NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Opinia o was w kraju
Autor Wiadomość
nelly 
Super gaduła
Pani Viking :)

Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 205
Skąd: Uppsala
Wysłany: Czw Maj 31, 2007 8:32 pm   

Ja miałam przygodę w Den Haag. Zachciało mi się iść do toalety na dworcu. Tam są te bramki, że wrzucasz 50 cent i możesz skorzystać. Nie mialam z koleżanką po 50 centów, tylko 1 euro na spółkę. A że nam się spieszyło (autobus) to nie byłyśmy rozmienić. Sposobem "polskim" wrzuciłyśmy 1 euro i..... i drzwi mnie ścisnęły :082: I wyleciałała babcia klozetowa, wielkości hobbita ;) I zaczęła ujadać w narzeczu. No to jej sypnęłam parę rzeczy po polsku i kobieta miała minę o taką: :shock: i mogłyśmy się wysiusiać ;)
_________________
Nell
 
 
nelly 
Super gaduła
Pani Viking :)

Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 205
Skąd: Uppsala
Wysłany: Czw Maj 31, 2007 8:34 pm   

Heny napisał/a:
Sąsiadka do tej pory jest pod obserwacją psychiatry który wyda decyzję dla prokuratora czy będzie sprawa karna , czy leczenie psychiatryczne.
Teraz ciekawostka: "obserwacja" polega na wizytach co 2 tygodnie w jego gabinecie. Tak więc niedoszła porywaczka naszego dziecka spokojnie mieszka obok nas. :shock:


Radzę podłożyć jej coś pod drzwi - jakąś minę przeciwpiechotną. Kto wie co takiej stuknie (skoro już stuknięta).
_________________
Nell
 
 
nelly 
Super gaduła
Pani Viking :)

Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 205
Skąd: Uppsala
Wysłany: Czw Maj 31, 2007 8:40 pm   

alicja2911 napisał/a:
'OOO tam pani sprzata a w Polsce sprzataczki szuka ,no ladnie"
szlag mnie troszeczke trafil i zaluje ze nie wyparowalam tak bezczelnie jak ona ,ze jakby jej maz na czas sie ogarnal a nie nachlany na workach lezal to sama bym ogarnela ale sie powstrzymalam bo nie ma sensu dyskutowac z ludzmi,przeciez tu kasa sama wpada do kieszeni :lol:


No właśnie, złote góry i ludzie tylko się "byczą". Dziwne, że się nie cieszyła za zapłatę z góry - w Polsce trudno o taką. Ala, za uczciwa byłaś ;) Ale pewnie oczy jej się "zaświeciły" na gotówkę? ;)
_________________
Nell
 
 
nelly 
Super gaduła
Pani Viking :)

Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 205
Skąd: Uppsala
Wysłany: Czw Maj 31, 2007 8:45 pm   

Pyra napisał/a:
fakt, faktem, ze z rodzina to tylko na zdjeciu...


to samo u mnie, tylko nie z brzegu, bo obetną. ;)
_________________
Nell
 
 
Hera 
MODERATOR
Hera


Pomogła: 8 razy
Wiek: 52
Dołączyła: 11 Maj 2007
Posty: 952
Wysłany: Czw Maj 31, 2007 8:52 pm   

Nelly, wlaśnie najlepiej z brzegu zeby mozna było się szybko wyciąć :D :wink:
 
 
nelly 
Super gaduła
Pani Viking :)

Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 205
Skąd: Uppsala
Wysłany: Czw Maj 31, 2007 9:05 pm   

Hera napisał/a:
Nelly, wlaśnie najlepiej z brzegu zeby mozna było się szybko wyciąć :D :wink:


Słusznie, słusznie ;) :lol:
_________________
Nell
 
 
mruwa_
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 58
Skąd: Gliwice / Rotterdam
Wysłany: Pią Cze 01, 2007 2:50 pm   

Jak widze co poniektore historie to az mi sie wierzyc nie chce!
No ale tak jak Pawel napisal to kretynizm ludzki nie zna granic.
Ja jak wyjezdzalem po maturze to mojej matki kolezanki mowily ze ja nie jade sie opiekowac dziecmi tylko jade sie (sorry za wyrazenie) >>>cenzura<<<.

No i tak pozniej jak przywozilem rozne prezenty i tak jak w innym temacie - srodki czystosci. to kolezanki zaczely zazdroscic i sie odwrocily od mojej matki!
Pamietam jak przywiozlem zwykla koszulke (t-shirt) z jakiegos Outletu za 3 euro, a ze na koszulce pisalo Ralph Laure, moja mama jej uzywa tylko jak dom sprzata. kolezanka jej powiedziala ze teraz wielka dama sie z niej zrobila bo w tak drogich rzecza sprzata!
hahahahaha tyle tego bylo! ze tez juz powoli trace wiare w ludzi!
z bandy znajomych ktorych mialem okolo 30 tak o ze szkoly i jeszcze poza to zostalo moze 5 takich prawdziwych przyjaciol! reszta sie przestala odzywac i zerwala kontakt!
Co przyjazd do Polski to slyszalem tylko ze czemu nic im nie przywiozlem!
No ale ja sie nie bawie w ciocie z Hameryki :D

Wiec nie przejmujcie sie tym co ludzie mowia, bo tak czy siak beda gadac >>>cenzura<< Pozdrawiam
_________________
!! Children always understand. They have open minds. They have built-in bullshit detector !! :D
 
 
 
alicja2911 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 11 Gru 2006
Posty: 390
Wysłany: Pią Cze 01, 2007 4:31 pm   

ale mamy cechy co?inne narody jakos sie trzymaja a niestety wsrod Polakow jak zwykle zamieszanie i podstawianie nogi-naturalnie nie kazdy. :oops:
 
 
marcin_zet 
Super gaduła

Dołączyła: 15 Sie 2006
Posty: 304
Wysłany: Pią Cze 01, 2007 6:33 pm   nie kazdy

nie wszyscy tacy sa :twisted:
 
 
meg 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 02 Lut 2007
Posty: 95
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Nie Cze 03, 2007 6:58 pm   

Ja nie moge sie podzielic z Wami zadna szokujaca historia, na szczescie.

Na pewno po wyjezdzie dowiadujemy sie ktorzy przyjaciele zostana z nami na cale zycie. Z wieloma znajomymi urwal mi sie kontakt, mimo, ze jak jade do PL to staram sie najblizszych poodwiedzac. Dla prawdziwej przyjazni nie ma odleglosci nie do pokonania. Mimo sporej odleglosci od domu (grubo ponad 1000km) odwiedziny mam niemal co drugi miesiac :) i ja tez czesto jezdze. Trzeba spojrzec prawdzie w oczy: o przyjazn tez trzeba dbac.

Od moich przyjaciol slysze, ze szkoda, ze wyjechalam, wrogow juz nie musze sluchac ;) a co gadaja za plecami... plotek sie nigdy nie uniknie, a jak sie zacznie zaprzeczac to posyca sie tylko ogien.
 
 
AnnaW 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 22 Paź 2006
Posty: 551
Skąd: Delft
Wysłany: Nie Cze 03, 2007 7:13 pm   

Ja tez w Polsce mam dwie najblizsze przyjaciolki ktore mi zostaly, zawsze jak jade do Polski to juz pierwszego dnia sie spotykamy i caly moj pobyt spedzamy wieczorkami razem, bardzo to jest fajnie, ze jedziesz do swojego kraju i masz jeszcze kogos z kim mozesz sie tam spotkac. Tyle ze z roku na roku towarzystwo zawsze sie wylamuje.
Reszta znajomych czasem wysle jakas kartke na swieta, czy urodziny.
Ale tak wlasnie trzeba o przyjazn dbac i nawet jak sie nie ma kontaktu, to tak kartka na swieta to jest bardzo mily gest. I warto, dlatego na Boze Narodzenie zawsze wysylam mnostwo kartek i wysylam do ludzi z ktorymi nawet od kilku lat nie mam kontaktu.
 
 
EwazHolandii 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 22 Lis 2006
Posty: 630
Wysłany: Nie Cze 03, 2007 7:20 pm   

zgadzam się z Tobą Aniu W.,ja również wysyłam kartki na święta do wielu znajomych,chociaż kontakt trochę się już urwał.Zawsze jest tak,że wszyscy tacy zabiegani i nie mają czasu na nic nawet by się odezwać i to zawsze ja pierwsza robię ten krok.Trochę to przykre. :cry:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group