NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
???Sprawdzone biura???
Autor Wiadomość
schiva123 
Poczatkujacy

Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 30
Wysłany: Wto Mar 10, 2009 8:10 pm   

mam pytanie,czy ktos z was pracuje lub pracowal w Inter sun?biuro sie miesci w hadze,bardzo prosze o informacje na temat tego biura,jakie maja warunki,i jaka prace,bylabym bardzo wdzieczna...z gory dziekuje i pozdrawiam:)
_________________
schiva123.
 
 
tola 
Poczatkujacy

Wiek: 43
Dołączyła: 06 Gru 2008
Posty: 3
Wysłany: Sob Mar 14, 2009 4:01 pm   

dota napisał/a:
Uderz w stół a nożyce się odezwą :D
skończ to powielanie tematów bo nudzisz ,link wkleiłam tylko po to ,żeby zakończyć wasze dyskusje a temat hotelu bo to chodzi o firmy. A atmosfera w hotelu jest taka jaką polacy stworzą. Proszę o inną firme bo adrenalina komuś idzie do góry :) )



Żaden Naród nie jest tak beznadziejny(Pomijając wyjątki jakich mało)jak Polacy.
Byłam w angli pracowałam z róznymi narodowościami, ale polacy po pracy ciężko pracują na miano pijaków, awanturników itd... Oczywiście wyjatki nistety cierpią przez taki motłoch.


i tu sie kur wa z toba zgodze napisalas swieta racje!!!! jebac trza a nie palic trawe i pic wode!! tam do polski lenie! bo takie zacofane dupki se mysla ze w holandi pieniadze na polu rosna! mysla se ze wszystko im wolno!
 
 
jaroslaw 
Nieśmiały użytkownik
falubaz

Wiek: 59
Dołączył: 23 Lut 2007
Posty: 95
Skąd: ziomek
Wysłany: Sob Mar 14, 2009 10:11 pm   

tola napisał/a:
dota napisał/a:
Uderz w stół a nożyce się odezwą :D
skończ to powielanie tematów bo nudzisz ,link wkleiłam tylko po to ,żeby zakończyć wasze dyskusje a temat hotelu bo to chodzi o firmy. A atmosfera w hotelu jest taka jaką polacy stworzą. Proszę o inną firme bo adrenalina komuś idzie do góry :) )



Żaden Naród nie jest tak beznadziejny(Pomijając wyjątki jakich mało)jak Polacy.
Byłam w angli pracowałam z róznymi narodowościami, ale polacy po pracy ciężko pracują na miano pijaków, awanturników itd... Oczywiście wyjatki nistety cierpią przez taki motłoch.


i tu sie kur wa z toba zgodze napisalas swieta racje!!!! jebac trza a nie palic trawe i pic wode!! tam do polski lenie! bo takie zacofane dupki se mysla ze w holandi pieniadze na polu rosna! mysla se ze wszystko im wolno!
dokladnie 100% sie z tym zgadzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
 
krisscars 
Poczatkujacy
krisscars

Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 6
Skąd: wroclaw
Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 5:45 pm   

kamdam2 napisał/a:
a ja polecam sprawdzone i dobre biuro - Van Koppen & Van Eijk - to numer może się przydać : +31715235347


van koppen. gdyby nie koordynatorzy to moze i warto byloby tam iść. kazdy z nich uwaza sie za pepek swiata. generalnie jest tak ze jesli bedziesz chcial zalatwiac z nimi cos jako kolega to cie oleją ( chybaze bedziesz im wchodzil w d...) wszytsko trzeba na krzyki zalatwiac. kiedys bylem bardzo milym czlowiekiem. praca w vk&ve zmienila to. z koordynatorami musisz rozmaiac stanowczo. lepiej zebys wiedzial jakie masz prawa bo oni Ci tego nie powiedzą i beda Cie zwodzic az sam zrezygnujesz. Jedynym plusem bylo to ze pracowalem tam na olskiej umowie. polski ZUS itp. na tą chwilę nie jestem w stanie polecic ci zadnego z ich koordynatorów. przykre ale prawdziwe.

[ Dodano: Pią Kwi 24, 2009 6:05 pm ]
z tym pracowaniei pracowaniem to się zgadzam. jeśli chcesz pracowac jak budowlańcy w polsce ( jeden robi a trzech sie patrzy) to daj sobie spokoj z wyjazdem gdziekolwiek za granice. holendrzy mają nas za pijaków awanturników. siedizalem w nl 2 lata i nigdy nie zobaczylem na ulicy pijanego holendra. a jesli sie taki trafil to nigdy nie zaczepial tylko szedl węzykiem do domku. jesteśmy jacy jesteśmy. 90 proc z nas nie odejdzie od stolu zanim pod niego nie wpadnie. chodzi o alkohol czy narkotyki. spacerowalismy z dziewczyna niejednokrotnie po rotterdamie - dzielnica zuid. kupa >>>cenzura<<< . nigdy nikt nas nie zaczepij. moze pod sklepem nocnym ktos czesto pytał o drobne. alenie tak jak w pl ( dawaj kase ?) tylko grzecznie. nie dalem nigdy i zawsze byl gest "ok" i potemacie. wszedzie gziepracowałem turcy czy holendrzy mówią "k.mać, spier.... chu..." zastanawialiscie sie dlaczego??? my ich tego uczymy. Raz tylko pracują komisie samochodowym - bylem pierwszym polakiem zatrudnionym tam klimat byl zupelnie inny. młodzi czy strazy holendrzy wcale nie pytali mnie ile wódki wypije jakie sa przekleństwa po polsku!!!!! byly rozmowy co sie w polsce je . gdziejest lepsze jedzenie czy to prawda ze u nas jest smaczniejsza kielbasa. jakie mamy zarobki itp. normalne rozmowy. pytali mnie jak sie u nas witamy na spotkanie , na dowidzenia - bo chcieli sie tak do mnie odzywac. bylem w szoku i do di=zis ciary mnie przechodzą. Michel wpiywal mi 8 godzin dziennie choc pracowalem 7.5 mówil ze to dlatego ze robie duzo. a wcale sie tak nie narobilem - umyc auto klienta i posprzątac przed wystawieniem do komisu. auczyli mnie wielu rzeczy. ja chodzilem ze slowniczkiem i wypytaywałem a oni za wszelką cene probowali mi odpowiadać, jadę w niedziele do holandii i bede probowal jeszcze raz isc tam do pracy. bo w zadnej szklarni tego niebylo. mieszkanie i zycie z nami polakami to zawsze jest problem. i niech nikt z nowych nie liczy na bezinteresowną pomoc z naszej strony. przykre ale prawziwe.
 
 
 
bajambus 
Poczatkujacy

Wiek: 37
Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 30
Skąd: Holandia
Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 7:01 pm   .....

Hej a moze powiesz gdzie sie miesci ten komis to jak tez bym sprobowal tam uderzyc do pracy...:)
 
 
 
vantilburg 
Poczatkujacy

Wiek: 45
Dołączyła: 18 Maj 2008
Posty: 4
Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 9:57 pm   

Polecam Wiertz z Venlo,mialam okazje pracowac,kasa na czas z wakacyjnym,+paski (tygodniowo))konkretna mila obsługa.
 
 
krisscars 
Poczatkujacy
krisscars

Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 6
Skąd: wroclaw
Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 10:49 pm   Re: .....

bajambus napisał/a:
Hej a moze powiesz gdzie sie miesci ten komis to jak tez bym sprobowal tam uderzyc do pracy...:)


to bylo zalatwiane przez posrednika holenderskiego. komis byl w ridderkerk pod rotterdamem
nie pamietamjuz jak sie on nazywal Van cos...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group