NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
pomoc.nl
Autor Wiadomość
danielmorales 
Poczatkujacy

Dołączył: 26 Kwi 2008
Posty: 10
Wysłany: Wto Sie 12, 2008 5:02 pm   pomoc.nl

Proszę unikajcie firmy pomoc.nl kompletny nieprofesionalizm wzięli pieniądze za rozliczenie się z podatku a kompletnie nie potrafią tego robić, dodatkowo wzięli 10 euro za szybszy czas rozliczenie a bedę czekał o wiele dłużej niż powinienem. Zerowy kontakt.
 
 
nollewska 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 24 Sie 2006
Posty: 547
Skąd: Veghel/Torrevieja
Wysłany: Wto Sie 12, 2008 10:45 pm   

Nie ma takiej mozliwosci, aby wziac dodatkowa prowizje za "szybszy czas rozliczenia". Nie slyszalam o takiej mozliwosci i jest to nierealne, znajac system pracy holenderskiego UP.
_________________
Nollewska
www.kancelariabean.com
Kancelaria Podatkowa On-line
 
 
 
piterr4721 
Poczatkujacy

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 22
Wysłany: Śro Sie 13, 2008 9:48 am   

Ja nie mialem problemu z ta firma zwrot podatku dostalem chyba najszybciej jak sie dalo bo juz po 2,5miesiaca od zlozenia wniosku, a wszystkie dokumenty wysylalem do nich listownie.
 
 
POMOC NL 
Poczatkujacy
POMOC NL

Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1
Skąd: Waalwijk
Wysłany: Czw Mar 12, 2009 1:02 am   

nollewska napisał/a:
Nie ma takiej mozliwosci, aby wziac dodatkowa prowizje za "szybszy czas rozliczenia". Nie slyszalam o takiej mozliwosci i jest to nierealne, znajac system pracy holenderskiego UP.

W ponad tysiąc klientów zawsze znajdzie się ktoś nie zadowolony. Ale co mnie najbardziej denerwuje :013: to wypowiedzi naszej konkurencji którzy sami nie znają się na rzeczach. Oto artykuł ściągnięty ze strony BELASTINGDIENST opisujący jak można przyśpieszyć rozliczenie za rok 2007.

Voorlopige aanslag
Als u buiten Nederland woont, ontvangt u niet automatisch een voorlopige aanslag over 2007. Als u toch een voorlopige aanslag van uw te betalen of terug te ontvangen bedrag over 2007 wilt ontvangen, moet u hiervoor apart een schriftelijk verzoek doen bij het belastingkantoor waar u onder valt. U ontvangt dan zo snel mogelijk een voorlopige aanslag. Als u een voorlopige aanslag met een terug te ontvangen bedrag verwacht, dan moet u uw aangifte vóór 1 juli 2008 indienen.
De voorlopige aanslag wordt opgelegd op basis van uw aangifte. Wij hebben uw aangifte dan nog niet beoordeeld.

Link, http://www.belastingdiens...te_2007-10.html

A wiec szanowna Pani BEAN proszę następnym razem zachować swoje uwagi dla siebie.

POMOC NL
 
 
rura73 
Poczatkujacy

Wiek: 51
Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 12
Wysłany: Czw Mar 12, 2009 9:30 pm   

po to chyba pozakładaliście te biura żeby pomagać Polakom za granicą a nie mądrzyć się zwoimi mądrościami.żerujecie jak hieny na niewiedzy pracowników.zastanówcie się trochę co robicie.bo za usługę kase się dobrze bieże!!!
_________________
prezeny143
 
 
tadeo 
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 11
Wysłany: Czw Mar 12, 2009 9:44 pm   

rura73 to chyba jakaś obłąkana osobka. Jak mozna nazywac hienami firmy, które z racji swojego istnienia pobierają za swoją pracę pieniądze? Idąc tym tokiem rozumowania nazwijmy hienami piekarzy, lekarzy, kominiarzy a na samym końcu... wszystkie osoby pracujące (bo przecież za to biorą pieniądze). Tak rozumując powinniśmy wszyscy być samowystarczalni i nie korzystać z usług jakichkolwiek firm. Mądre to byłoby? Każdy zakłada firmę, aby zarabiać a nie pomagać. Pamiętajmy o tym wszyscy. Nikt nie zamierza pracować za darmo (również właściciele firm)
 
 
Holandia1982 
Nieśmiały użytkownik
Holandia1982


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 88
Skąd: Planeta Ziemia
Wysłany: Pią Mar 13, 2009 7:54 am   

Tak jezeli chodzi o kontakz z Pomoca.nl to jest zerowy totalna olewka ze srony pana CH. droga meilowa zapomnijcie a telefony nie odbiera nikt. wiec swój podatek rozliczam w polsce zobaczymy jak oni sie spiszą.
 
 
baster_80 
Poczatkujacy
baster_80

Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 8
Wysłany: Nie Mar 15, 2009 7:37 pm   

Nie no nie narzekaj>danielmorales< ja w zeszłym roku też rozliczałem się przez tą firmę i cena przyśpieszenia była 20euro.I było nas "durniów" paru a ten co namówił nas do rozliczenia w tej firmie (i to nie jest blef) dostał najpózniej. Ja poprostu nie polecam tej firmy
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Nie Mar 15, 2009 8:00 pm   

POMOC NL,
Albo ja nie znam jezyka albo czytamy dwa rozne artykoly .
POMOC NL napisał/a:
Oto artykuł ściągnięty ze strony BELASTINGDIENST opisujący jak można przyśpieszyć rozliczenie za rok 2007.

przeczytalam caly artukul ale naprawde nic nie znalazlam na przyspieszenie zwrotu. Pozatym zachowanie pani/pana odbiega daleko od zachowania szanujacej sie firmy. Wasz wystepek i pranie brudow naprawde popadl niesmakiem dal wielu panstwa potencjalnych klijentow.
Ja nigdy nie mialam (nie)przyjemnosci z wasza firma ale po przeczytaniu jak pierzecie panstwo brudy na ogole wiem zpewnoscia ze moje tak prywatne sprawy jak finance zachowam dla innej firmy, ktora wie co to jest zachowanie sie i korekt zalatwienie spraw. Jesli macie panstwo problemy z pania Nolewska zalatwicie to poza tym forum . To jest naprawde nie smaczny wystep z waszej strony.
Ostatnio zmieniony przez baileys Nie Mar 15, 2009 8:01 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
RafAms 
Gaduła
IT Admin


Pomógł: 5 razy
Wiek: 39
Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 105
Skąd: A'dam/Purmerend
Wysłany: Nie Mar 15, 2009 8:47 pm   

Przyspieszenie zwrotu = wyslanie przed 1 kwietnia <rotfl> ?
 
 
 
Holandia1982 
Nieśmiały użytkownik
Holandia1982


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 88
Skąd: Planeta Ziemia
Wysłany: Czw Mar 19, 2009 10:14 pm   

Witam.
Po wypowiedziach uczestników forum jestem zdziwiony zachowaniem pana CH. gdyz firma pomoc jak sama nazwa wskazuje ma byc pomocna a nie nastepny irytujacym wytworem osoby która chce wykorzystac nie wiedze swoich rodaków. Czas wielki zmienic zachowanie panie CH. i wykonywac uczciwie swoja prace bedzie pan szanowany i nikt nie bedzie miał pretensji.
pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group