NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ROC.NL
Autor Wiadomość
marzena 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 99
Wysłany: Śro Lut 18, 2009 6:54 pm   

Pokręcone to wszystko, mnie i telefonicznie i na spotkaniu informacyjnym 2 tyg. temu informowali,ze gemeente nie współpracuje już z Intopem.

Catarzyna, ciekawe jak długo bedziesz czekała na rozpoczęcie kursu, ja mam kontrakt od listopada, a o rozpoczęciu zajęć ani hu hu...
Ostatnio zmieniony przez marzena Śro Lut 18, 2009 8:47 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Catarzyna 
Gaduła

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 117
Skąd: Den Haag
Wysłany: Śro Lut 18, 2009 7:46 pm   

Szeda mozesz napisac co jest nie tak z tym intopem, bo jestem teraz lekko zaniepokojona

[ Dodano: Sro Lut 18, 2009 7:49 pm ]
Szada mogłabyś napisać co słyszałaś o intopie ? Bo jestem lekko zaniepokojona

[ Dodano: Sro Lut 18, 2009 8:03 pm ]
szeda jak mozesz to napisz co wiesz o tym intopie, bo jestem zaniepokojona.
_________________
Catarzyna
 
 
szeda 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 09 Mar 2007
Posty: 514
Skąd: Haga
Wysłany: Śro Lut 18, 2009 9:21 pm   

ztcw. tak jak ktos tu pisal do grupy kwalifikuja na podstawie rozwiazania testu, im lepiej sie go napisze tym wyszy poziom (to nic ze np. rozumie sie te pyt. i odpowiada np. po angielsku, chyba lepiej nie wiedziec nic;) potem trudno o przeniesienie i wiele zachodu z tym
druga rzecz - to skargi na komputery - dlugo ich nie bylo, byly same materialy papierowe, kiedy juz sa nie ma dostepu do netu (a ludzie maja haslo i login do swoich cwiczen) w zasadzie kazdy rozwiazuje swoje zadania na komputerze sam na sam z monitorem, nikt tego nie objasnia, nie koryguje
trzecia - poodobno czesc nauczycieli nie jest rodowitymi Holendrami, wobec czego jak moga nauczyc poprawnie jezyka (chodzi mi o wymowe)
to sa rzeczy zaslyszane od znajomych, moglby sie ktos wypowiedziec kto uczestniczy w zajeciach
Ostatnio zmieniony przez szeda Śro Lut 18, 2009 9:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
aneta 23 
Gaduła

Pomogła: 2 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 20 Maj 2008
Posty: 153
Skąd: Den Haag
Wysłany: Śro Lut 18, 2009 9:45 pm   

szeda ja mam spotkanie dopiero 2 marca, ale również zamierzam ich poinformować, że nie mam dobrego zdania o Intop :011:
W 100% zgadam się z wypowiedzią szedy na temat szkoły Intop, słyszałam dokładnie to samo :091:
 
 
Catarzyna 
Gaduła

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 117
Skąd: Den Haag
Wysłany: Czw Lut 19, 2009 7:22 pm   

szeda i aneta23 dzięki wielkie za info:)

Wracając do Intopu - mnie ta babeczka u gemeente powiedziała, że nie mogę wybrać szkoły. Jest tylko intop i jak chcę to mogę się zapisać a jak nie chcę to nie:)
_________________
Catarzyna
 
 
aneta 23 
Gaduła

Pomogła: 2 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 20 Maj 2008
Posty: 153
Skąd: Den Haag
Wysłany: Czw Lut 19, 2009 9:34 pm   

Catarzyna Pani z Gemeente poinformowała Cię jak długo będziesz czekała na kurs?
szeda Ty to pewnie miałaś farta :038:
Ja zapytam się czy jest możliwość wybrania szkoły, jeśli nie to mówi się trudno. Przełożyłam moje spotkanie na 12stego na inną godz, ponieważ 2.03 na 11stą mi nie pasowało niestety :(
 
 
Catarzyna 
Gaduła

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 117
Skąd: Den Haag
Wysłany: Czw Lut 19, 2009 9:39 pm   

aneta 23 ta pani nie wiedziała ile bedę czekać , kiedy się zaczyna, ile trwa, w jakie dni po ile godzin - nie wiedziała nic niestety:) ale chciaz była miła - tyle dobrze:)
_________________
Catarzyna
 
 
ALICE 
Gaduła


Pomogła: 1 raz
Wiek: 104
Dołączyła: 30 Mar 2008
Posty: 109
Skąd: Holandia
Wysłany: Wto Lut 24, 2009 8:00 pm   

Widzę,że trochę się wyjaśniło w sprawie kursu od gemente i wygląda na to ,że też powinnam się udać do swojej gminy.
Dzięki za wszystkie wiadomości i opinie na ten temat.
 
 
 
szeda 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 09 Mar 2007
Posty: 514
Skąd: Haga
Wysłany: Wto Lut 24, 2009 10:59 pm   

Alicja zajrzyj tez do watku o Intop tam napisalam o tym co mnie ostatecznie spotkalo :088:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group