NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Foldery informacyjne o pracy w Holandii i pracodawcy
Autor Wiadomość
Anna Walkowiak 
Poczatkujacy

Dołączyła: 04 Cze 2009
Posty: 1
Wysłany: Czw Cze 04, 2009 1:54 pm   Foldery informacyjne o pracy w Holandii i pracodawcy

Witam wszystkich,

Jesli pierwszy raz przyjezdzasz do Holandii to na pewno masz mnostwo pytan, na ktore oczekujesz odpowiedzi. Poniewaz sama musze stworzyc taki folder, chcialabym zrobic naprawde cos dobrego, dlatego potrzebna mi jest Wasza opinia. Co Waszym zdaniem brakuje w obecnych folderach/ksiazeczkach informacyjnych? Co jest jasne a co niedokladnie wyjasnione? Z gory dziekuje za pomoc. Mam nadzieje, ze Wasze zdanie pomoze w stworzeniu czegos fajnego.

Pozdrawiam

Anna
 
 
dannythedog 
Gaduła

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 115
Skąd: tam
Wysłany: Czw Cze 04, 2009 2:16 pm   

Wydaje mi sie, ze folder opublikowany przez Ministerstwo Spraw Spolecznych i Zatrudnienia jest przykladem dobrego folderu w przypadku Holandii. Posiada podstawowe informacje, ktore uswiadamiaja od czego nalezy zaczac, co szukac, co zalatwiac zeby zaczac tu normalnie funkcjonowac. Oczywiscie kazdy bedzie chcial cos wiecej, wiec pytanie czy chcesz folder czy ksiazke.... bo pierwsze glosy pojda za adresami pracodawcow, mieszkan; czyli "wszystko podane do stolu". Najlepiej oczywiscie konkretne oferty, sprawdzone, dobrze platne ble ble ble
_________________
brak
 
 
Niedziela.NL 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 63
Skąd: Haga, Holandia
Wysłany: Czw Cze 04, 2009 5:16 pm   

Bruszura ta jest dostępna pod Downloads w portalu www.niedziela.nl

http://www.niedziela.nl/downloads
_________________
Skuteczna Reklama w Holandii
to Reklama w tygodniku i portalu www.Niedziela.NL
 
 
kindzal 
Super gaduła


Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 229
Skąd: Tilburg
Wysłany: Czw Cze 04, 2009 8:01 pm   

dannythedog napisał/a:
Wydaje mi sie, ze folder opublikowany przez Ministerstwo Spraw Spolecznych i Zatrudnienia jest przykladem dobrego folderu w przypadku Holandii.


Może nie dobrym, ale jak narazie jedynym ?

Znajduje sie tam kilka zaskakujących stwierdzeń, które nie są do końca zgodne z prawem i powinny być zmienione !
_________________
" Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszlości, nie jest godzien szacunku teraźniejszości, ani prawa do przyszlości. " Józef Piłsudski.
 
 
dannythedog 
Gaduła

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 115
Skąd: tam
Wysłany: Pią Cze 05, 2009 7:03 pm   

To jezeli znasz takie zaskakujace stwierdzenia to warto chyba je podac, a nie napisac ze sa. I chyba nalezaloby je zglosic autorom.
Pozatym dla mnie zawiera informacje, ktore daly mi podstawy do tego zeby zaczac zalatwiac sprawy zwiazane z zyciem tutaj, bez przeszukiwania roznych forow itp.
_________________
brak
 
 
nuska.nl 
Gaduła


Pomogła: 3 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 06 Mar 2009
Posty: 119
Skąd: Kraków/Haga
Wysłany: Pią Cze 05, 2009 7:35 pm   

A ja powiem tak. W takim folderze informacyjnym fajnie by było napisać, że istnieje coś takiego jak forum "Niedzieli". Jak tutaj przyjechałam, nie miałam pojęcia, że coś takiego funkcjonuje :038: Minęło kilka miesięcy, zanim się o tym dowiedziałam drogą pantoflową. A szkoda, bo byłoby mi łatwiej wystartować :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group