NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Masaz na bol plecow.
Autor Wiadomość
madx2
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 09 Cze 2007
Posty: 53
Wysłany: Pon Kwi 07, 2008 7:24 pm   Masaz na bol plecow.

Witam, od paru miesiacy bola mnie plecy raz mocniej raz gorzej, czasem tak ze z lozka wstac nie moge, Mozecie mi polecic kogos dobrego od masazu, najlepiej niedaleko mnie mieszkam w Noordwijk niedaleko hagi. Oczywiscie dojade. Pozdrawiam
 
 
lanya 
Poczatkujacy


Pomogła: 1 raz
Wiek: 41
Dołączyła: 21 Lut 2008
Posty: 48
Skąd: Groningen
Wysłany: Pon Kwi 07, 2008 9:11 pm   

salony masazu mozesz znalezc na tej stronce:
http://massagesalons.goedbegin.com/

ewentualnie poszukac na http://yellowpages.nl/search.ds

wybor w calej Holandii jest dosc duzy :) a sportmassage przewaznie pomaga na plecy ;)
_________________
Nie uderzenie mlota, lecz taniec wody czyni zwir tak pieknie okraglym
 
 
mila 
Poczatkujacy

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Lut 2008
Posty: 1
Wysłany: Śro Cze 04, 2008 5:15 pm   Wykonuje masaze / sportowy i przeciwbolowy /

Polecam sie na masaz klasyczny sportowy przeciwbolowy / plecy ramiona kregi szyjne /
Wiecej info pod nr 06 15 456 850
 
 
Ewa P 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 546
Skąd: NL
Wysłany: Śro Cze 04, 2008 8:51 pm   

Ostatnio zakupilam sobie super poduszke masujaca, mozna ja uzyc na masaz stop( ma specjalne kieszonki gdzie sie wklada stopy), lub do masowania plecow. Mozna ja kupic w sklepie "'Action'", sklepy te sa na terenie calej Holandii i mozna znalesc fajne rzeczy za malutka cene. Koszt poduszki to 3 euro.

Wiadomo ze poduszka to nie to samo co normalny masaz, ale zawsze to cos co pomoze chociaz troszeczke :) Mi pomoglo na bole plecow, a przy okazji super masaz stóp.
Polecam

A poduszka jest na baterie, 2- D20 i dziala pod wplywem nacisku na nia.
Pozdrawiam :039: :020:
 
 
Etiro 
Poczatkujacy

Dołączyła: 08 Wrz 2007
Posty: 24
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Sob Cze 07, 2008 2:51 pm   bolące plecy?

Chętnie bym Ci pomogła z tymi plecami... ale mieszkam w Amsterdamie. Gdybyś chciał przejechać się do dobrego masażysty to polecam po prostu siebie... tak się składa, że jestem masażystką a możesz poczytać o mnie na www.akua.pl zapraszam....
Chyba, że już sobie poradziłeś.. to spoko.

tel. +31634242443
 
 
 
ania37 
Nieśmiały użytkownik
ania

Dołączyła: 16 Cze 2008
Posty: 60
Wysłany: Wto Lip 15, 2008 10:09 pm   

nie baw się w masażystów,tylko idz do l.rodzinnego po skierowanie do specjalisty.Objawy które opisujesz to ischias-czyli po holendersku hiernia.Przechodziłam z takim bólem dwa lata,aż mnie połozyło i przez 5 dni nie mogłam wstać z łóżka,póżniej 3 miesięczne zwolnienie,ale takiego bólu nie rzycze nikomu.
pozdrawiam
_________________
ania
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Wto Lip 15, 2008 11:00 pm   

ania37, uscislajac to nie hiernia lecz ...Hernia (Hernia Nuclei Pulposi, HNP) :017: mam nadzieje ze kolega ktory pisal tego posta juz wyzdrowial pozdrawiam :039:
 
 
ania37 
Nieśmiały użytkownik
ania

Dołączyła: 16 Cze 2008
Posty: 60
Wysłany: Śro Lip 16, 2008 11:46 am   

Dzięki za sprostowanie!
Ja również mam nadzieję ,że kolega wyzdrowiał.Chociaż ból pleców to nie katar i z doświadczenia wiem że nie można tego lekceważyć.
_________________
ania
 
 
b.pawlak1982 
Poczatkujacy
bełata:)

Wiek: 41
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 4
Wysłany: Pon Sty 05, 2009 2:21 pm   

hej "mila"jak daleko mieszkasz od tilburga?koniecznie potrzebuje twojej pomocy
 
 
canni.nl 
Poczatkujacy
canni.nl

Wiek: 47
Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 9
Wysłany: Sob Sty 24, 2009 1:17 am   

witam . wlasnie ...Hernie stwierdzil moj lekarz u mnie . teraz czekam na wizyte u neurologa a w miedzyczasie "zdycham "z bolu i nie moge spac nocami !!! gdyby ktos z was mogl mi pomoc z tym masazem to bylbym bardzo wdzieczny ( takiego bolu nie zycze nikomu nawet najwiekszemu wrogowi) .mieszkam w hoofddorpie. pomozcie !!!! :088:
Ostatnio zmieniony przez canni.nl Sob Sty 24, 2009 1:20 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
użytkownik78 
Poczatkujacy

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 23 Cze 2009
Posty: 18
Skąd: Den Haag
Wysłany: Czw Cze 25, 2009 11:47 am   

prosze tego rodzaju postow tu nie umieszczac jest od tego Tablica Ogloszen
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Czw Cze 25, 2009 11:49 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
xFuRiOn 
Poczatkujacy

Wiek: 41
Dołączył: 12 Lis 2014
Posty: 42
Skąd: NL
Wysłany: Sob Lut 20, 2016 4:37 pm   

Chcialbym odswiezyc temat, ma ktos jakies namiary na dobra masazystke w cenie (15-30 euro/h za relaksacyjny, leczniczy) w rejonie North Brabant. Moze byc ewentualnie Rotterdam, Dordrecht?

wiekszosc z tej stronki http://massagesalons.goedbegin.nl juz nie hula

[ Dodano: Śro Lut 24, 2016 12:51 am ]
Bylem dzisiaj w Beauty Relax Spa Manugyo. Wszystko ladnie pieknie jak sie przyszlo. Palmy rosna, rybki plywaja w podswietlana ledami sadzawce. No pieknie.

Kupilem kupon na groupon na jeden z wielu masazy do wyboru - 60 min trwania. Mialo sie zaczac o 11. Zaczelismy o 11:15. Okazalo sie ze tylko relaksacyjny do wyboru oO.

O 11:45 mila Pani przyniosla troche wody, zeby sie napic po zabiegu. Czyli wyszlo 30 minut samego masowania.

A sam zabieg tragedia. Tam gdzie mowilem, ze trzeba rozmasowac to tak jakby bala sie ruszyc. 3/4 zabiegu ruszala bez ladu ani skladu jakas banka po ciele. Przeciez nie idzie wyczuc w ten sposob gdzie sa najbardziej napiete miesnie zeby je potem rozmasowac. Reszta masazu troche nieudolne ugniatanie rekami. Jak przyszedlem taki wyszedlem, biedniejszy tylko o pare euro.

Az mi sie przypomina scena z chlopaki nie placza kiedy mowiono o Harrym z Tybetu.... :082:

NIE POLECAM !...

Ma ktos jakies sprawdzone info ?
Ostatnio zmieniony przez xFuRiOn Śro Lut 24, 2016 12:53 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Aleksandra69 
Poczatkujacy

Dołączyła: 04 Gru 2015
Posty: 5
Wysłany: Pią Lut 26, 2016 1:35 pm   

Nieźle oszukują ludzi! Na każdym kroku..
 
 
Joasia84 
Poczatkujacy

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Kwi 2016
Posty: 1
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pią Kwi 08, 2016 10:28 am   

Trzeba uważać z masażem. Należy korzystać tylko ze sprawdzonych klinik. Nieprofesjonalny masaż kręgosłupa może zrobić sporą krzywdę
_________________
Gdansk Polen
 
 
duYster 
Super gaduła
Uwaga Baba!


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 03 Gru 2007
Posty: 247
Skąd: z domu
Wysłany: Pią Kwi 08, 2016 12:44 pm   

Masz holenderskie ubezpieczenie zdrowotne? W moim przypadku mam 9 zabiegow fizjoterapeutycznych w pakiecie. Nie musisz isc do lekarza domowego po skierowanie, umow sie od razu na wizyte do fizjoterapeuty.
Naprawde szkoda plecow na partaczy, mnie po 3 zabiegach przeszly wszystkie bole- pani mi jeszcze pokazala cwiczenia do zastosowania w domu. A jeden zabieg trwa dokladnie 30 minut. Po pierwszym razie bylam jak na haju, mialam goraczke i spalam 12 godzin :033: Ale jakie uczucie jak wstajesz nastepnego dnia i czujesz sie jakbys znowu mial 20 lat! Powodzenia!
_________________
Racja jest jak dupa, kazdy ma swoja...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group