NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wszyscy oszukani? Nie wierze.
Autor Wiadomość
ewka8558
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Paź 2012
Posty: 3
Wysłany: Pon Paź 08, 2012 11:47 pm   Wszyscy oszukani? Nie wierze.

Przeszukałam tutaj całe forum i jestem w szoku, tyle osob oszukanych... albo ludzie mają za duże oczekiwania, już sama nie wiem. Więc opowiem Wam moją historie z Holandia,ja pojechałam pierwszy raz w życiu na Holandie i trafiłam na prace w sklepie ogrodniczym.
WARUNKI:
stawke miałam wiekową ale z racji tego, że nie miałam 23 lat nie musiałam płacic za mieszkanie.
Pracowałam po 7,5 godziny na dzień(46 w tygodniu), codziennie od pn-sob od 9 do 18 (w tym była przerwa 1h i dwie przerwy po 15 min) niedziele wolne.
Na tydzień wychodziłam na czysto 300 euro, osoby powyzej 23 lat miały około 340 minus mieszkanie 40 euro, żadnych dodatkowych opłat.
Ci którzy dojezdzali do pracy mieli zapewnione rowery lub mieli auta firmowe i za paliwo zwracane. Praca legalna. Mieszkania- domy jednorodzinne, po 8 osob na domku, w pokoju 1-2 osoby (jesli byla para lub znajomi byli razem w pokoju, jesli ktos sam jezdzil to sam mieszkal na domku bez koptowania.Praca cały rok.
Ludzie opowiadali o pracy na kosmetykach, perfumach, cukierkach ale na internecie żadnych pozytywnych opinii nigdzie nie mozna znaleźć, sami oszukani, wbrew temu co opowiadali ludzie którzy tam byli.
Nikt nie był w jakiejś sprawdzonej pracy? Żeby coś polecić...?
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Wto Paź 09, 2012 6:52 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Wto Paź 09, 2012 11:05 pm   

Dziwny ten Twój post :119: tzn. czego oczekujesz w naszych odpowiedziach???
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Wto Paź 09, 2012 11:11 pm   

agastepa13, liczy na odpowiedzi typu : tam szukaja ludzi , daja dobra kase i mieszkanie . tu masz adres i jutro do pracy .
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group