NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Eneco
Autor Wiadomość
jadwiga25 
Poczatkujacy

Dołączyła: 24 Maj 2009
Posty: 10
Skąd: Rotterdam
  Wysłany: Pią Paź 12, 2012 12:28 pm   Eneco

Witam zaplacilam rachunek za prad jak co miesiac a oni po 2 miesiacach stwierdzili ze nie oploacilam rachunku za lipiec mam wielka prosbe do was czy wie ktos moze w jaki sposob mam im to udowowodnic rachunki oplacam przez konto internetowe w ING czy np.jest mozliwosc przeslania im na jakiegos meila potwierdzenie wplaty jesli tak prosze podajcie mi go a jesli jest inne rozwiazanie to piszcie o nim Wielkie dzipomoc :039:
 
 
Asia197999 
Nieśmiały użytkownik
Kasia111

Dołączyła: 04 Maj 2011
Posty: 71
Wysłany: Pią Paź 12, 2012 12:58 pm   

Jezeli robiles przelew i dobrze wpisals numer konta oraz w opisie wpisales "ZE TO TY" placisz rachunek to jest to niepodwazalny dowod. Zrob wyciag z konta , lub printscrin i wyslij im e-mailem. Jezeli nie poskutkuje zadzwon , wyslij faksem lub jedz osobiscie.


Natomiast jezeli Pani w eneco twierdzi ze pieniadze nie wyplynely to albo podales zly numer konta, albo w opisie nie podales imienia i nazwiska i adresu.

[ Dodano: Pią Paź 12, 2012 12:59 pm ]
Teraz zauwazylam ze jestes kobietą:-) przepraszam i pozdrawiam:-)

[ Dodano: Pią Paź 12, 2012 1:01 pm ]
E-mail do eneco napewno masz na umowie, a jak nie to jest w internecie.
 
 
jadwiga25 
Poczatkujacy

Dołączyła: 24 Maj 2009
Posty: 10
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Pią Paź 12, 2012 1:09 pm   

Sprawdzilam wszystko trzy razy i z mojej strony na 100% nie wystapil zaden blad wielkie dzieki Asia197999 za informacje a takie jeszcze pytanko do ciebie jak zrobic ten printscrin poniewaz pierwszy raz slysze taka nazwe pozdrawiam
 
 
zaq 
Mega gaduła
miszcz nad miszcze


Pomógł: 96 razy
Wiek: 102
Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 2348
Skąd: z Nienacka k/Ams
Wysłany: Pią Paź 12, 2012 1:22 pm   

nacisnij na klawiaturze klawisz "Print Screen", a potem otworz np. mspaint albo word i wklej (ctrl+v) to co masz w schowku.

nie mam konta w ing, ale na pewno da sie tam jakos wyeksportowac szczegoly transakcji do jakiegos normalnego formatu (pdf, word). na pewno bedzie lepiej wygladalo niz zrzut ekranu:)
_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierza w ich prawdziwosc." - Abraham Lincoln

"Dlaczego meteoryty zawsze lądują w kraterach?" - Sedes z Porcelitu

http://bynajmniej.net
 
 
 
jadwiga25 
Poczatkujacy

Dołączyła: 24 Maj 2009
Posty: 10
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Pią Paź 12, 2012 1:36 pm   

ok tak zrobie dziekuje bardzo za szczegolowy opis pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group