NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Panicelinka
Nie Gru 29, 2019 10:14 pm
In Person i VSP Netwerk
Autor Wiadomość
Szpilman30 
Poczatkujacy

Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 2
Wysłany: Nie Gru 05, 2010 4:38 pm   In Person i VSP Netwerk

W celu poprwienia swojej sytuacji materialnej zrezygnowalem z pracy w swietnej firmie i zaczalem prace dla Inperson.Holenderka ktora siedzi w biurze naobiecywala mi że będzie wspaniale, ze jest duzo pracy, ze naprawde da sie zarobic i takie tam.Stek bzdur. Nie ma pracy ( caly tydzien siedzialem w domu ), w ciagu trzech tygodni zarobilem 221 euro....
Nigdy w zyciu odkad jestem w NL nie trafilem na gorsza firme. Wyzysk na maxa, zero kasy i kupa stresu.Ludzie tam tracą zmysły.Mam nadzieje ze uda mi sie o tym szybko zapomniec.Nikomu tej pracy nie polecam.Trzymajcie sie z daleka od tej firmy.Jest tyle pracy w NL ze naprawde nie ma problemu ze znalezieniem czegos konkretnego.
 
 
 
lusia0101 
Gaduła nad gadułami :-)
UWAGA! Dyslektyk!


Pomogła: 6 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 500
Skąd: Drenthe
Wysłany: Nie Gru 05, 2010 6:12 pm   

Szpilman30 napisał/a:
Jest tyle pracy w NL ze naprawde nie ma problemu ze znalezieniem czegos konkretnego.
:/

In Person? A w jakim miescie pracowales lub pod w jakim miescie siedzibe mial twoj oddzial in person? Powiedz cos wiecej, bo ja staram sie wlasnie do nich dostac, ale cos o nich nie za duzo w necie.
_________________
Pomagam w miare mozliwosci :)
 
 
 
Winter 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Sie 2009
Posty: 453
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Pon Gru 06, 2010 12:37 pm   

Pracowałem kiedyś w Venendaal i byli tam ludzie z In Personu. Ogólnie słabe zarobki mieli (prawie 8 € brutto) i co najlepsze, soboty obowiązkowe i bezpłatne!!!
 
 
Szpilman30 
Poczatkujacy

Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 2
Wysłany: Pon Gru 06, 2010 2:40 pm   

pracowałem w Utrechcie na Ruthefordweg. Z daleka od tej firma ludzie dla waszego własnego dobra
 
 
 
bobikpl 
Super gaduła
:)


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 352
Skąd: Friesland
Wysłany: Pon Gru 06, 2010 7:04 pm   

In Person Heerenveen.Pracę dla żony znalazłem na www.werk.nl.
Rozmowa na Mc Donalds :) w naszej okolicy (żeby nie trzeba było specjalnie jechać-super),kontrakt pocztą.
Żona pracowała pół rok.Dosłownie żadnych problemów z wypłatami.Po przejściu na bezpośredni kontrakt do firmy wypłacone wakacyjne i urlopowe.

Tylko że...zatrudniona jak "Holenderka" wieciie o co mi chodzi,własne auto,BSN,ubezpieczenie,miejsce zamieszkania,język,praca z Holendrami

Ja pracowałem kiedyś w Randstad,najlepsze biuro w NL.
Ale to był Randstad Polen...Bóżesz ty mój,masakra :088:
 
 
patisiok 
Poczatkujacy
patisiok

Dołączyła: 08 Sty 2010
Posty: 2
Wysłany: Czw Gru 16, 2010 11:30 pm   

Szpilman30 napisał/a:
pracowałem w Utrechcie na Ruthefordweg. Z daleka od tej firma ludzie dla waszego własnego dobra
......................................................Zgadzam sie ze Szpilmanem w 100 procentach.Obiecuja prace,godziny itd.A potem ludzie pracuja po 2 lub 3 dni na tydzien jak dobrze pojdzie.Grafik zmienia sie po 2 3 razy w tygodniu.Wprowadzili system karania pracownikow 3 upomnienia i wylatujesz.Pracownik ma byc w pelni dyspozycyjny i czekac az zadzwonia.Ustalaja grafik gdzie ludzie maja prace na 7 dni w tygoniu,a pracuje sie po dwa dni.Powinni ludziom od razu przedstawic sprawe jasno ze to praca na telefon,a nie obiecywac godziny.A jak masz pretensje to od pan z biura uslyszysz,ze jak ci sie nie podoba to czas pomyslec o zmianie pracodawcy.
_________________
patisiok
 
 
madmad123 
Poczatkujacy

Wiek: 99
Dołączył: 17 Lis 2009
Posty: 20
Skąd: Daleka
Wysłany: Pon Gru 20, 2010 8:10 pm   

Szpilman30, co do pracy to zależy jak kto trafi :P My akurat na inslagu ( przyjecie towaru ) mamy po 10 gdz dziennie( chociaż to też może ulec zmianie w najbliższym czasie ). Z tym że pracy dla ludzi na maszynach nie ma to akurat się zgadzam, ale ogólnie pani koordynatorka Patricia, jest bardzo milą i sympatyczną osobą, z którą wszystko da się załatwić.

Ps. Szpilman30, jeżeli miałeś tak wspaniałą prace to po co z niej rezygnowałeś ? Ja słyszałem inną historyjke, jak to w biurze pokazałeś kawałek wycięty z jakiegoś solarisa i ile ty to nie zarabiałeś :) Masz trochę wybujałe ego stary :)
 
 
ghdstore3u 
Poczatkujacy
vwx971

Wiek: 67
Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 26
Skąd: England
Wysłany: Pon Sty 10, 2011 4:39 am   

spam
Ostatnio zmieniony przez Duuvelke Pon Sty 10, 2011 12:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mateusz24 
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Maj 2008
Posty: 17
Skąd: utrecht
Wysłany: Pią Sty 14, 2011 3:49 pm   

A Szpilman To ktory to ?? Ten co przychodzil w bialych skarpetkach i klapkach do pracy i mowil ze on tego nie moze robic i tego nie moze robic bo musi dbac o dlonie bo jest pianista ?? Stary jesli to ty Napisales To i tak sie ciesz Ze Cie Tak Dlugo Trzymali bo ja po pierwszym Takim Tekscie bym Cie Wywalil.. co do tego ze Miales Lepsza prace no Byc moze bo jak ja bylbym na tyle Głupi aby pozwolić swojej dziewczynie tanczyc na rurce to tez bysmy mieli duzo kasy(sami to sie chwaliliscie) mogles przewidziec ze przechodząc do Firmy Ktora tak naprawde powstała Dopiero i startuje od 0 mogło być nie tak kolorowo ale trzeba ruszyc swoje szare komorki... Na dzien Dzisiejszy dla Inf Innych Praca W Tej Firmie sie rozkreca i miejmy nadzieje ze juz bedzie O Wiele Lepiej... czasem trzeba być Cierpliwym Aby Pozniej Spijać Dobre Winko co do co do Wypowiedzi 2 odnośnie Kar... jesli ktos jest sumienny pracowity.. to nie musi myslec o jakis Karach a co niektórzy to przyjeżdżają na wakacje w bialych Skarpetkach :) :039:
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pią Sty 14, 2011 4:30 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
novo
Poczatkujacy

Dołączył: 12 Kwi 2012
Posty: 12
Skąd: pokoj
Wysłany: Wto Kwi 17, 2012 4:30 pm   

Witam, czy ktoś może napisac jaka jest teraz sytuacja w IP w Utrechcie? Jak z praca i zarobkami? Bo maja ogłoszenie teraz, a czytajac opinie to sa rozne i w dodatku z 2010 lub 2011
 
 
pink318 
Poczatkujacy

Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 9
Wysłany: Czw Paź 11, 2012 6:21 pm   

ja bylam na obowiazkowym treningu , mam 4 miesieczne dziecko i maz musial wziac urlop pani Kirsten obiedywala mi prace i mowila ze kazdy musi przejsc przez trening... dzwonila do mnie raz czy moge za 2 h przyjsc do pracy pwoiedzialam ze nie bo nie mam z kim dziecka zostawic... pozniej juz nie dzwonili.... a tyle obiecywania... trening nie polecam
 
 
dianula1989 
Poczatkujacy
malutka

Wiek: 34
Dołączyła: 27 Wrz 2012
Posty: 35
Skąd: UTRECHT / SRC :)
Wysłany: Wto Lis 06, 2012 3:46 pm   

novo napisał/a:
Witam, czy ktoś może napisac jaka jest teraz sytuacja w IP w Utrechcie? Jak z praca i zarobkami? Bo maja ogłoszenie teraz, a czytajac opinie to sa rozne i w dodatku z 2010 lub 2011



witam ja tam pracuje teraz, praca porazka, wyplaty miesiaczne ok 900 eu, siedzisz w domu po 3, 4 dni. grafik na nastepny dzien zmienia sie w ciagu 8 godz pracy 4 razy, system kar nadal aktualny, 3 razy podpadniesz i wylatujesz! PORAZKAAAA!!

[ Dodano: Śro Lis 28, 2012 1:22 pm ]
dianula1989 napisał/a:
novo napisał/a:
Witam, czy ktoś może napisac jaka jest teraz sytuacja w IP w Utrechcie? Jak z praca i zarobkami? Bo maja ogłoszenie teraz, a czytajac opinie to sa rozne i w dodatku z 2010 lub 2011



witam ja tam pracuje teraz, praca porazka, wyplaty miesiaczne ok 900 eu, siedzisz w domu po 3, 4 dni. grafik na nastepny dzien zmienia sie w ciagu 8 godz pracy 4 razy, system kar nadal aktualny, 3 razy podpadniesz i wylatujesz! PORAZKAAAA!!



napisze cos jeszcze:D zmienilo sie dosc:D pracuja luddzie po 2 dni w tygodniu:D superrrrrr
(ja sama mam narazie 5 dzien pracy w ciagu 3 tyg:))))) normalnie wakacje.
wspaniala firma I.P wprowadzila teraz takie cos - kare - ludzie ktorzy jada na swieta do domu (urlop) pracuja ZAWSZE 1 DZIEN MNIEJ niz ludzie ktorzy zostaja :D a w tamtym roku mowili : ci ktorzy chca urlop dostana go bez zadnych konsekwencji.... (bez konsekwencji taaa? ) dyskryminacja i tyle... bez komentarza!!
:013:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group