NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
miedzynarodowy mix
Autor Wiadomość
menso29 
Poczatkujacy

Wiek: 47
Dołączyła: 27 Sty 2007
Posty: 4
Skąd: Papendrecht
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 12:05 am   witam

witam chcialam powiedzice wam ze nei mam nic przeciwko zwiazka mieszanym ja sama mam meza holendra nigdy nie przypuszczalam ze kiedy kolwiek wyjde za obcokrajowca.Mamy dwie wspaniale coreczki ktore ucza sie jezyka polskiego i holenderskiego.wiec pozdrawiam wszystkie zwiazki mieszane i nie mieszane.
 
 
 
renata
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Paź 2006
Posty: 22
Skąd: den haag
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 9:57 am   

związki międzynarodowościowe są napewno ciekawsze heh bo poznaje się inną kulturę, inne zwyczaje. jak to mówią "miłośc nie wybiera" więc mi osobiście to nie przeszkadza a nawet wykazuje podobne zainteresowanie innymi narodowościami jak i naszą, no może z wyjątkiem turków i marokańczyków. mieszkam w dzielnicy tureckiej i przepraszam jeśli kogoś to urazi ale nie potrafie się do nich przekonać.. napewno znajdą się wśród nich tacy którzy coś sobą reprezentują ale większośc jest nie do zniesienia.
 
 
wera
Poczatkujacy

Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 17
Skąd: LIMBURG
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 10:03 am   

witam,pierwszy raz na forum,jestem prawie 12,lat w zwiazku malzenskim z holendrem,dwojka dzieci,itd.nie moglam lepiej trafic,chyba faktycznie druga polowka mnie szukala przez pol europy.
_________________
WERA
 
 
 
renata
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Paź 2006
Posty: 22
Skąd: den haag
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 10:05 am   

gratulacje :) i znów szczęśliwa polka wyszła za holendra. trzeba wysłać jakiś list gończy za polakiem który związał się z holenderką :)
 
 
wera
Poczatkujacy

Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 17
Skąd: LIMBURG
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 10:07 am   

dzieki,nie rozumiem jesli jest milosc i cierpiwosc aby kazdy poznal kulture kraju wybranca,to moze sie udac
_________________
WERA
 
 
 
renata
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Paź 2006
Posty: 22
Skąd: den haag
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 10:10 am   

pewnie, że może się udać.. bo jest tylko jedna rasa-ludzka rasa i bez względu na to jaki kto ma kolor skóry, wyznanie czy kulture, miłośc możepołączyć każdego.. Czasem się nawet uśmiecham pod nosem jak widzę mixkulturowy :) to miłe
 
 
comunication
Poczatkujacy


Dołączył: 03 Maj 2007
Posty: 14
Skąd: sopot
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 10:11 am   mix

hehe nie doczekamy sie na Polaka ktory poslubil np.Holenderke zapewne w ta strone dziala wszystko inaczej.
_________________
"Pewnego przyjaciela poznasz w sytuacji niepewnej."
 
 
 
renata
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Paź 2006
Posty: 22
Skąd: den haag
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 10:13 am   

no ale napewno jest jakiś polak który związał się z holenderką chociaż sama nie kojarzę czy się spotakłam z takim związkiem :) ale polacy poślubiają murzynki, marokanki.
 
 
comunication
Poczatkujacy


Dołączył: 03 Maj 2007
Posty: 14
Skąd: sopot
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 10:29 am   mix

Mysle ze jesli chodzi o holenderki to moze jakis wyjatek by sie znalazl ale maja one troche inne podejscie do tych spraw.Tylko nasze kochane Polki sa otwarte i nie maja uprzedzen.
_________________
"Pewnego przyjaciela poznasz w sytuacji niepewnej."
 
 
 
renata
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Paź 2006
Posty: 22
Skąd: den haag
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 10:32 am   

Otwarte i nie mają uprzedzeń :)
 
 
comunication
Poczatkujacy


Dołączył: 03 Maj 2007
Posty: 14
Skąd: sopot
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 10:34 am   mix

Wlasnie o to mi chodzilo :D
_________________
"Pewnego przyjaciela poznasz w sytuacji niepewnej."
 
 
 
renata
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Paź 2006
Posty: 22
Skąd: den haag
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 10:36 am   

no właśnie :) Tylko czasem ta otwartość jest w złą stronę i za granicą chodzą nieprzyjemne opinie o Polkach...
 
 
comunication
Poczatkujacy


Dołączył: 03 Maj 2007
Posty: 14
Skąd: sopot
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 10:51 am   mix

Takie opinie bardzo krzywdzace byly zawsze i beda,biora sie z zawisci i zazdrosci.Choc na szczescie sie ten poglad zaciera najgozej bylo z tym gdy Polska byla za zelazna kurtyna byla bieda a kobiety z takich zwiazkow bylo stac na wiecej mialy dobre perfumy super ciuchy,co prowadzilo do zawisci na szczescie to stare dzieje.Mieszkam w Sopocie i pamietam jak byly szykanowane dziewczyny ktore mialy np. chlopaka niemca czy wlocha a juz nie mowiac co sie mowilo o takiej co byla z ciemnoskorym.Ale najbardziej cierpialy dzieci z takich zwiazkow byly wysmiewane w szkole itp.Super ze juz takich sytuaci nie ma i polskie spoleczenstwo zmienilo troche mentalnosc.
_________________
"Pewnego przyjaciela poznasz w sytuacji niepewnej."
 
 
 
renata
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Paź 2006
Posty: 22
Skąd: den haag
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 10:55 am   

wiele się pozmieniało ale tak naprawdę to nie zmienia tego co niektóre dziewczyny wyrabiają np. tutaj w Holandii. może to nie jest moja sprawa ale opinie chodzą za człowiekiem. wystarczy iść do jakiegoś polskiego baru i niesmak czuć od pierwszej minuty pobytu tam ale miejmy nadzieję, że czasem któraś z nich się zastanowi, że dupa to nie najlepszy interes (sorki za słowa)
_________________
"..chciałem zmienić świat, doszedłem jednak do wniosku, że mogę jedynie zmienić samego siebie.."
 
 
comunication
Poczatkujacy


Dołączył: 03 Maj 2007
Posty: 14
Skąd: sopot
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 11:00 am   mix

To fakt ze sa kobiety co ida na latwizne szkoda tylko ze przez to wystawia sie opinie wszystkim ale tak tez jest z facetami o polaku gdzie nie bylem jest opinia pijak, cwaniak, zlodziej a wiadomo ze tak nie jest.Szkoda tylko ze przez to ci co sa wartosciowi musza bardzo sie nameczyc by ten poglad zmienic
_________________
"Pewnego przyjaciela poznasz w sytuacji niepewnej."
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group