NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
czy Polacy mieszkajacy w NL pomagaja sobie wzajemnie?
Autor Wiadomość
Kasia11 
Poczatkujacy
Gwiazdka

Wiek: 62
Dołączyła: 11 Gru 2008
Posty: 12
Skąd: Holandia
Wysłany: Wto Kwi 07, 2009 9:26 pm   

post edytowany nie ma nic wspolnego z tematem tego watku
_________________
Gwiazdka
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Śro Kwi 08, 2009 12:05 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Śro Kwi 08, 2009 3:42 pm   

no wlasnie Magda a potem ludzie sie dziwia , ze Polacy nie zawsze chca pomagac- ja mam tak jak ty- zarzekam sie ze nigdy wiecej a pozniej zal mi sie kogos zrobi i znow to samo- ale wierze ze sa osoby, ktore po kilku takich przejsciach mowia STOP- i wcale sie nie dziwie- mnie tez czasem zdarzylo sie odmowic- szczegolnie jak poczulam , ze jestem totalnie juz wykorzystywana- zreszta moj maz wiele razy mial tez pretensje bo zdarzalo sie , ze zylam problemami innych a swoj wolny czas zamiast poswiecic rodzinie wiecznie gdzies dzwonilam , umawialm, zalatwialm- nie mowiac juz o wlasnych kosztach-
ale za to potem ta WDZIECZNOSC jest nie do opisania- az ciarki przechodza!!!!!
_________________
Bo w miłości silni
mamy siebie nawzajem!
 
 
Magda W 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 3 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 09 Lut 2007
Posty: 553
Skąd: Zoetermeer / Gdynia
Wysłany: Śro Kwi 08, 2009 3:52 pm   

Dokladnie bo czlowiek chce pomoc stratujacemu ktory stawia pierwsze kroki ,ja nie mowie zeby mnie po pietach ktos musial calowac ale chociazby mogliby poprostu nie robic czlowieka w konia i byc takim za kogo recze a nie potem sie wstydzic za kogos a potem ktos ma pretensje a bo ty cwana jestes bo juz tu jestes nie wiadomo ile i pania rzniesz ale po kilku takich wybrykach czlowiek boi sie ze znowu wyjdzie na wariata . A druga strona medalu jest taka ze jak od ciebie oczekuja pomocy to nigdy nie odmawiasz i starasz sie pomoc jak mozesz ale jak ty potrzebujesz czegos to ktos albi wiecznie nie ma czasu albo obieca pomoc a jak przyjdzie co do czego to i tak wychodzisz na durnia i czekasz a ktos ci zadzwoni i powie oj sory zapomnialam (em). I tak tu liczyc na kogos . Ja juz dawno przestalam liczyc na kogos i staram sie sama sobie radzic ,ale czasami tez potrzebuje pomocy i w takich chwilach osoby ktorym pomoglas zostawiaja cie na lodzi ,ale coz takie jest zycie :072:
_________________
Życie jest za krótkie żeby pić marne wino
Życie jest za krótkie by miłości dać zginąć
Życie jest za krótkie żeby się nie spieszyć
Życie jest za krótkie by się nim nie cieszyć
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Śro Kwi 08, 2009 4:35 pm   

Wiec mamy podobnie- przypuszczam ze jeszcze wiele osob mogloby sie z tego forum tu dopisac. moze kiedys zorganizujemy takie spotkanko-? w zeszlym roku organizowalam takie spotkania forumowiczow- bylo fajnie - raz to byly kregle- potem andrzejki- wiec moze teraz jakas majowka?
_________________
Bo w miłości silni
mamy siebie nawzajem!
 
 
claudio75 
Poczatkujacy

Wiek: 48
Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 8
Wysłany: Śro Kwi 08, 2009 5:47 pm   

post edytowany
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Śro Kwi 08, 2009 5:48 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
kindzal 
Super gaduła


Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 229
Skąd: Tilburg
Wysłany: Śro Kwi 08, 2009 8:06 pm   

Jedni pomagają , inni podrzucają klody ( z zawiści...). Jak to w życiu bywa. Nie można generalizować !
_________________
" Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszlości, nie jest godzien szacunku teraźniejszości, ani prawa do przyszlości. " Józef Piłsudski.
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Czw Kwi 09, 2009 10:58 am   

Witam,

Agata , Magda W szkoda że te osoby tak postąpiły ...
Szczerze sie potem nie dziwie że ktoś prosi o pomoc a druga osoba jej odmawia ...

Boli mnie tylko to że np potem dobra , uczciwa osoba prosi o pomoc np zalatwienie pracy a taka osoba która wcześniej sie zawidoła nie chce pomoc ...;(

Ale cóż takie to już Zycie ...

Pozdrawiam Was serdecznie
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
RobKAM 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 17 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2007
Posty: 666
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Czw Kwi 09, 2009 3:15 pm   

[quote="Beny.rac"]Ale cóż takie to już Zycie ...
[/quote]

Nie zycie tylko ludzie tacy sa...

Jednej osobie pomozesz dajac numer telefonu i jest ci za to bardzo wdzieczna a innej znowu poswiecisz swoj czas,bedziesz samemu dzwonic i potem kopnie cie w przyslowiowy tylek.
Ja ostatnio mile sie rozczarowalam,bo zalatwilam osobie z tego forum prace,raptem na 2 tyg ale zawsze ,zwlaszcza ze byla w trudnej sytuacji.Do tej pory otrzymuje na gg za kazdym razem jak sie zaloguje podziekowania i ta osoba zaoferowala swoja pomoc przy przeprowadzce.Zupelnie obca mi osoba ...
_________________
nie jestem idealna,ale idealnie sobie z tym radze...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group