NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przelewy online
Autor Wiadomość
kasiakiko 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 08 Maj 2008
Posty: 64
Wysłany: Wto Kwi 14, 2009 7:21 pm   

..a jaki jest koszt w Fortisie, w którym posiadam konto :) nigdy nie robiłam przelewu na konto polskie walutowe, stąd jestem ciekawa. aby uprzedzić niemiłe posty, nadmienię, że z fortisa rezygnuję z innych powodów, ale to trochę jeszcze potrwa. dzięki za odpowiedź.
 
 
elerosa 
Poczatkujacy

Wiek: 55
Dołączyła: 29 Mar 2009
Posty: 3
Skąd: Uithoorn
Wysłany: Wto Kwi 14, 2009 9:39 pm   konto w jakim banku

Mieszkam od niedawna w Uithoorn może ktoś podpowie w którym banku najlepiej założyć konto żeby wysyłać kaskę najlepiej przez internet od kraju gg.12430651
 
 
nuska.nl 
Gaduła


Pomogła: 3 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 06 Mar 2009
Posty: 119
Skąd: Kraków/Haga
Wysłany: Pią Kwi 17, 2009 7:56 am   

Ja przelewam z byłego post banku teraz ing na konto w polsce ing za darmo, ani bank tutaj ani w polsce nie pobiera ode mnie za to żadnych opłat. Wszystko trwa około 3,4 dni. Jednak na przykład kolezanka ma w polsce konto w m-banku i polski bank kasuje za każdy przelew 50 zł. Także to różnie bywa. Sama polecam założenie tutaj ing, jestem bardzo zadowolona z tego banku.
 
 
alicja2911 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 11 Gru 2006
Posty: 390
Wysłany: Śro Maj 20, 2009 6:27 pm   

A czy ktos przelewal pieniadze z mbank walutowy w euro do abn amro w Holandii?Ja czekam juz 3 dzien i nic nie przybylo na rachunku :119: Niby mialo byc 3 robocze dni :088:
 
 
Gogson 
Poczatkujacy

Wiek: 43
Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 8
Skąd: Utrecht
Wysłany: Czw Maj 21, 2009 3:31 pm   

Ja również polecam POSTBANK teraz ING - chyba jedyny bank w NL który nie robi problemów z otworzeniem konta - wystarczy paszport :)
Przelewałem pieniądze z Postbank na polskie konta złotówkowe;
PeKaO S.A zdziera 20 pln i kurs jest troche zaniżony ok 0,1 PLN
BZWBK nie pobiera opłat.
Przy przelewach zaznaczam opcję SHA - koszty dzielone -
przy tej opcji Postbank nie pobiera opłat.
 
 
 
piotrm 
Nieśmiały użytkownik

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 53
Wysłany: Czw Maj 21, 2009 4:25 pm   postbank/ing / i przelewy

nie zapomnijcie o jednej bardzo waznej kwestii: mozna jadac do polski nie przewozic pieniedzy w skarpetce tylko normalnie pojsc w kraju do bankomatu i wyplacic potrzebna ilosc zlotowek wz konta post/ing i to w lepszym nieco przeliczniku niz dostaniemy w kantorze.rowniez to dotyczy platnosci karta za zakupy w kraju,zawsze przelicznik byl lepszy niz kantory/oczywiscie mowie tu o wymienieniu sum ktore nie uwazane sa za hurtowe/,natomiast poczucie bezpieczenstwa jesli chodzi o jakis przejazd busem do polski jest nie do przecenienia
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Czw Maj 21, 2009 10:03 pm   

do czasu jak zgubisz karte i bedzie zeby w sciane i brak kasy ;) No i dzienne limity wyplat zagranica...
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
 
 
piotrm 
Nieśmiały użytkownik

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 53
Wysłany: Czw Maj 21, 2009 10:24 pm   mily modelatorze

m4rcin napisał/a:
do czasu jak zgubisz karte i bedzie zeby w sciane i brak kasy ;) No i dzienne limity wyplat z
agranica...

karte zgubic mozesz i w holandii i gdziekolwiek i gdybys nie znal jezyka gdziekolwiek mozemy wlozyc sobie zeby w sciane,a dzienne limity sa takie jakie na jakie mamy umowe w bankach,przykladowo w post/ing limit dzieny jest 1000euro jesli wyplacasz w polsce przeliczane na zlotowki po kursie banku
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Czw Maj 21, 2009 10:29 pm   

tylko w holandii wyciagniesz kase z okienka...
€1000 to rewelacji nie ma... Czasami na hotel braknie :P
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
Ostatnio zmieniony przez m4rcin Czw Maj 21, 2009 10:29 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
marcinekpl 
Gaduła
The one and only

Wiek: 45
Dołączył: 13 Kwi 2008
Posty: 162
Skąd: Noord Holland
Wysłany: Pią Maj 22, 2009 11:15 am   Rabobank

Przelewal ktos z rabobanku na pl konta, jakie sa koszta i ile przelew spoed,wie ktos?

[ Dodano: Czw Cze 04, 2009 12:22 pm ]
Juz sie dowiedzialem,dzis mi odciagnieto za 3 mies.prowadzenie konta -7,50 plus 1 szybki przelew do PL - 15 e, idzie kilka godzin, przelewy zwykle - 3 dni za darmo!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group