NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zerwanie umowy z ENECO
Autor Wiadomość
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Nie Kwi 26, 2009 10:24 am   

Piszesz bardzo nie skladnie.
Najpier piszesz, ze za wynajem pokoju placiliscie €400 (w tym rachunki za gaz), ale teraz musicie doplacic jeszcze €100 za gaz. Robi sie €500 za pokoj + ogrzewanie a nie za samo ogrzewanie.

Cena 1m^3 gazu to okolo €0.75, zuzyć mozesz 50 jaki 500m^3

Chyba ze jest inaczej to napisz posta w taki sposob, aby dalo sie zrozumiec o co Ci chodzi :039:
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
Ostatnio zmieniony przez m4rcin Nie Kwi 26, 2009 10:30 am, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Alutka 
Super gaduła

Pomogła: 5 razy
Wiek: 56
Dołączyła: 06 Sty 2007
Posty: 324
Skąd: Lelystad
Wysłany: Nie Kwi 26, 2009 10:27 am   

Witam .Mam rozłożoną dopłatę za tamten rok na raty .Jest to oddzielna wpłata .Bierząca opłata nie łaczy się z ratą.Pytałam Holendra znajomego i potwierdził:te wpłaty się nie łączą .Pozdrawiam
 
 
kropka
Poczatkujacy

Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 10
Wysłany: Nie Kwi 26, 2009 10:47 pm   

faktycznie, jakoś dziwnie to ujęłam.
wiec sprawa wyglada tak: facet stwierdzil ze czynsz za pokoj to bedzie tylko rachunek za ogrzewanie.wiadomo, byl styczen, bylo zimno... powiedział że reszta opłat go nie interesuje. stwierdziłam że to dobry układ i zapytałam jakiej kwoty moge sie spodziewac. powiedział ze bedzie to jakies 400e za miesiac i ze podaje cene "na gorke" bo jest zima i napewno to ogrzewanie bedzie cały czas włączone. a teraz przy wyprowadzce okazało sie, że mam dopłacic po 100e do kazdego czynszu, bo zuzylismy za duzo ogrzewania.
i powiedzial jeszcze ze to tylko doplata do rachunku za gaz i mam sie cieszyc ze nie liczy mi za wode, prad itd.. czyli z tego wynika ze za 3 miesiace zużyłam ogrzewania za 1500e (no bo naszym czynszem byl rachunek za ogrzewanie).
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Nie Kwi 26, 2009 11:23 pm   

U mnie zuzycie gazu zima wacha sie od 300 do 500m^3 ale ogrzewanie chodzi rano pol godziny (na 20st) i od 18 do 22:30 (na 20st) w pozostalych godzinach jest na 18. Wiec €500 na sam gaz na miesiac - duzawo... Chyba ze ogrzewanie 22st 24/7 i do tego nie szczelne okna...
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group