NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Uwaga na firmę VAKKRACHTEN / FLEXENCE
Autor Wiadomość
matthewue 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 16 Cze 2007
Posty: 57
Skąd: UE
Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 8:19 pm   Uwaga na firmę VAKKRACHTEN / FLEXENCE

Uwazajcie na firme Vakkrachten lub Flexence to jedna i ta sama firma.
Jaja sobie z ludzi robi, jest niepoważna, jednym słowem - oszuści.
Sciagneli nas do roboty, siedzielismy caly tydzien, przyjechalismy
w poniedzialek, prace mielismy zaczac od srody, w koncu we czwartek
do miejsca pracy pojechalismy gdzie nam powiedziano ze oni nie potrzebuja
ludzi do pracy.
pani Agnieszka Pereć tak zwana koordynator- powiedziala ze blad w dokumentach byl ze
pozwolenie zalatwiaja jakies buahahah http://nasza-klasa.pl/profile/542378 to link do jej profilu w naszej klasie.
dane firmy:
[email protected]
Vakkrachten BV
Ubbergseweg 20-24
6522 KJ Nijmegen maja tez siedzibe glowna w Gouda.
http://vakkrachten.nl/
Adres : Willem de Zwijgersingel 2E
Postcode : 2805 BR
Plaats : Gouda

Telefoon : 0182-512200
Fax : 0182-515555

Numer do biura 0031 182512200 oraz numer komorkowy 0031 622739429
Flexence tez jest pod nich nalezne. taka agencja druga jakby.
http://flexence.nl/


rezerwacja w piatek sie skonczyla i musielismy opuscic bunaglow w ktorym
nas ulokowano z plyt na kempingach, dodam ze malzenstwo ktore z nami mialo
mieszkac wyjechalo w ten sam dzien co mieli zostac na tym kempingu jak tylko zobaczyli tą budę z płyt. czekalismy od rana w samochodzie do godziny 17 na adres nowego miejsca zamieszkania. musielismy specjalnie przypominac sie bo sami zapomnieli.
nastepnie firma Vakkrachten zorganizowala nam nocleg w tzw. katakumbach
tak to okreslil pan ktory nas na miejscu nastepnego noclegu ugoscil w piwnicach
jakiejs obskurnej knajpy, gdzie 20 lezakow bylo (ciekawe co na to by policja powiedziala)
w trybie natychmiastowym wrocilismy do polski, prosilem o zwrot kasy
ale cos nie widze jej.
biore adwokata nie popuszcze karaluchom.

Przestrzegam raz jeszcze.
Ostatnio zmieniony przez matthewue Wto Kwi 29, 2008 8:20 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gumin 
Poczatkujacy
Gumin

Wiek: 38
Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 3
Wysłany: Pią Maj 02, 2008 2:40 pm   

Cos mi sie zdaje ze chyba zle trafiles, albo maruda z ciebie poniewaz ja pracuje juz przez Firme Vakkrachten juz ponad 6 miesiecy w ogrodnictwie i naparwde nie mamy na co narzekac. Warunki sa bardzo dobre, o zadnych katakumbach jak to nazywasz nam nie wiadomo, mielismy juz okolo 2 adresow zamieszkania i wszystkie byly porzadne jest nas grupa 10 osob sami znajomy jak rowniez w naszej firmie pracuje okolo 40 polakow i wszyscy jestesmy z Vakkrachten. Nikt nie narzeka. Pani Agnieszka jest bardzo dobra pomoca zawsze sie mozna do niej zwocic z problemem. oczywiscie widzialem juz ludzi jak odsylali ale jest to zreguly wina ludzi, tak zwani ksiecia/ksiezniczki na ziarnku grochu, panienki z paznokacami jak u Barbie my przyjechalismy do holandi aby zarobic, a nie sie rozbijac w 5 gwaizdkowych hotelach!!!!
Ostatnio zmieniony przez Gumin Pią Maj 02, 2008 3:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
doronio 
Super gaduła
->OPOLE.ZWM<-


Pomógł: 10 razy
Wiek: 38
Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 347
Skąd: Amsterdam/Opole
Wysłany: Pią Maj 02, 2008 2:51 pm   

Gumin napisał/a:
pracuje juz przez Firme Vakkrachten juz ponad 6 miesiecy w ogrodnictwie i naparwde nie mamy na co narzekac., mielismy juz okolo 4 adresow zamieszkania


4 adresy w 6 miesiecy :082: na wlasne zyczenie czy lubicie przeprowadzki :031: moim skromnym zdaniem jesli to prawda to niezle Wami rzucaja :072: to chyba niedobrze swiadczy o posredniku .. ja jakbym mial sie tak wyprowadzac i wprowadzac to bym fiola dostal :027:
_________________
Pomóż
http://www.poomoc.pl
Ostatnio zmieniony przez doronio Pią Maj 02, 2008 2:52 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Gumin 
Poczatkujacy
Gumin

Wiek: 38
Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 3
Wysłany: Pią Maj 02, 2008 3:03 pm   

mala pomylka juz ja poprawilem, a nawet jesli bylyby 4 a porzadne to lepsze niz 10 roznych adresow a meliny, wiem ze tez sa i tacy posrednicy. My w kazdym badz razie jestesmy 40 osobowa grupa i wszyscy sa zadowoleni wiec chyba to cos swiadczy skoro taka grupa ludzi pracuje juz ponad pol roku u tego samego posrednika!
 
 
matthewue 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 16 Cze 2007
Posty: 57
Skąd: UE
Wysłany: Pią Maj 02, 2008 5:18 pm   

obawiam sie ze gumin jest chyba tak naprawde z biura Vakkrachten(nawet dzis sie zarejestrował), bo dzis bezczelna Agnieszka Perec ktora nieraczyla wogole na moje telefony i smsy odpowiadac , nagle zadzwonila ale to dopiero jak zauwazyla ten post, dzis zadzwonila tak tak, wiec dziwny zbieg okolicznosci, straszyla policją, że tego posta napisałem, policja to sie mam nadzieje zajmie nią i jej calym tym pseudo frajerskim biurem. jakby ktos mial jakies pytania prosze pisac chetnie odpowiem. pozdro
Ostatnio zmieniony przez matthewue Pią Maj 02, 2008 5:21 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
AAA 
Poczatkujacy

Dołączyła: 22 Kwi 2008
Posty: 19
Wysłany: Sob Maj 03, 2008 1:00 pm   

Ja tez moge potwierdzic ze biuro jest ok ( choc zdazaja sie przeprowadzki i jest to troche uciażliwe) ale za to mieszkanie jest za darmo a to duzy + z wypłatami nie ma problemu i jest urlop płatnu (2 dni/miesiac). MOŻE PODASZ FIRMY KTÓRE TY POLECASZ SKORO FLEXENCE UWAZASZ ZA OSZUSTÓW ???
Pozdrawiam!
_________________
Ala
 
 
Gumin 
Poczatkujacy
Gumin

Wiek: 38
Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 3
Wysłany: Nie Maj 04, 2008 6:00 pm   

@matthewue
ty chyba masz troche nie zdrowjo pod sufitem, ja zagladam na ta strone regularnie aby troche informacji uzyskac, nigdy sie nie wypowiadalem, ale jak zobaczylem cos o firmie vakkrachten ktora mi znana jest postanowilem zareagowac aby to zrobic musialem sie zalogowac. W sumie to ja nie musze sie Ci tlumaczyc, nie wiezysz to twoj problem. To moja ostatnia reakcja na twoje absurdalne posty, jak ktos chce wiecej informacji na temat rzetelnosci firmy vakkrachten niech pisze do mnie na priva z chcecia udziele informacji, poniewaz ta firma jest w porzadku.
 
 
beret 
Poczatkujacy

Wiek: 38
Dołączył: 12 Mar 2008
Posty: 2
Skąd: gdynia
Wysłany: Śro Maj 07, 2008 6:06 am   

znam tą firme to shid! robienie ludzi w balona
 
 
witek100 
Poczatkujacy

Dołączyła: 18 Maj 2008
Posty: 1
Wysłany: Nie Maj 18, 2008 2:41 pm   Re: Uwaga na firmę VAKKRACHTEN / FLEXENCE

Witam, wszystkich!!!!
To prawda co napisał moj poprzednik. Firma Vakkrachten to jedna wielka pomyłka. Oszuści jakich mało. Pani Agnieszka Perec która tak zachwala i słodzi prze telefon w gruncie rzeczy rest zwykłą oszustką. Miejsce spotkania wyznaczaja w szczerym polu i nie podaja przez tel. dokładnego adresu firmy. Przyjechalismy z żona i znajomymi do pracy w Holandii a musieliśmy dojeżdzac 50 km do szklarni w Niemczech, gdzie traktuje sie Polaków okropnie za niecałe 5 euro na godzine. Nie chca otworzyc konta w Holandii twierdząc ze nie mozna (a można), pieniądze przelewają na polskie konto wraz z rozliczenioem godzin na polski adres tak aby nie można było sobie sprawdzic ile i czy wogóle sie coś zarobiło. Wszystkie osoby piszące dobrze o tej firmie sa podstawione od niej. NIE DAJCI SIE OSZUKAC!!!!
MAM NADZIEJE ŻE POLICJA LUB INNE SŁUŻBY JAK NAJSZYBCIE SIE TYMI OSZUSTAMI ZAJMA!!!!!!!!!!!!! :072:
 
 
kierownik 
Poczatkujacy
kierownik

Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 5
Wysłany: Wto Cze 03, 2008 3:23 am   

hahaah a ja to... :072: :021: :072: ta cala instytucje jeszcze poczekam dam im sznse na wyrownanie rachunku i zadoscuczynienie!!! najwiekszy niewypal ten posrednik a znam wielu ale ten posiada bardzo wysko wyspecjalizowana grope oszustow. my kasy nie dostajemy a makaroniaz MARCO !!! popierdziella sobie nowym EVO X ale ktos musi na niego robic. z checia zaprosilbym go na piwo :072: ......




NIE DAJCIE SIE OSZUKAC!!!!!
 
 
Vakkrachten 
Poczatkujacy

Dołączyła: 06 Cze 2008
Posty: 1
Wysłany: Pią Cze 06, 2008 3:46 pm   Odpowiedz od Firmy Vakkrachten

Szanowni Panstwo

W imieniu pracownikow Firmy Vakkrachten i Flexence wlacznie z dyrekcja pania Monique Smeets odpowiadamy na umieszczone powyzej posty.
Od marca bierzacego roku Firma Vakkrachten zajela sie branza ogrodnicza w Holandii.
W tym czasie wyniknelo wiele nieporozumien m.in. opoznienia z wyplatami, problemy z zakwaterowaniem itp. Osoby, ktore napotkaly na tego rodzaju problemy pragniemy przeprosic, jednoczesnie informujac, ze w dalszym ciagu pracownicy Vakkrachten i Flexence pracuja nad tym, by wszelkie problemy rozwiazac.
Osoby, ktore twierdza ze jeszcze nie calosc pieniedzy zostala im wyplacona proszone sa o kontakt. Takze osoby, ktore ciagle wypowiadaja sie w sposob negatywny o nas na forum oczekujemy, aby skontaktowaly sie z nami i porozmawialy na ten temat.
Moga Panstwo kontaktowac sie z nami telefonicznie pod numer telefonu 0031 182512200

Na przyszlosc dolozymy wszelkich staran, aby uniknac tego typu problemow a pani dyrektor Monique Smeets bedzie czuwala nad calym przebiegiem naszej pracy.

Z powazaniem
Pracownicy Vakkrachten i Flexence
 
 
kierownik 
Poczatkujacy
kierownik

Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 5
Wysłany: Pon Cze 16, 2008 9:42 pm   

AAA napisał/a:
Ja tez moge potwierdzic ze biuro jest ok ( choc zdazaja sie przeprowadzki i jest to troche uciażliwe) ale za to mieszkanie jest za darmo a to duzy + z wypłatami nie ma problemu i jest urlop płatnu (2 dni/miesiac). MOŻE PODASZ FIRMY KTÓRE TY POLECASZ SKORO FLEXENCE UWAZASZ ZA OSZUSTÓW ???
Pozdrawiam!
 
 
wiolka2 
Gaduła


Wiek: 56
Dołączyła: 20 Lut 2008
Posty: 136
Wysłany: Wto Cze 17, 2008 5:41 am   

Czytajac te posty zastanawiam sie dlaczego ktos obraza innych , ze nie chce pracowac bo ma np paznokcie jak lalka barbie ? Tez pracowalam przez biuro i nie jechalam tam na wczasy , szkoda tylko ze pracy nie bylo. Roznie ludzie trafiaja , ale faktem jest ,ze biura sciagaja ludzi bo maja swoja prowizje , a potem nie wiedza co z nimi zrobic i rzucaja z kata w kat. 40 osobowa grupa i wszyscy happy ? Jakos trudno w to uwierzyc. Ja mialam 21 osob w grupie i tylko 5 osob mialo w miare przyzwoita prace, reszta nie znala miejsca pracy na kolejny dzien albo po prostu siedziala w miejscu zakwaterowania. Ja pracowalam ,ale do dzis nie odzyskalam sporej sumy pieniedzy- to akurat nie dotyczy tej firmy. Najpierw trzeba zapewnic ludziom prace i mieszkanie, potem ich sciagac , a nie tlumaczyc sie problemami technicznymi. Niestety te posrednictwa pracy nie zastanawiaja sie ,ze psuja sobie opinie i robia antyreklame.
_________________
wiolka
 
 
kierownik 
Poczatkujacy
kierownik

Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 5
Wysłany: Pią Cze 27, 2008 1:46 pm   

maly blad tam wyzej chcialem cytowac ale cos nie wyszlo juz poprawiam: z wyplatami byly problemy!!! jak chcialem urlop to powiedzieli ze sie nie nalezy a pracowalem 1.5 miesiaca jeden tydzien nawet ponad 80 godzin i gozik!! masakra nie polecam nikomu na poczatku piekne obietnice itp jak w kazdej firmie w holandii zreszta jesli chcecie znalesc dobra prace i dobrze zarabiac nie jedzcie na zachod tylko na polnoc jestem teraz aktualnie w norwegi zarobki super zero problemow pozdrawiam

[ Dodano: Pią Paź 17, 2008 12:35 pm ]
hahahahaha. smiechu warta jest ta cala firma po wszystkich ich obietnicach (na odczepnego one byly) smiem twierdzic ze robia sobie z ludzi ogromne jaja!!!!!!!!!!!!!! po paru miesiacach czekania na wyplate zadzwonilem do tej beznadziejnej firmy i zapytalem sie gdzie sa moje pieniadze???? a oni na to ze to ja musze im zaplacic jeszcze prawie 200 euro no chyba cos im sie w glowach poierrr...lilo. ale ja nie popuszcze!!!!!! oczywiscie moj kolega terz dostal taka odpowiedz ciekawe jak reszta ludzi z ktorymi pracowalem?? .pewnie nie dzwonili nawet:( razem z kolega planujemy zebrac wszystkich ktorzy tam pracowali i zostali oszukani i skierujemy wnioski tam gdzie trzeba.

[ Dodano: Pią Paź 17, 2008 12:36 pm ]
hahahahaha. smiechu warta jest ta cala firma po wszystkich ich obietnicach (na odczepnego one byly) smiem twierdzic ze robia sobie z ludzi ogromne jaja!!!!!!!!!!!!!! po paru miesiacach czekania na wyplate zadzwonilem do tej beznadziejnej firmy i zapytalem sie gdzie sa moje pieniadze???? a oni na to ze to ja musze im zaplacic jeszcze prawie 200 euro no chyba cos im sie w glowach poierrr...lilo. ale ja nie popuszcze!!!!!! oczywiscie moj kolega terz dostal taka odpowiedz ciekawe jak reszta ludzi z ktorymi pracowalem?? .pewnie nie dzwonili nawet:( razem z kolega planujemy zebrac wszystkich ktorzy tam pracowali i zostali oszukani i skierujemy wnioski tam gdzie trzeba.

[ Dodano: Pią Paź 17, 2008 12:38 pm ]
polecam p&e nie dorobisz sie tam kokosow ale przynajmniej nie ma problemow z kasa i mieszkaniem. biura s-chertegenbosch bo pod nistelrode odradzam a w reszcie nie bylem.
 
 
Joker30 
Poczatkujacy

Wiek: 99
Dołączył: 30 Maj 2009
Posty: 7
Wysłany: Pon Cze 01, 2009 1:46 pm   

Fakt ,fakkrachteni Flexence to oszusci ,jesli zerwiesz z nimi umowe w okresie probnym ktory wynosi 4 tyg ,to i tak nie zaplaca ci za zalegle 2 tyg.Odnosnie mieszkan to ciagle pzreprowadzki,ale o tym mowia z gory,wiec nie mam zastrzezen.Chodzi tylko o ta umowe ze jest do niczego i zeby swoje odzyskac tzrenba sie po urzedach nachodzic i listow nawysylac ,a tak nie powinno byc wg umowy.

Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group