NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Duuvelke
Śro Cze 03, 2009 10:37 pm
uwaga na oszusta !!
Autor Wiadomość
LeGolasik 
Gaduła nad gadułami :-)
LeGolasik


Pomógł: 13 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 651
Wysłany: Śro Cze 03, 2009 9:23 pm   

Moderatorzy - wnoszę o zamknięcie wątku.
_________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę

Kurt Cobain
 
 
damian1 
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 10
Wysłany: Śro Cze 03, 2009 9:49 pm   

Z tego co wiem to Ci co sie przyjeli pracuja za 220 za tydzien a teraz dajecie 320 o ile bedzie 15 napraw po pierwszym miesiacu jak zobaczą że wyszło im z 500 euro to zrozumieją.najeżdzasz na tych co pracuja na szklarniach,taśmach.. to dlaczego Ci wszyscy nie przejda do tej firmy przez Ciebie polecaną przeciez u Ciebie są kokosy hahaha co do ubezpieczenia to kazde biuro zapewnia pracownikowi ubezpieczenie a wy co jedynie zapewniacie to 880 euro miesiecznie przy 40 godz.tyg.z czego odjąc podatki i ubezpieczenie to jak sie nauczysz GŁABIE liczyc to w kazdej innej pracy wiecej sie zarobi.jezeli chodzi o te 320e tyg.to ustalcie wszyscy jedną wersje bo na spotkaniu inaczej usłyszałem,pracownik z biura w Angli inaczej mówi a teraz Ty debilu co piszesz ze jestes tylko posrednikiem i podajesz inna wersje niz wszyscy !!!!!!!!! :073:
 
 
cz3szk4 
Poczatkujacy

Dołączyła: 05 Lut 2009
Posty: 2
Wysłany: Śro Cze 03, 2009 10:03 pm   

bledow ort chyba nie bede komentowala:) ale dodam ze 7,78 to jakies 5 netto, a 5 to nie 3- tak mi sie wydaje:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group