami :-)
Mucha

Pomógł: 13 razy
Wiek: 49
Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 624
Skąd: Schiedam, GA
Wysłany: Nie Lis 28, 2010 5:23 pm   

Schiedam, polecam grecką restaurację, http://www.restaurantsamos.nl/ , jedzenie rewelacja, ceny w miarę, atmosfera przyjemna.
Ostatnio zmieniony przez Mucha_75 Nie Lis 28, 2010 5:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
aneta 23 
Gaduła

Pomogła: 2 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 20 Maj 2008
Posty: 153
Skąd: Den Haag
Wysłany: Pią Maj 27, 2011 9:38 am   

Czy ktoś mi może polecić dobrą restauracje W Den Haag w której można zrobić przyjęcie np Komunię Św.
 
 
jw1987 
Poczatkujacy

Dołączyła: 13 Sty 2009
Posty: 34
Wysłany: Sob Cze 11, 2011 8:27 pm   Noordwijk

Mieszkam w Noordwijku już od 3 lat. Przepyszne jedzenie maja w Flamingo w Noordwijkerhout. Serwują kuchnię azjatycką.
Możesz wybrać dania z bufetu- do wyboru do koloru oraz wybrać składniki i kucharze zrobią ci z tego co wybrałeś/aś coś pysznego.
Cena to 25 euro od osoby z tym, że można jeść i pić do oporu przez dwie godziny. Ja z narzeczonym wymiękamy zwykle przed upływem tego czasu.
Na wynos często bierzemy chińszczyznę z Ko Sing zawsze ten sam zestaw który rzekomo jest dla jednej osoby, ale jest w dwójkę nie do pożarcia. Trzeba prosić o maand menu( kip krokante, kip in tomatensaus en bami of nasi- dwa ostatnie do wyboru- makaron lub ryż) płacisz za ten zestaw 10,50 euro . Pychota. tj na Kerkstraat 79 koło Digrosa.
 
 
Estamos 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 6 razy
Wiek: 39
Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 426
Skąd: provincie Utrecht...
Wysłany: Sob Cze 11, 2011 10:46 pm   

Barbecoa w Houten. http://www.barbacoa.nl/arrangementen.php
W restauracjach typu raz płacisz jesz dowoli, jedna rzecz mnie boli. Tam dużo jedzenia ludzie marnują. Powinni wprowadzić opłatę extra za to czego się nie zje.

A ja jak mam czas, to zabieram z AH allerhande i sam próbuje różnych potraw. W Holandii zawsze podobało mi się to, że w każdym AH czy Jumbo można tak ot kupić przyprawy orientalne czy świeżą szałwię. Nie to co w Ge Esie!!!:P
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Czw Lip 07, 2011 7:19 pm   

W Tilburgu polecam turecką restaurację La Lezar, Bredaseweg 177. Dobre jedzenie, elegancko podane, w weekendy muzyka na żywo. Czynne do ostatniego klienta ;) Dla wegetarian - De Imme, Willem II Straat. Drie Gezusters na Piusplein 10, fajny kręcący się bar, dobre jedzenie, dla wegetarian w menu - coś Wam kucharz ugotuje :D Ugotował pysznie :) I jeszcze taki bar Yammie na Telegraafstraat, trochę fast food, dowożą zamówienia tez pod adres, odkryłam przez Groupona - miła obsługa, wygodne sofy, a ich azjatyckie jedzenie daje radę!
_________________
<cenzura>
 
 
bLAZ
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Cze 2013
Posty: 4
Wysłany: Sob Cze 22, 2013 11:29 am   

Czy ktoś mógłby polecić jakieś niedrogie miejsce w Noordwijk an Zee? Byłem tam kiedyś chwilę i ciężko było znaleźć coś niedrogiego. Teraz będę parę dni i dobrze by było wiedzieć gdzie się wybrać.
 
 
przemekm26 
Gaduła
GD

Wiek: 41
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 183
Wysłany: Sob Cze 22, 2013 1:09 pm   

Klein Zakopane Decydujac sie tutaj na posilek macie duza szanse na uczestnictwo w ceremoni jedzenia, bo Pani Gospodyni doskonale wie jak sprawic by jedzenie smakowalo jeszcze lepiej.



czesc postu edytowana nie na temat
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Nie Lis 03, 2013 12:06 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group